Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Nežinau kaip sekasi Jam bet vis pastebiu kad jis lankosi, tik kažkodėl nedrįsta prabilti, gal ko nors bijo? Jis juk siūlė apie 10 % nuo ūkio pelno, aš lyg ir sutikau, bet duomenų taip ir negaunu. Palauksiu dar savaitę o tada visiems atskleisiu kaip sėkmingai auginti mėsinius galvijus. Aišku tokios progos sėkmingai uždirbti nepraleisiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, berniukai.

Nelabai turiu kada perbegti per "ziniatikli". Intensyviai pardavinejam buliukus. Pora zodziu pasakysiu, buvau zadejas. Del tiesiogines galviju paramos . Dar dabar yra svarstoma ir derinama su Briuseliu. Yra gal peki variantai. Vienas is ju, kad isliks ismoka tik uz bulius. Nemalonu tik tiek, kad viskas darosi labai tyliai. Penktadieni mesiniu asociacij turetumem isgirsti valdzios nuomone. Kam bus idomu suzinoti kokiu "pliotku " galesit paklaust asmeniskai. Su pagarba Albertas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujų žinių lauksime,matysime kaip ten bus...O dabar ūkiškas klausimas,gal patarsite :) Noriu išardyti tas lentas,nes ir taip buliai aplaužo :lol: ir privirinti vamzdžius kad buliai į ėdžias nebeįliptų,tik nežinau kaip geriau daryti :icon-rolleyes: mačiau nuotraukose kad veršeliams tas pertvaras į ėdžias daro su įstrižais vamzdžiais...o čia gal užtektų kokio vamzdžio kad buliui įlindus,remtusi jo ketera į jį ir toliau negalėtų lysti...gal kas patartų,ar nuotrauką įmestų :icon-rolleyes: Štai nuotrauka maniškio:

Buliukas.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Audriau, tik neskubėk daryti skubių išvadų, męs mažiukai mažai nukentėsim, bet tie kas turi šimtus.... jie stipriai rėks, rėks ir tie kurie nusipirko grynaveisles bandas , tikslu platinti veislinę medžiagą tarp mūsų mažiukų, kol kas iki rudens realiai nuostolių nepatirsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uuu.jpg

Nu nelabai cia eina suprast, seniai fotkinta ir ne del to tikslo, bet principas matos. Esam taip sukale po 4 balkius. Kad normaliai galva lystu. Ir kolkas gyvuliai nesulauze nors buvo laikomi ir jauciai po 600kg. Tokius gardus pasidarem surenkamus, i kruva visus surisi ir viskas, nera jokiu stoikiu. Taip darem kad lengvai eitu istraukt pertvaras, kad galetu isvest mesla su frontaliniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apatinę pertvarą nuleisk kuo žemiau iki 10-20 cm nuo šėrimo tako dugno. vidurinę kad būtų buliui iki krūtinės vidurio, o viršutinis kad bulius galėtų pasikasyti viršugalvį, pas mane 2 colių vamzdžiai sudėti, per tiek metų normaliai, tiesa pastave pririšimas už ragų, pas mane už sprando ir pantis vertikaliai slankioja per visą ilgį, šėrimo anga gan plati.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal geriau matysis :D ir ėdžių sienelė nuo šėrimo tako ir vidinė ėdžių sienelė vienodo aukščio(apie 40cm),bet tą sienelę nuo šėrimo tako vasarą žadu nuversti,be reikalo ją darėm,nes dar labiau per ją šieną išverčia :lol: Šėrimo tako grindys,ėdžių dugnas ir grindys kur stovi buliai yra vienodo aukščio.Taip kad apatinės pertvaros vamzdis pas mane kokių 50cm.aukštyje(40cm.vidinė ėdžių sienelė+10cm virš jos vamzdis) Ties krutinės viduriu gal ir būtų galima dėti vamzdi... :icon-rolleyes: ir viršuje virš galvos dar reikėtų...rytoj išmatuosiu ir ėdžių ir pertvaros matmenis patrašysiu :icon-wink: gal tada aiškiau bus...

karvės pas mane irgi už kaklo pririštos su užsegama grandine ir slankioja vertikaliai per visą ilgį,bet bulius tenka už ragų rišti...

Juodmargis.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujų žinių lauksime,matysime kaip ten bus...O dabar ūkiškas klausimas,gal patarsite :) Noriu išardyti tas lentas,nes ir taip buliai aplaužo :lol: ir privirinti vamzdžius kad buliai į ėdžias nebeįliptų,tik nežinau kaip geriau daryti :icon-rolleyes: mačiau nuotraukose kad veršeliams tas pertvaras į ėdžias daro su įstrižais vamzdžiais...o čia gal užtektų kokio vamzdžio kad buliui įlindus,remtusi jo ketera į jį ir toliau negalėtų lysti...gal kas patartų,ar nuotrauką įmestų :icon-rolleyes: Štai nuotrauka maniškio:

na pas mus panasiai padaryta, tik jokiu lentu nera, o virsuje yra vamzdis i kuri remiasi ketera ir nelenda i taka, bet yra tokiu karviu kurios sugalvoja atsiklaupusios esti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Ricardai, klausimas tikrai nejuokingas , bet as po asociacijos susirinkimo turejau laiko ir permeciau beveik visa foruma ir parasiau atsakyma ne i si klausima, o aplamai. Turejai priimti kaip komplimenta.

Jei jau valstybe pasitikejo ir priemne i tarnyba , tai reiketu zengti ir antarji zingsni, kad netau atsiprasyti is darbo reiketu , o taves prasytu :D .

Siaip susidaro vaizdelis, kad ligonis jau baigia atiduoti savo siela , o mes dar jam taisom dantis.

Jei rimtai , tai as manau , kad antradieni z u rumuose jau bus paskelbta pusiau oficialus , vienas ar du numatomi varintai. Kad bus prasciau visiems gyvulininkyste uzsimantiems tai faktas kaip blynas. Nesinori uzbegti valdziai uz akiu . Palaukim.

Vienas mano pazistamu per kelis metus savo lesom pasistate nemaza tvarteli kiaulem , nors tada jau buvo aisku kad kaiules apsimoka tik "fabrike" auginti. Triusas nenuejo veltui , dabar jis uztoja kiema nuo vakarinio vejo. Visur yra ir geruju pusiu tik reikia jas izvelgti!

Pabandysiu panersti nuotraukos i tavo klausima. Su pagarba albertas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Albertai,dėkui už nuotraukas :) Na o apie išmokas matau kad ne kokios žinios :( Neaišku kokiu tikslu valdžia jas mažins :icon-evil: -jei nebebus už žindenes,o padidins išmoką už skerdžiamus buliukus-manau kad gali sumažėti žindenių,o padaugėti penimų buliukų,auginamų girdant,o jei panaikintų išmoką už skerdžiamus buliukus-tai išviso nesąmonė būtų :icon-evil: tai būtų didelis mėsinės galvijininkystės ūkio žlugdymas :icon-evil: Nors nereikia toli žiūrėti-prieš kokius 6 metus buvo tas išmokas ar tai visai panaikinę,ar labai sumažinę :icon-rolleyes: tiksliai nebeatsimenu,bet žodžiu visai ne kas buvo nes ir kaina bulių aukščiausio imitimo buvo tik 2Lt už kg gyvo svorio...

Klausimas:ką mes galime padaryti kad sustabdyti valdžią nuo tokių nelogiškų sprendimų :icon-question:

Nu dėl jūsų pažįstamo tvarto tai jau juodasis jumoras :lol: Na ne dėl užuovėjos jie statomi...šiaip neaiškus dalykas-berods "ŪP" skaičiau kad lenkiškos kiaulės,kurios sudaro didžiulę konkurenciją lietuviškoms ir baigia sužlugdyti,ar jau sužlugdė smulkesnius kiaulių augintojus yra supirktos iš smulkių Lenkijos kiaulių augintojų ir jų savikaina neaukšta :icon-twisted: Nesuprantu kokiu būdu lenkų kiaulininkai gali pigiai užauginti :icon-question: Kas pas juos pigiau :icon-question: Grūdai :icon-question: Elektra :icon-question: Darbo užmokestis :icon-confused::o gal valstybė juos paremia kad sugeba nukonkuruoti šalies su žemesniu pragyvenimo lygiu kiaulių augintojus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką darysi laukėm tiek, palauksim dar. Kad panaikintų išmokas už bulius- netikiu, labai jau daug jų yra užauginta, visi laukia gerų kainų, labai jau garsiai rėks. Vadinasi kirs kitur, o ką nieko nedadės?

P.S. nežinau kaip pas tave Ricardaai su dirvos drėgme, bet pas mane idiali diena kuolam kalti, gerą puskilometrį sukaliau kuolus tvorai, liko dar tiek pat. Einu gult, kaulus laužo nuo nuovargio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tegu streikuoja politikai, aš streikuoju tik kojom, kai man neužteko to ką davė pieninkai, nebemelžiu karvių, jei neapsimokės auginti mėsinių neauginsiu, žiūrėsiu kuo užsiimti. Skolų nėra, paskolų irgi neprisiėmiau, projektų jokių nevykdau, žodžiu laisvos rankos. Nors nuojauta man sako kad ateina krizė ir tai vienas iš būdų ją greičiau prasukti. Po krizės vėl viskas bus čiki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...