Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Turiu aš vieną tokį lauką -gabaliukai durpyno su baltmolio masyvu. Tai pastebėjau kad tame durpyne kurmių nekartą ir ne du o dešimt kartų daugiau nei molyne. Pavasarį išsilygini o kai pjauni tai traktorius būna juodas. Todėl darau išvadą kad durpyne yra daugiau organikos nei molyne, todėl ir sliekų yra daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu įsiterpti su 3 patarimais:

1. Laukus tręškite ne sliekais, o biohumusu.

2. Kurmiarausius galima nulyginti, pievą akėjant spec. akėčiomis (dantys ne apvalūs, o plokšti, kaip peiliukai).

3. Prancūzų firma UKAL gamina spec. pistoletus kurmiams. Jei jau visai jie tamstas užkniso, perkat, užtaisot ir atsargiai įstatot kurmio landon ir dar atsargiau užkapstot. Įsivaizduokit: atvaro kurmis savo tuneliu ir mato, kad praeiti nebegalima. Kas belieka? Ima ir pats nusišauna. Tai ne anekdotas. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu aš vieną tokį lauką -gabaliukai durpyno su baltmolio masyvu. Tai pastebėjau kad tame durpyne kurmių nekartą ir ne du o dešimt kartų daugiau nei molyne. Pavasarį išsilygini o kai pjauni tai traktorius būna juodas. Todėl darau išvadą kad durpyne yra daugiau organikos nei molyne, todėl ir sliekų yra daugiau.

pas mane visa zeme durpynas ir turiu viena gabala toks maisytas, priemolis priesmelis juodzemis, durpyne retenybe kurmrausi rast nesakau buna, bet ten tame kitame daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu įsiterpti su 3 patarimais:

1. Laukus tręškite ne sliekais, o biohumusu.

2. Kurmiarausius galima nulyginti, pievą akėjant spec. akėčiomis (dantys ne apvalūs, o plokšti, kaip peiliukai).

3. Prancūzų firma UKAL gamina spec. pistoletus kurmiams. Jei jau visai jie tamstas užkniso, perkat, užtaisot ir atsargiai įstatot kurmio landon ir dar atsargiau užkapstot. Įsivaizduokit: atvaro kurmis savo tuneliu ir mato, kad praeiti nebegalima. Kas belieka? Ima ir pats nusišauna. Tai ne anekdotas. :icon-evil:

Paruošti pramoniniu būdu humusą ūkininkui reiškia reikia turėti spec įrangą. Jei jos neturi tai su humusu patenka ir sliekai.

galima pasiųlyti gaudyti tuos kurmius ir kailinius siūti.Sako labai geri, bet tu kurmių reikia virš 400.

Nu ir kam man tie papildomi rūpesčiai lyginti pievas pavasarį, geriau palaistyti srutom, kiek žinau pagaminti toną biohumoso reikia mėšlo ne vienos tonos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesu nusistatęs prieš biohumusą...manau kaip ir daugelyje sričių,kiekvienam reikia išsibandyti pačiam...jei nepasiteisins pievose-juk galima drąsiai tręšti ariamas dirvas...o kurmiarausius lyginu apvertęs paprastas akėčias,darbas nuobodus,bet apsilygina :) Bet tai tik savo pievose darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau palaistyti srutom, kiek žinau pagaminti toną biohumoso reikia mėšlo ne vienos tonos.

bet mėsiniai galvijai dažniausia ant gilaus kraiko laikomi,tai kraikinis mėšlas gaunasi,o srutų ne tiek jau daug gaunasi-pagal knygelę-20kg iš karvės per dieną,tai iš karvės per metus 3-4 tonos :icon-rolleyes: Kaip praktikoje iš karves gaunasi nežinau,nes pas mane mėšlidė be srutų duobės.O jei tvartas be srutų surinkimo,tai jos visos į kraiką susigeria...nors gal ir galima statyti fermą su kokiomis plyšelinėmis grindimis,arba su skreperiais ir laikymo boksais,pakratų iš viso nenaudoti,kaupti skystą mėšlą,jo tai pakankamai būtų tręšimui...bet tokių statybų kaina :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripilk iš rudens srutų į lauką ir pavasario gali nebesulaukti, jei tokia kaip šiemet žiema tai jau gruodį galėjai ketvirtą derlių pjauti. Vienas pagrindinis principas kad rudenį reikia atiduoti P ir K trašas o N trašos reikalingos pavasarį ir vasarą. Tas kas tręšia rudenį turėtų žinoti tokias taisykles kad rudenį galima tręšti tik ant neįšalusios ir neįmirkusis žemės. Mažai kas akcentavo kad turim užarti paskleistą mėšlą per parą, o skysto mėšlo paskleisto ant pievos užarti nereikia. Tos naujos mėšlo tvarkymo taisyklės varo neviltį ir kas jas sugalvojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai palyja iki 20 kubų srutų laisvai gaunu. O kadangi mėšlas pasiduoda rudenį kasdien tai kokybė per daug nenukenčia.

rudenį kasdien į mėšlidę mėšlas pasiduoda :icon-question: Kokybė nenukenčia todėl kad su mėšlu vis šviežių srutų pribėga,susimaišo duobėje su lietaus vandeniu ir duobėje būna labiau srutos,o ne vanduo srutomis praskiestas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai Ricardaai turėčiau pinigų kiek noriu pasistačiau lagūną, sukaupčiau skystą mėšlą per visą žiemą į lagūną , pavasarį pasidaryčiau tyrimus kiek ten to N kube yra ir anksti pavasarį pasamdyčiau pioneeriu kad išlaistytų pagal optimalų pievų poreikį. Bet matau pinigų neturiu todėl trešiu kaip sugebu, tiksliau atsikratau mešlo ir srutų. Jeigu dar turėčiau ir laiko tai ir kalifornijos sliekam tranšėją pastatyčiau ir auginčiau juos , paskui ekelogine traša tręščiau, auginčiau ekologine produkciją ir galėčiau pardavinėti kaip paprastą juk nuostolio nebūtų nes- turiu pinigų. Ex girto ežiuko svajonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tame ir problema kad ganykloms tręšti labiausia skystas tinka,o jei mėsiniai giliame tvarte laikomi,tai tik mėšlas,o tų srutų nedaug :(

O dėl ekologiškos produkcijos:

http://www.manoukis.lt/index.php?sub=fu ... 06&ban_id=

tik neaišku kiek jie patys ūkininkams moką...savo galvijus gal ir kitomis kainomis parduoda...čia:

http://www.lietuviskamesa.lt/viewpage.php?page_id=4

ne stebuklus moka,o gal senos kainos ir informacija neatnaujinta :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Argi aš nesakiau kad ta kooperacija akių dūmimas, supirkinėja kaip perdirbėjai, tai koks man skirtumas kam parduoti? Manau kad pardavęs skerdyklai dar ir subsidiję gausi o kaip bus su šitais didelis? pati didžiausia problema kad pus nėra kam reikia geros žaliavos, niekur negirdėjau kad koks restoranas ieškotų geros jautienos. Kol aš nežinosiu kiek galiu gauti pardavęs produkciją tol neinvestuosiu į gamybą. Daugelis insivaizduoja kad jei turi tvartą tai ir gali auginti. Kiek dar be tvarto reikia, kur mėšlidė, kur galvijai, kur vandentiekis, kur šėrimo technika, aš jau nekalbu apie pašarų gamybą ir mėšlo ir srutų šalinimą. Kai viską sudėsi į krūvą, tai kilogramo savikaina bus ne 3.5 Lt. Tai ir ieško durnų, arba tokių kur dėtis nėra kur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš čia irgi ne kartą kalbėjau kad reikalinga alternatyva...dėl "Lietuviškos mėsos" dar nespjaukime į ją,reikės paskambinti,išsiaiškinti kokios kainos...o šiaip būtų geriausia kad būtų atskira skerdykla mėsiniams ir kaina atitinkama...dėl investicijų aš tai irgi susilaikau,nors kartais rizika ir pasiteisina,bet aš nenoriu rizikuoti:roll:

o plėstis kol kas negaliu,nes tvartas per mažas,norėčiau statytis ,tik vėl problemos:pinigai,kaip mėšlo tvarkymą daryti-ar pigiausią ir po to bus problemų su ganyklų tręšimu,ar gerokai brangesni,bet skystu galėsi tręšti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kas dėl Lietuviškos mėsos tai čia turėtų suveikti tas pats principas kaip ir su emigrantais, kuo jų daugiau išvažiavo, tuo greičiau kilo atlyginimai, todėl aš manau kuo bus daugiau konkurencijos skerdyklų tarpe, tuo greičiau pritrūks jautienos ir pakils kaina. Vokietijoje jaunų bulių supirkimo kaina 3,2 Euro už skerdienos kg. šiai dienai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vokietijoje jaunų bulių supirkimo kaina 3,2 Euro už skerdienos kg. šiai dienai.

Tai mūsų pinigais išeina 11Lt už kg :icon-eek: Peržiūrėjau ką dabar pagal skerdenas siūlo,tai už S kategoriją (kažin ar nors vienas galvijas buvo priskirtas į tą kategoriją :icon-question::icon-twisted: ) moka netoli 8 Lt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip transporeterį teks mesti lauk. Jis savo jau atidirbo per penkioliką metų. Reikės pagilinti tvartą 30-40 cm. Išsibetonuoti grindis, nes karvės stovi ant medinių , perkelti šėrimo taką ir įrengti tris gardus 6x9 m. su galimybe sumažinti iki 3x9 m. Trumpai tiek, per vasarą gal spėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...