Jump to content

forumo nariu susitikimas


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 281
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nu tai tada organizuojames pirma savaitgali po nauju...del vietos reikia susitarti, nes daugumos balsas lems tai daryti lauke ar po stogu...jei norite pigiau, bet kokiu atveju po dangumi bus pigiau, taciau jei spaus koks -15, tai kazi ar malonu bus. as dar gerai pergalvosiu kur butu galima pigia viecike rast

prie gero noro, nera blogo oro :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

berniukai ir mergaites, gal yra savanoriu, gyvenanciu netoli manes ir turinciu didelio noro ateiti man i pagalba organizuojant viska? :) cia vienas dalykas

kitas dalykas, reikia pasidaryti preliminaru sarasiuka, kas atvaziuotu

trecia, turime nuspresti ar su nakvyne norite atvykti, ar tik kelioms valandoms ir kiek liktu miegot. :)

savo pasiulymus destykite viesai, mano pm ar telefonu 862054325.

p.s.nepageidauju skamuciu ir sms, kas nesusije su renginiu ar texnikos pardavimais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau visu pirma reikia aptarti kaip ir po kiek ir tiksliai kada. Uz dyka taip sakant ir i veida negausi. Vienai Deimantei visa reikala pavezti yra tikrai sunku, na nebent padetu tetis vardan reklamos :icon-wink:. Siulau aptarti kaina, data ir visokias smulkmenas , kad butu aiskiau kas ko norit. Vien pernai bandant maluna okupuoti isejo snipstas. Norint visiskai paprastai irgi nekas spiginant 15 laipsniu saltukui. Taigi mastykit :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vėl jųs svaigstat apie nakvynes. Pernai buvo lygiai tas pats.

Miško, paupio aikštelė su pavėsine, mėsytė, apšildantys skysčiais (įvairųs) ir laužas. Atnaujinam pažintį, pabalakinam ir vakare gryžę aptariam viską forume. Renkamės 10 - 11 ryto, tada jau nebūna šalta labai ir gali atvažiuot iš bet kurio kampo. Šašlyką, laužą ir vietą parenka organizatorius, dalyvių registracija likus trim dienom iki renginio, suvežam pinigėlius, gal dar gėrimų kokių ar sausainiukų, kas ką nori ir viskas. Elementaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrint kokios naudos ir atsipirkimo iš to tikiesi :)

man visai patiko praeitą kartą prie laužo, miške pbendraut gyvai su žmonemis su kuriais bendrauji faktiškai kasdien neakivaisdžiai :)

na mane labai domintu Arimo mintys apie arimo problemas, ir visu kitu likusiu kurie yra dirbe ar dirbantys su sovietine technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vėl jųs svaigstat apie nakvynes. Pernai buvo lygiai tas pats.

Miško, paupio aikštelė su pavėsine, mėsytė, apšildantys skysčiais (įvairųs) ir laužas. Atnaujinam pažintį, pabalakinam ir vakare gryžę aptariam viską forume. Renkamės 10 - 11 ryto, tada jau nebūna šalta labai ir gali atvažiuot iš bet kurio kampo. Šašlyką, laužą ir vietą parenka organizatorius, dalyvių registracija likus trim dienom iki renginio, suvežam pinigėlius, gal dar gėrimų kokių ar sausainiukų, kas ką nori ir viskas. Elementaru.

pritariu :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

rukytas arklys, kibiras alaus i gana:)

mes zmones paprasti, susirinke kalnu nenuversim seip smagu pamatyti su kuo pasikolioji retkarciais, gryna ora pauostyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mazas(40ha) as tas ukininkas ir dar jaunas(19m.) kazin ar apsimoka apsilankyt tokiam susiburime man

O tai jei aš posenė ir dar ne ūkininkė, tai irgi gal neapsimoka. :eusa-think: Nu ir nusišnekat jaunimas. Pasensit dar prieš laiką. Jei tik yra noras ir galimybė - varyk.

nuvaryt ir pasirodyt kad esi zalias tam reikale

Nuvaryti ir pasirodyti, kad esi žmogus :icon-wink:

P.S tai dzūkaitės nebus :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...