Jump to content

Angusų veislės galvijai


Aidas007

Recommended Posts

noreciau paklaust karve buvo seklinta angusu veisles bulium apsiversiavo ir atvede telyciuke bet karves genai nustelbe buliaus gavosi kad ji nemesine kaip ta versiuka registruot kaip mesine ar kaip pienine?

Gali drąsiai registruoti kaip mėsinių mišrūnę.Kodai 81 ir 82.

Registruok mesine,nes registruojama pagal seklinima,o ne pagal tai kaip atrodo gyvulys. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Didžiausias angusų ūkis tai ko gero Antano Bezaro:

www.angus.lt

Darį viena nuoroda:

http://www.valstietis.lt/Priedai/Ukinin ... acia-kaina

Pasiskambinęs į LŽŪKT Marijampolės skyrių,manau gausi tos ūkininkės kontaktus:

http://www.lzukt.lt/apie/biuras.asp?id=0949

Dar berods J.Bekampis iš Marijampolės rajono juos laiko...

Šiai dienai Antano ūkis tai viena iš geresnių veislinės medžiagos paieškos vietų Lietuvoj. Kita vieta kur galima pasižiūrėti veislinės medžiagos Karalio ūkis Šakių raj. Bet šie ūkiai turi vieną didelę bėdą, neturi gerų specų gyvuliam prižiūrėti, gaspadoriai stipriai užsiėmę o samdiniai nelabai gerai supranta ko reikia galvijams. Dar yra ūkis Dauguose (Alytaus raj.) ir Saliamoje (Marijampolės raj) iš šių ūkių galima pasimokyti kaip ir ką daryti bet aš veislinės medžiagos juose tikrai neieškočiau. Daugiau rimtesnių augintojų aš Lietuvoj nežinau, gal būt mano informacija yra pasenus?.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Veiskite angusus jie gerai gali peržiemoti ir šaltą žiemą lauke aptvare, Kanadoje ir melžemas karves laiko lauke tik šiaudų rulonais aptveria nuo vyraujačios vėjų pusės aukštą tvorą ir viska sokei ,o mėsiniams tai palaima jie apauga vilna ir gerai, aš ankščiau avis laikydavau ištisus metus lauke tik eriuotis uždarydavau šiltesnėn patalpon ir vėliau išleisdavau po poros savaičių š lauką ir neturėdavau nuostuolių ir avys būdavo sveikos.Utenos rajone aš pirmas pradėjau žmonis raginti sėklinti angusais, nes galima telyčias ir mažas karvės kurios sunkiai veršiuojasi , čia jokių problemų 30 kg. Tik Gametos Aramis-bulius, duoda stambius vaikus , juo reikia sėklinti karves kurios gerai- lengvai veršiuojasi, buliukai stambūs gimsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...