Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

prieš valandą, dūmialis pranešimas:

20200327_163345.jpg

Gerai padirbejot,o pas mane tik toks vaizdelis-išpikiuoti jau labai dideli,o kiti dar tik sudįgti bando.Tame lovelyje vos neprazudziau savo rasodos.Spėjau laiku atidengti plėvelę-buvo apėmęs pelėsis.Dabar matau,kad visai neblogai sudygo,maziauretinti reikės.Manau,kad iki sodinimo į dirvą dar suspės paaugti.Pasėjau dar į vieną lovelį.Prieš savaitę esu pasėjęs į šiltnamį,bet ten kol kas veiksmo nepastebiu.Kuomet lovelyje paaugai daigai,aš su pincetu juos viena kita karta paretinu.Gali tekti kreiptis į jus dėl daigų .

001.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gromas, skambink aptarsim kaip perduot. Liko Maryland Catterton,  Walkers broad leaf, Yenidje,  Gercegovina flor, Ternopolskij 14,  Spektr,  Wirginia gold Vokietija, Havana gold, Havana 608,  Burley 46,  American 63,  Bravyj 200.                                                                                       Сорта табака и махорки | Polygon55                                                                                                                                                                                          čia galima susipažint su rūšimis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-28 at 08:40, dūmialis pranešimas:

Gromas, skambink aptarsim kaip perduot. Liko Maryland Catterton,  Walkers broad leaf, Yenidje,  Gercegovina flor, Ternopolskij 14,  Spektr,  Wirginia gold Vokietija, Havana gold, Havana 608,  Burley 46,  American 63,  Bravyj 200.                                                                                       Сорта табака и махорки | Polygon55                                                                                                                                                                                          čia galima susipažint su rūšimis.

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki! Su šventėm, visiems kuo daugiau sveikatos  !!!                                                                                                                                                                     Daigeliai iškeliavo į šiltnamiuką, kurie buvo arčiau lempų truputį didesni, bet tuoj išsilygins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, dūmialis pranešimas:

Sveiki! Su šventėm, visiems kuo daugiau sveikatos  !!!                                                                                                                                                                     Daigeliai iškeliavo į šiltnamiuką, kurie buvo arčiau lempų truputį didesni, bet tuoj išsilygins.

Su šventėmis.Maniškiai jau beveik savaitė šiltnamyje.Šiek tiek mazesni negu tavo,bet aš nenaudojau papildomo apšvietimo.Dar uzaugs per mėnesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Gromas pranešimas:

Su šventėmis.Maniškiai jau beveik savaitė šiltnamyje.Šiek tiek mazesni negu tavo,bet aš nenaudojau papildomo apšvietimo.Dar uzaugs per mėnesį.

O čia mano ,,bandomieji triušiai'',kuriuos jau reikėtų sodinti į dirva ir išnešti į šiltnamį.

005.JPG

006.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, dūmialis pranešimas:

Maniškiai šiltnamyje iš proto kraustosi, į viršų neauga, bet į šonus plečiasi. Gromas tavo vynas aukso medalio vertas! super!!!!  

Ačiū uz gerą vyno vertinimą.Tai buvo pirmas blynas,ir jeigu jis neprisvilo-tiesiog puiku.Šiemet jau esu gerokai daugiau teoriškai ir praktiškai pasikaustęs,bandysiu išgauti geresnių ir subtilesnių skoninių savybių.Ir tau su zmonele teks jį pradegustuoti.O kas apie tabaką-auga gerai.Tik sausra ir tie beprotiški vėjai mane neramina.Jau pernai dalį lapų sudraskė.Tikėkimės,kad viskas šiais metais bus geriau.Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki.Jeigu tabako rasoda ilgą laiką auga šiltnamyje ,tai aš galvoju,kad ji ten gauna sočiai ultravioletinių ir visokiausių kitų spindulių.Tuomet gal nereikia jų papildomai grūdinti tiesiogiai saulėje prieš sodinant į dirvą? Šiaip tai aš gal nuo šeštadienio pradėsiu po truputį juos perkelti iš komforto zonos į realų pasaulį.Stebėsiu orų prognozę ir sodinsiu dalimis,kad nelikčiau visiškai be tabako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...