Jump to content

Vartomi plugai


Karo1is

Recommended Posts

Aš galvoju prie savo MTZ 82 kabinti koki vartoma plūga.Bet nežinau kaip jį trauks ir kels. Norėtusi kokio lengvesnio. Kokį patartumėt? Norėčiau, kad būtų kokia apsauga(tik ne varžtinė) Man atrodo, kad turėtų tikti Kverneland 3 korpusu varomas. Kokie atsiliepimai apie šiuos plūgus? Gal kas ariat vartomu Kverneland su MTZ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 123
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Aš galvoju prie savo MTZ 82 kabinti koki vartoma plūga.Bet nežinau kaip jį trauks ir kels. Norėtusi kokio lengvesnio. Kokį patartumėt? Norėčiau, kad būtų kokia apsauga(tik ne varžtinė) Man atrodo, kad turėtų tikti Kverneland 3 korpusu varomas. Kokie atsiliepimai apie šiuos plūgus? Gal kas ariat vartomu Kverneland su MTZ?

Tikrai zinau kad draugas aria su 3 korpusu overumu bet jis biskuti kitoks nei iprates matyti :eusa-think: ten kazkaip apsauga i rema ikonstruota ar kazakaip ,tiksliai nebeatmenu... :eusa-think: kiek mačiau tai gerai ariasi :eusa-shifty: vistik svoriu reiktu ant priekio.. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mindux, jei 5 korpusu prikabinamas, tada tik uz toki.

naudota vartoma perkant, yra du niuansai - vartymo kelmas, ir paskirstytojas... cia slypi kruvos problemu...

Gal žinot vartomą pusiau pakabinamą plūgą, prikabinamas standžiai. Kad stumdant atgal būt patogu.

Jei gerai įsivaizduoju, gal kažkas panašaus?

pn.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklystu, tai kiekvienas plūgas yra suprojektuotas tam tikram korpusų užgriebiui, pvz 40 cm ir nesvarbu kad jo užgriebį galima padidint ar sumažint, visvien geriausiai dirbs prie projektuoto užgriebio, nes tokios darbinės dalys sudėtos. Todėl manau, kad dirbs gražiau 5*40 cm, o ne 4*50cm. Bet jei kalbant apie plūgo ir darbinių dalių kainą tai persvara keturvagio pusėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mindux, jei 5 korpusu prikabinamas, tada tik uz toki.

naudota vartoma perkant, yra du niuansai - vartymo kelmas, ir paskirstytojas... cia slypi kruvos problemu...

Gal žinot vartomą pusiau pakabinamą plūgą, prikabinamas standžiai. Kad stumdant atgal būt patogu.

Jei gerai įsivaizduoju, gal kažkas panašaus?

pn.jpg

Šitas man atrodo PG markės, tai nežinau, bet PN markės tai stumdosi atgal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo seuresnis uzgriebis tuo sekliau galima arti, bent instrukcijoi plugo raso seuras uzgriebis zieminiam platus vasariniam labiau tinkamas. Arent rudeni kai slapia zeme prie mazesnio uzgriebio mazesni grumstai bus jeigu uzdziovins ta moli, o ta kaina bendram fone man atrodo dideles reiksmes nesudarys

Išskaičiavus 1 ha aišku kaina daug nesiskirs, tik tam kartui, perkant plūgą reikia storesnės piniginės... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvernelandai plugai tikrai geri. is lengvesniu jie yra tikriausiai pirmos kartos, kur remas mazesnis (jei klysty, pataisykit), nes III kartos jau kvadratinis remas, turetu sunkesnis butu. tad radus I karots vartoma pluga, butu, manau pats tas MTZ 82.

Siūlyčiau pasidomėt dėl dylančių dalių

nemanau kad kvernelando plugo yra labiausiai dylancios dalys. keiciasi tik atskiri komponentai, kaip pvz verstuviu kampai, del to nereikia keisti visos verstuves. o tie kampai tikrai nera labai brangus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvernelandai plugai tikrai geri. is lengvesniu jie yra tikriausiai pirmos kartos, kur remas mazesnis (jei klysty, pataisykit), nes III kartos jau kvadratinis remas, turetu sunkesnis butu. tad radus I karots vartoma pluga, butu, manau pats tas MTZ 82.

Siūlyčiau pasidomėt dėl dylančių dalių

nemanau kad kvernelando plugo yra labiausiai dylancios dalys. keiciasi tik atskiri komponentai, kaip pvz verstuviu kampai, del to nereikia keisti visos verstuves. o tie kampai tikrai nera labai brangus.

VBS, pirmos kartos dalių sunku gaut, kaip iš tikro - reik domėtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del pirmos kartos plugu daliu, tai nezinau, neteko man tokiem plugams daliu ieskoti. pats dirbu su III kartos, tai problemu del daliu tikrai nera, ju ant kiekvieno kampo yra ir tikrai ne is brangiausiuju..

Na tai įsigyk pirmos kartos plūgą ir pabandyk jam dalių paieškoti,kad ir ant kas antro kampo ir svarbiausia pigiai.Ne VBS,kaltai tokie pat,o visa kita netinka nei nuo antros,nei nuo trečios kartos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...