Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Nu tokių kooperatyvų per savo amželių jau prisižiūrėjau, nepavydžiu o pasakau ką galvoju, turi štuką galvijų ir vaizduojasi žemės bamba, rėkia ant visos Lietuvos kad tik jie kažką daro. Jei auginti nepasimokės tai tų galvijų ir niekas neaugins o kol kas juos augina ir ne vienetais, todėl darau išvadą lietuvoje galvijus auginti apsimoka nes juos augina ir pabandykit man įrodyti kad neapsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, kazkaip labai giliai griebet, is jusu pokstavimu atrodo, kad tas kooperatyvas jau senai perspjoves mesos perdirbimo imones ir savo mesa stumdo kazkur aname pasauly tik niekaip nenori pasakyti kiek euru daugiau gauna uz kilograma :)

Aš tikrai ne kainos,kurią jūs gaunate klausiau,o kainos,kurią man sumokėtumėte

Tie keletas zmoniu tikrai susirinko ne tam, kad isdalyti kitiems to ka turi uzdirbe per savo varganus ukininkavimo metus.

Čia tai iš viso nesupratau... :icon-eek::icon-rolleyes: Ką jūs turite išdalinti kitiems :icon-question: Juk bolševikų laikai senai praėjo...

Malonu , kad sugalvojot ir patys susikooperuoti, laukiam kolegu pakvietimo, jei ne i ikurtuves tai gal siaip uzkviesit. Kaip supratau pas jus viesumas ir aiskumas liejasi per krastus tai galvoju galiesim pasimokyti.

Dėl kooperatyvo kūrimo kalbėjau juokais :D,bet ne su sarkazmu.

O dėl viešumo-jo trūksta,jūs tik kaip politikas šnekate,per tą visą diskusiją konkrečiai atsakėte tik į kelis klausimus.Suprantu-čia ne tardymas ir niekas neprivers kalbėti,bet jei norite propaguoti kooperacijos įdėją,pats tūrėtumėte būti suinteresuotas čia konkrečiai viską išaiškinti be išvedžiojimų.

Tikriausiai jau reikia pradeti galvoti apie kooperatyvu sajunga. Kas del banku , tai su jais yra taip . Kai sviecia saule kai viskas gerai , tai jie tau duoda skieti, o kai tik lietutis - bedele , tai berniuk ziurek stovi slapes, skietelis jau atimtas.

Miela cia su jumis, neliudesi. Tik visa beda, kad ir taip nera, kada liudeti. Tikrai , kad mums nei saldu , nei kartu. Brangus kolegos tikriausiai nustebsit suzinoje, net jura susideda is laseliu. Sekmes Albertas Iki

Pirma-nieko bloga jei įsikurtų ir daugiau kooperatyvų.Dėl bankų ir jūsų finansinės padėties-aš apie tai nieko nežinau.

O pabaigai-jei perskaitytumėte tuos kelis puslapius,nuo kurių prisidėjote prie diskusijų,suprastumėte kad niekas nėra nusistatęs prieš kooperaciją :icon-exclaim: o dabar jūs-akį užmetėte,paskleidėte filosofijos,tulžies išliejote,palinkėjote sėkmės ... ir dingote.

Sėkmės ir jums :icon-exclaim: Iki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol bus auginanciu po kelis bulius niekas nepasikeis mes turedami desimtimis nieko nelaimesim kas kad galesim pasiulyt didesni kieki ,cia netik kooperatyvas reikalingas bet ir skerdykla,rinka, va tada galima kai viska ukininkai valdys cia tai kooperacija jau,dabar yra tas pieno kooperatyvas kas jis tik tarpininkas as be jo ta pati gaunu is pienines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visiškai su jumis sutinku kolega Unia, reikalinga ne kooperatyvas, ar skerdykla , reikalinga visa rinka mėsiniams galvijams realizuoti. Kol mūsų užauginti galvijai eis į dešras ar šaldyti į užsienį tol jų supirkimo kaina nepadidės. Ją diktuoja pasaulinė rinka. Mūsų tikslas yra surasti mėsinių galvijų vartotojus Lietuvoje ar užsienyje kuriems reikalinga tik atvėsinta skerdiena kepsniams, todėl aš ir neauginu bulių iki 500 kg. o suvalgau kol dar yra balta mėsa. Lietuvoje jautienos suvartojama perpus mažiau nei europoj, nesveikai maitinamės ponai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Usurini, as dar karta perskaiciau savo issakyta nuomone cia ir neradau ne vieno sakinio apie tai, kad as sukuriau kooperatyva, su "lietuviska mesa" as turiu tiek pat bendro kiek ir Jus, gal net ir maziau. Ar as "kurmis"? O koks Jums skirtumas, lyg ir negaleciau atvirai reiksti savo nuomones. savo pasisakymais as bandau gvildenti kitokios kooperacijos ideja nei siuo metu yra sukurtos, nes manau kad dabar siulomas kooperacijos modelis nieko gero ilgalaikeje perspektyvoje neduos, trumpalaike nauda gal ir bus, bet irgi tik ribotam augintoju ratui. Kodel as galvoju apie ilgalaike? todel, kad arteja 2013 m., kai uzsidarys ismokos ir atsivers sienos treciu saliu produkcijai i ES ir reikia tiketis, kad Rusija greitu metu bus priimta i Pasaulio Prekybos organizacija, tuomet galbut ir musu auginama produkcija taptu labiau konkurencinga nei siuo metu. Bet iki 2013 ir Rusija gali labai sustipreti zemes ukio srityje ir jei taip bus tuomet mus visus po viena isgaudys ir neturesim kur detis su savo pienu, mesa ir t.t. Todel ir siulau kooperuotis ir rupintis produkcijos nuo nulio iki realizacijos. Tai gal mano nuomone ir ne visiems patinka, gal joje truksta argumentu, konkreciu pasiulymu, bet as juk turiu teise i savo nuomone, ar ne, kolega Usurini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad užsidarys išmokos po 2013 netikiu, senutė europa pasius, kad jų bus mažiau sutinku , kad jų nebus išvis galiu net lažintis kad bus. gyvulininkystė yra specifinė sritis kur labai didelė įtaka yra žmogiškasis faktorius, jei toliau taip bus tai Lietuvoje jau daug kur stovi ištisi kompleksai kur gamyba nutrūko ne dėl lėšų stokos , o tik dėl to kad nėra kam dirbti, tokia situacija rusijoje buvo jau 1993 m. pas mus po 2004 m. Viltis kad kur nors kas nors sustiprės nemanau kad realu, viską lems ar apsimokės rusam auginti patiems ar bus pigiau atsivežti iš argentinos ar N. zelandijos šaldytą jautieną. Manau atsakymas aiškus. Kiekvienas iš mūsų turi teisia į savo nuomone, man tik nepatinka kooperacijos įdėja ir aktyvus jos propagavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as asmeniskai nieko nepropoguoju, tiesiog bandau pasidalinti savo idejomis. O siaip tai kooperacija yra aplink mus ir visur, tik pavadinimai yra kitokie tu dalyku. Ir nemanau, Usurini, kad Jus budamas vienas pakeisite lietuviu mitybos iprocius, esant keliems galima ir skerdykla surasti ir rinka rasti savo produktui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano filosofija - žemės ūkis ne verslas o gyvenimo būdas. Jei aš norėčiau pakeisti lietuvo mitybos ypročius tai siūličiau kiaulieną, jautienai mes per prastai gyvenam. Visa bėda kad mes gyvenam iliuzijomis kad galim ką nors pakeisti, pas mus jau viskas sustyguota ir veikia gerai sureguliuotas mechanizmas, mes galim tik plaukti pasroviui arba neplaukti. Būdamas vienas už klaidas būsiu atsakingas tik sau, niekas nekeiks jei juos sužlugdysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Usurini, Jus gi rasete, kad "musu tikslas..." ir t.t. tai cia nori pasakyti ne verslas? mano nuomone, gyvenimo budas prasideda tuomet kai is to ka darai, nesieki jokio rezultato, tiesiog megaujaisi procesu. Juk nemanau, kad Jums vis vien kas darosi rinkoje, aplink Jus? bent jau is Jusu pasisakymu to nesugalvotum. O siaip tai man atrodo, kad viso sito uzteks (bent jau is mano puses). Man daug idomiau ir naudingiau pasiskaityti apie Jusu patirti auginant mesinius galvijus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet praktikoje susidūriau su dėsniu , kuo mažiau įdėjimų į tą ką jūs vadinate verslu o aš gyvenimo būdu, tuo daugiau lieka pelno. Pernai (2006)nerelizavau nei vieno bulio mėsai ir patikėkit nesiskundžiu. Rinkos užkariavimas prasideda nuo reklamos, aš ją pradėjau tarp savo artimųjų kurie jau dabar užsakinėja rudeninei realizacijai gimusius veršelius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbemi ponai, be ivairiu jusu interpretaciju pasakusiu. Jus galit tiket, netiket , tai jusu reikalas. Paziurekit i realu gyvenima. Ismoka uz zindenes, uz kvotini piena, uz pieno tyrimus , uz skerdziamus gyvulius ir kt.neliks jaus siais metais,ojus diskutuojat kas kiek uzdiba. Patarciau dar karteli traukini pastayt ant kitu begiu, ka kas jau senai padare...

"Ricardas , Usurinis'' ir kt. sauniai moka vesti ir palaikyti pokalbi ir as juos uz tai gerbiu. Butu malonu, kad jie savo patyrimu pasidalytu , kaip galviju auginima padaryti pelningu. Butu dekinkga puse lietuvos galviju augintoju. Gal net daugiau. Asmeniskai 10 prc. no pelno skirciau. Galima dar deretis. Noreciau buti geru pranasu , bet jau nebeiseina. Teks sveikai ir kokybiskai maitintis , gerai kad beliko du ar trys jautukai. Manau kad susede per pora vakaru su gera kompanija ir sunaudosim. Labai butu malonu , kad nepasidiziuotu ir mano kolegos . I pelna reikia ziureti realetyviai. Is tikro geriau 100 darugu nei 100 litu , o man kaip tik truksta iki tos kompanijos . Tai kaip, tiketis pagalbos? Albertas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka gi neliks tai neliks tu ismoku ,bet kas tada laukia uzsimanciu mesiniais galvijais ta ismoka tai 1 litas prie kg kazkur budavo,ar nebus taip kaip su serbentais ir dar viskuom auginkit rinka laukia jusu :D ,o kai priaugino ups jau nereik,taip ir mesiniai pirko tukstancius mokejo,na cia vos ne mada buvo nusipirkti,tai ka jie darys kainos tai nemanau kad kils iki ju tos savikainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka gi neliks tai neliks tu ismoku ,bet kas tada laukia uzsimanciu mesiniais galvijais ta ismoka tai 1 litas prie kg kazkur budavo,ar nebus taip kaip su serbentais ir dar viskuom auginkit rinka laukia jusu :D ,o kai priaugino ups jau nereik,taip ir mesiniai pirko tukstancius mokejo,na cia vos ne mada buvo nusipirkti,tai ka jie darys kainos tai nemanau kad kils iki ju tos savikainos net,ne kas laukia ir zindeniu turetoju kas is ju ka sert nereik ar daugiau verseliu gal atsiveda.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ricardai, galeciau dauk ka pasakyti, kas butu pirma karta girdeta, bet situacija pastoviai keiciasi. Ka rasiau tai vakar dienos naujienos, siandienos - tai buliaus ismoka tikriausiai isliks , dar truputi padides. Jei nera ministerijos tinklalapy, vadinasi dar nelaikas zinoti. Sunkai , io kaip sunkiai kai nori zinoti anksciau uz kitus. Pirmadieni ministre bus Briusely dar tikslys situacija. Antardieni tureciau zinoti daugiau ir konkreciau. Sutikit neviskas del spaudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ponai nesivadovaukit gandais, kol nėra išspausdinta Valstybės žiniose tol yra tik kalbos, o kalbomis niekas deklaracijų nepildo. Palaukit kol atspausdinta tada ir bus viskas aišku.

Sutinku kad dabar tai tik gandai ir įsigalios tik tada,kai bus atspausdinta "Valstybės žiniose"... bet juk nėra taip blogai ką nors iš anksto žinoti :icon-wink: Nu sunervina aišku,bet bent jau taip iš ansto žinant galima kažkaip bandyti įtakoti,o kai priims-bus vėlu.Ir šiaip kas čia per nesąmonės-jei panaikins išmokas už žindenes,tegul panaikina visose ES šalyse :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia tipiškas lobistu veiklos pavyzdys, padeda prakišti teisės aktą , poto kyla protesto banga arba kas nors apskundžia ir prasideda atšaukimo karuselė, paskui aiškinkis kas kur ir kada galiojo.

Ponas Albertai teko apsilankyti jūsų kooperatyvo elektroniniame aukcijone. Dalykas geras , nu tikras medaus usbonas, bet su šaukštu deguto, nu paaiškinkit Jūs man durnam kam reikalingas buliaus numeris, kad skerdykla įlystų į duomenų bazę ir sužinotų kas augintojas ir kur yra banda , geriau jau telefono numerį parašykit kur kreiptis siūlau parašyti tik pardavėjo kodinį numerį tipo pasiūlimo Nr. bulių kiekį kurį parduoda augintojas, kam reikalinga kada gimęs galvijas jei yra jų svoris, gal geriau parašyti kuriai grupei priskirti galviją, mėsinis, veislė, mišrūnas, kelintos kartos gal pieninis . Dar turėtų būti skiltis iki kada galioja pasiūlimas. Nu galėtų būti ir kaina, kie prašo . Prie šios duomenų bazės turi būti prieinama laisvai kad nereikėtų registruotis ir visi kas nori galėtų pasižiūrėti. Manau neįsižeisi už mano mintis gal ką nors pritaikysit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...