Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Labas,iki mano tabako visiško sunaikinimo vakar tetrūko labai nedaug.Vaziavau iš Kauno į sodybą[apie šeštą vakaro],likus iki kelionės tikslo apie šešiems kilometrams,prasidėjo tokia velniava,kad teko sustoti ir pralaukti apie penkiolika minučių.Dangus maišėsi su zeme-matomumas  lygus nuliui,o lijo,tiksliau sakant snigo ,nuo zirnio iki pupos dydzio ledais.Bet šį kartą dar pasisekė -audra praslinko visiškai šalimais.Šiandien po pietų ir vėl zada  kazkokius siurprizus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikus tavo ūkis.Ir aš skųstis negaliu-viskas auga labai gerai.Tik Walkers broad leaft niekam tikęs.Uzpuolė bronza ,augalai nedideli,lapai smulkūs  ir jau ruošiasi zydėti ir gelsta.Aprašyme buvo minėta,kad neatsparūs ligoms,tai aš jų pasodinau tik dvidešimt ir daugiau nesodinsiu.Bravyj ir Spektro jau dabar lapai gigantiški.Spektro vos ne apvalūs,bet labai švelnūs ir ,,nemegsta'' stipresnių vėjų.Tamsiai zali Maryland,Havana gold,Burley ir Hercegovina atrodo puikiai.Ternopolskij ir Americian į ūgį ir lapus auga įspūdingai.Spėsiu;tavo antroje nuotraukoje pirmi iš kairės-Americian.Antri-Maryland,treti-Virginia gold?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bravyj ,,muša '' visus rekordus-jau metro dešimties cm.Lapai 56-30.Ne kazkiek atsilieka American ir Hercegovina,bet ant kai kurių augalų lapų matosi pirmieji ligos pozymiai.Labai sveikai atrodo Bravyj,Maryland,Havana gold,Virginia gold,Spektr,Burley.Ternoposkij atrodo labai gerai.Nesenai apie jį perziūrėjau atsiliepimus iš Olego[Dačnyj Kolorit]-įvertinimas labai teigiamas.Tiesa,paskutiniame filmuke jo derlius atrodo gan kukliai,bet ,pasak jo-viskas tvarkoje.Visiems sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai atrodo tavo derlius-augalai tikrai ,,riebūs''.O dar minėjai,kad zemė prastoka.Matyti,kad šiemet jiems ir drėgmės ir šilumos pakanka ir jie auga puikiai.O man pasikartojo praeito šeštadienio scenarijus-vėl vaziuojant iš Kauno,uzklupo tokia audra,kad toje pačioje vietoje teko sustoti ir pralaukti[tai buvo vakar].Toliau vaziuojant radome ant kelio ir gausybę šakų ir išverstų medzių.O sodyboje tebuvo tik gerokai palyta ir mano augalai ir šį kartą nenukentėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gromas pranešimas:

Labai gerai atrodo tavo derlius-augalai tikrai ,,riebūs''.O dar minėjai,kad zemė prastoka.Matyti,kad šiemet jiems ir drėgmės ir šilumos pakanka ir jie auga puikiai.O man pasikartojo praeito šeštadienio scenarijus-vėl vaziuojant iš Kauno,uzklupo tokia audra,kad toje pačioje vietoje teko sustoti ir pralaukti[tai buvo vakar].Toliau vaziuojant radome ant kelio ir gausybę šakų ir išverstų medzių.O sodyboje tebuvo tik gerokai palyta ir mano augalai ir šį kartą nenukentėjo.

P.S. Tiesa, šį kartą griaudėjo ir lijo be ledų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...