Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Prieš 15 valandų, Karpis pranešimas:

Sveiki noreciau pasiklausti. Kaip jus laikote jau sudziovinta tabaka. Tiesuog lapus sudedat į dezes ar susukate. Ta prasme kaip tinkamai laikyti isdziovinta derliu kad nesugadinus jo. Dėkui

Kai tabako lapo vidurinėgysla buna visiskai sausa ty kaip sausa šaka tada sudedu i kartonines dėžes ir palėpeje laikau bet svarbu kad labai nesudrektu, nes gali peliti, daug tabako tiesiog kabo suvertas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, ricardasd pranešimas:

Prašom . 

Manau jau vargu ar bus dideliu šalnu, tai kovo pradžioje bandisiu šiltnami pasėti . 

 

Bandysiu ir aš paeksperimentuoti.Pasėsiu šiek tiek į šiltnamį,o kitas ant palanges,nes bijau rizikuoti visais sodinukais.Pieš mėnesi pasėjau truputį seklų-tikrinau jų daigumą.Auga graziai-ypač dabar ,kuomet atsirado daugiau saulės.Bet iki sodinimo lauke daigai ,ko gero,bus peraugę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Gromas pranešimas:

Bandysiu ir aš paeksperimentuoti.Pasėsiu šiek tiek į šiltnamį,o kitas ant palanges,nes bijau rizikuoti visais sodinukais.Pieš mėnesi pasėjau truputį seklų-tikrinau jų daigumą.Auga graziai-ypač dabar ,kuomet atsirado daugiau saulės.Bet iki sodinimo lauke daigai ,ko gero,bus peraugę.

Pasejus namie , paaugusius daigus butina išpikuoti ty persodinti i puodelius arba i dezes tik rečiau, šiltnami paaugusius daigus tiesiog praretinu, nes tankiai augantis tabakas išstypsta o pasodinus į lisves ilgai trunka kol pasigauna i augima.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-23 at 18:36, Gromas pranešimas:

Bandysiu ir aš paeksperimentuoti.Pasėsiu šiek tiek į šiltnamį,o kitas ant palanges,nes bijau rizikuoti visais sodinukais.Pieš mėnesi pasėjau truputį seklų-tikrinau jų daigumą.Auga graziai-ypač dabar ,kuomet atsirado daugiau saulės.Bet iki sodinimo lauke daigai ,ko gero,bus peraugę.

Sveiki! Kai kambaryje pradeda stypti, aš daigus išpikuotus , išnešu i garaža, kur 4 - 6 laipsniai šilumos. puikiai auga, tik i storį ne į aukštį. Ir ten laukia sodinimo. Na ir palaistyt gal dažniau reikia... Už poros sąvaičių tap pat sėsiu. Stiprių daigų visiems...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ačiū ricardasd .Šiltnamyje sumeistravojau is lentų apsauginę dėzę,kad ęsant ekstremalioms oro salygoms galėčiau ją pridengti.Čia artimiausiu laiku pasesiu seklas ir pasodinsiu tuos keletą daigų.Rūkau vidutiniškai,todėl man lauke uztektų pasodinti apie du-tris šimtus daigų.

001.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki! Jeigu užaugs bent 200 augalų, tai ne daug rūkant, užteks porai metų, bet visada reikia turėti bent porai metų i prieki kadangi skonis ir kvapas ateina daug vėliau nei mes planuojam. rūkyti šieną ar atominį dar nereiškia kad viskas ok  -  bile nachaliavu,  Aš pats, bandžiau augint ir rūkyt jau prieš 11 ar 12 metų, Nelabai kas gavosi, svarbiausia laiku nuimt derlių, nei per anksti nei per vėlai, na ir toliau laikytis technologijos, bent apytiksliai. Jeigu ne kliūtis rusų, tai neblogas filmukas, ir nedurnas blogeris Дачный Колорит - YouTube

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dūmialis pranešimas:

sveiki! Jeigu užaugs bent 200 augalų, tai ne daug rūkant, užteks porai metų, bet visada reikia turėti bent porai metų i prieki kadangi skonis ir kvapas ateina daug vėliau nei mes planuojam. rūkyti šieną ar atominį dar nereiškia kad viskas ok  -  bile nachaliavu,  Aš pats, bandžiau augint ir rūkyt jau prieš 11 ar 12 metų, Nelabai kas gavosi, svarbiausia laiku nuimt derlių, nei per anksti nei per vėlai, na ir toliau laikytis technologijos, bent apytiksliai. Jeigu ne kliūtis rusų, tai neblogas filmukas, ir nedurnas blogeris Дачный Колорит - YouTube

Ačiū dūmialis uz labai naudingą nuorodą.Ten yra daug medziagos apie tabako auginimo ir apdorojimo,,plonybes''.Teks dar pastudijuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyručiai, patikėkit, sodinti koki kieki ,ne nuo surukitu cigarečių priklauso o nuo derliaus. 

Jeigu bloga vasara tai tabakas smulkesnis užauga ty, žemesnis, mažesni lapai tai ir pritrukstam tabako , tai teisingai Dūmialis parašė , sodinti daugiau ir tikrai ilgiau prastovėjes tabakas skanesnis buna . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...