Jump to content

ricardasd

Nariai
 • Pranešimai

  272
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  2

ricardasd paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 7 2017

ricardasd paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ricardasd

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1960.01.23

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  klaipeda

Kontaktai

 • Skype
  navaras56

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Dūmialis tiesa sako , nes paauge daigai kaip ir pomidoru daigai vėsesnėj vietoi sustoja augimas o šaknys pradeda daugiau augti , todėl ir styprėja stiebas .
 2. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Pasejus namie , paaugusius daigus butina išpikuoti ty persodinti i puodelius arba i dezes tik rečiau, šiltnami paaugusius daigus tiesiog praretinu, nes tankiai augantis tabakas išstypsta o pasodinus į lisves ilgai trunka kol pasigauna i augima.
 3. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Prašom . Manau jau vargu ar bus dideliu šalnu, tai kovo pradžioje bandisiu šiltnami pasėti .
 4. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Sveiki. 14 dieną išsiusiu tabako sėklas kas užsisakė. Jei yra dar norinčiu skambinkit , sėklų dar turiu.
 5. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  PARDUODU. Tabako sėklas Virginia Gold . Tabaką pats užauginau, sėklos mano nuimtos. Patikrinau, sėklų daigumas labai geras. Tel, nr, 860054509 Ričardas.
 6. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Kai tabako lapo vidurinėgysla buna visiskai sausa ty kaip sausa šaka tada sudedu i kartonines dėžes ir palėpeje laikau bet svarbu kad labai nesudrektu, nes gali peliti, daug tabako tiesiog kabo suvertas.
 7. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Sekit tema, paskelbsiu kai pardavinėsiu .
 8. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Išimu vidurine gysla is lapo , susuku tipo kaip cigara ir su aštriu peiliu pjaustau. Paprasta ir greitai.
 9. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Šiandien pasėjau , tikrinsiu daigumą, jeigu bus geras daigumas , turėsiu biški pardavimui.
 10. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Aš nebežaidžiu su auginimu namie ant palangės, tiesiog kai orai atšila sėju šiltnami į paruošta vietą , iš pradžiu pripilu daug vandens kad stypriai imirktu žemė , išliginu žeme su lenta ir sėju , uždengiu šiltnamine plėvele , vakare uždengiu su senom kaldrom kad nakti butu šilčiau. Visada patikrinu kad žemė neišdžiutu tai su sodo purkštuvu atsargei kad seklos neišsiplautu ty nesubėgtu į kruvas sėklos ir vėl uždengiu. Kai pasirodo daigai diena plevele nuimu . Taip daigai greičiau užauga nei ant palangės. Ps, nepamirškit kad tabako sėklas reikia tik ant žemės paviršiaus sėti ir jokiu budu sėklu neužberkit žemėm.
 11. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Sveiki vyručiai ! Visu pirma noriu pasveikinti visus su Naujais 2020 metais !!! Na ka, pavasaris ne už kalnu, gal šiemet pavasaris bus ankstyvas o vasara palanki tabako auginimui , nes praita vasara nelabai tiko tabakui , nes buvo persausa. Praitu metu tabakas išdžiuvo , nors lapai ir nedideli buvo bet dumo skonis visai neblogas. Biškuti paskaičiau apie ikelta nuoroda rusu grupes , apie fermentacija , na nenustebino , nes juk žinote kad kiekvienas savo gyria. Kas visa foruma rusu perskaitet pasidalinkit , kas patiko , kokie geri ar blogi patarimai ? Ispėjimas !!! Nepardavinėkit tabako , nes jau gavau kelis skambučius , prašo parduoti tabako ir siulo didele kaina o nori didelio kiekio tabako . Čia akivaizdu kad gaudo kas prekiauja tabaku.
 12. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Nors maniškio tabako derlius buvo prastokas bet ligų jokiu nebuvo, tik tie žali kirminukai truputi lapus pagraužė bet kelis kartus tuos kirminukus nurinkau ir tuom pasibaigė. Pavasari sodinsiu į naują vietą , gal geresnis užaugs.
 13. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Kaip pas Jus šiemetinis tabako derlius ? Mano šiemet prastokas, matit persausa vasara buvo , nors liejau bet neuzaugo iki maksimalaus didžio . Na metam užteks tabako .
 14. ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Kol nepatikrinu sėklų daigumo tol neparduodu .
×
×
 • Create New...