Jump to content

Vartomi plugai


Karo1is

Recommended Posts

  • Atsakymai 123
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as irgi galvojau deti du cilindrus papildomus, bet pardaviau vartoma pluga ir problema nusikele i ateiti. mano vartomas buvo be apsaugu, tai bene didziausia problema tokiam plugui. kai kali i akmeni, visai dienai remonto prisidarai. nors ir be apsaugu, jis buvo pakankamai sunkus bielarusui. ariant tas svoris gal ne tiek aktualu, bet transporte- ziauriai lauzo pakaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi galvojau deti du cilindrus papildomus, bet pardaviau vartoma pluga ir problema nusikele i ateiti. mano vartomas buvo be apsaugu, tai bene didziausia problema tokiam plugui. kai kali i akmeni, visai dienai remonto prisidarai. nors ir be apsaugu, jis buvo pakankamai sunkus bielarusui. ariant tas svoris gal ne tiek aktualu, bet transporte- ziauriai lauzo pakaba.

kokios firmos plugelis buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kazin ar butina ta vidurini cilindra keisti o seip tai kas ten tus du cilindrus dadeti apcioj gi eina prisukt ce virsuj privirin kur jiem isiremt ir pirmin i darbus :lol:

mano kaimynas turi isidejes du papildomus cilindrus.. tai paprasta 4 korpusu pluga be problemu kilnoja. taipogi jis ir ta pagrindini cilindra paliko..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...