Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Sveiki,esu kol kas pasodinęs apie šimtą dvidešimt daigų.Vakar jau ryte pasiruošiau kuoliukus ir vis kita jų uzdengimui.Visą dieną labai lijo ir aš galvojau viską palikti likimo valiai,bet vakare ,nustojus lyti,su zmonelės pagalba per gera pusvalandį viską pridengėme.Naktį pakilo smarki pūga ir prisnigo apie dešimt cm.Tačiau plėvelė išlaikė sniego svorį ir daigai kol kas buvo išgelbėti.Ryte gerokai padirbėjau,kol visą sniegą nuvaliau.O šiandieną tai saulė,tai kruša arba lietus iš dangaus krenta.Labai reikia sodinti likusius daigus[ypač Virginia gold,kuri jau net gesti pradeda,ir Ternoposkij jau ,,nokti'' pradeda].Šiaip dar liko pasodinti apie tris,keturis šimtus.Geriausiu atveju,apie sodinimą galima galvoti tik po kokių keturių penkių dienų...Taigi,sunki ta tabako augintojo dalia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo šiemet pavasaris išdikauja . Aš śiltnami pasejau , tai sunkiai auga , naktys vesios dienos šiltos o tokie svyravimai tabakui nepatinka .

Tikėkimės orai nusistovės ir vasara palanki tabakui bus . Be to, mano pastebėjimai, jeigu vasara vesios naktys o dienos karštos tai tabakas pradeda anksti zydeti o tai blogai , nes ir lapu mažoka ir bresti lapai nelabai nori. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Šiandieną trumpi pastebėjimai apie tabaką mano lauke.Vakar siautėjo vėjas ir kruša.Šiandien ir vėl galingas vejas.Daigų lapeliai aplauzyti,realiai mąstant,jeigu jie dar nenušals-atauginės iš šerdies ir tai ganėtinai sulėtins augalų augimą.O ir artimiausių orų prognozė nenuteikia optimistiškai.Nesu blogas pranašas,bet šie metai tabakui gali būti labai prasti.Ir kuo mazesni daigai, tuo lengviau pernešė šias ekstremalias sąlygas.Gerai dar,kad pas mane apie šimtas trisdešimt po plėvele,ten jie yra saugūs ir gali tekti ten juos laikyti iki birzelio.Tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

VALIO!!! Dar ir lietus lyja, tik bijau krušos...tfu..tfu  tfu...  Mano smėliukas tik dulkėjo, jau buvau susiruošęs laistyti. Gromas, labai gražus Bravyj , bet ir kiti, ne ką atsilieka, ką reiškia gera žemė...                                                                                                                                                             Kaip reikalai Ričardui D. ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, dūmialis pranešimas:

VALIO!!! Dar ir lietus lyja, tik bijau krušos...tfu..tfu  tfu...  Mano smėliukas tik dulkėjo, jau buvau susiruošęs laistyti. Gromas, labai gražus Bravyj , bet ir kiti, ne ką atsilieka, ką reiškia gera žemė...                                                                                                                                                             Kaip reikalai Ričardui D. ???

Sveikas,Dūmialis.O pas mane lietaus jau seniai yra per daug.Kai fotkinau tabakas buvo toks šviezias ir švarus.Šianakt gerą pusvalandį pylė liūtis,dar gerai,kad be ledų.Dabar ir vėl papylė kaip iš kibiro-atrodė,kad ten ryzių laukas,nes dalis lauko yra toks lengvas priemolis,kuris iš karto nespėja sugerti vandenį.[Jeigu pastebėjai nuotraukose,aš su vagotuvu apie kiekvieną lysvę padariau griovelius,kuriais vandens perteklius nuteka pakalnėn].Taigi,tabakas dabar visas murzinas ir išsigandęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...