Jump to content

forumo nariu susitikimas


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 281
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

darom balsavima, kuria, uz 2 ar 9. kiek supratau, dauguma norit prie lauzo.

Jooo sunkus pasirinkimas :eusa-think: Naujus sutikus, dieną atsipagiriojus, sekančią kažkur važiuot nelabai norisi. Iš kitos posės nesinori ir Algiui asmeninės šventės trukdyt, o gal nebūtinai savaitgalį galima? :eusa-think: Tokiu laiku ir valdiškus darbus dyrbantys turėtu turėt laisvadienių :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darom balsavima, kuria, uz 2 ar 9. kiek supratau, dauguma norit prie lauzo.

Jooo sunkus pasirinkimas :eusa-think: Naujus sutikus, dieną atsipagiriojus, sekančią kažkur važiuot nelabai norisi. Iš kitos posės nesinori ir Algiui asmeninės šventės trukdyt, o gal nebūtinai savaitgalį galima? :eusa-think: Tokiu laiku ir valdiškus darbus dyrbantys turėtu turėt laisvadienių :eusa-think:

http://sveikinimai.balsas.lt/vardadieniai/Algis :icon-wink: Manes neziurekit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darom balsavima, kuria, uz 2 ar 9. kiek supratau, dauguma norit prie lauzo.

Jooo sunkus pasirinkimas :eusa-think: Naujus sutikus, dieną atsipagiriojus, sekančią kažkur važiuot nelabai norisi. Iš kitos posės nesinori ir Algiui asmeninės šventės trukdyt, o gal nebūtinai savaitgalį galima? :eusa-think: Tokiu laiku ir valdiškus darbus dyrbantys turėtu turėt laisvadienių :eusa-think:

http://sveikinimai.balsas.lt/vardadieniai/Algis :icon-wink: Manes neziurekit.

a kodel neziureti :D balius yra balius, du geriau nei vienas :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką ten amo, taip ir nuo kėdės nuvirs gali :eusa-think: Tuoj sužinosiu, kad kažkas kreipėsi į Nacionalinę paieškos tarnybą norėdamas apie mane VISKĄ sužinoti :character-smurf: Nu nejaugi taip smalsu? :eusa-think:

P.S. Bijau, kad kai viską sužinosit, tai šokas bus ne mažesnis :eusa-shhh:

:) kiek suprantu, čia pamatinis blokas į mano daržą. :eusa-think: Nacionalinė paieškų tarnyba paprastai užsiima tik tais, kurie parašo kokią žinutę ir dingsta. :icon-wink::lol:

Kaip aš kartais pajuokauju, mano pavardė kilusi iš žodžio domėtis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką ten amo, taip ir nuo kėdės nuvirs gali :eusa-think: Tuoj sužinosiu, kad kažkas kreipėsi į Nacionalinę paieškos tarnybą norėdamas apie mane VISKĄ sužinoti :character-smurf: Nu nejaugi taip smalsu? :eusa-think:

P.S. Bijau, kad kai viską sužinosit, tai šokas bus ne mažesnis :eusa-shhh:

:) kiek suprantu, čia pamatinis blokas į mano daržą. :eusa-think: Nacionalinė paieškų tarnyba paprastai užsiima tik tais, kurie parašo kokią žinutę ir dingsta. :icon-wink::lol:

Kaip aš kartais pajuokauju, mano pavardė kilusi iš žodžio domėtis. :D

idomu idomu? ir kas tenai slepesi :eusa-think::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amo netekai :laughing-rolling:

Ką ten amo, taip ir nuo kėdės nuvirs gali :eusa-think: Tuoj sužinosiu, kad kažkas kreipėsi į Nacionalinę paieškos tarnybą norėdamas apie mane VISKĄ sužinoti :character-smurf: Nu nejaugi taip smalsu? :eusa-think:

P.S. Bijau, kad kai viską sužinosit, tai šokas bus ne mažesnis :eusa-shhh:

Vadinasi kiekvieną kartą drebi bežiūrėdama NPT :lol: Matyt griekų yra :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi kiekvieną kartą drebi bežiūrėdama NPT :lol: Matyt griekų yra :eusa-naughty:

Kai laida "Atleisk" pakeitė pavadinimą tai iki šiol nemačiau nei vienos laidos (matyt kad griekų nėra). Taip kad nėra nei ko drebėt, nei ko pergyvent. :eusa-shifty: O šiaip gyvenime turiu įdomesnių užsiėmimų nei teliką žiūrėt. :eusa-drool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...