Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

"Kodėl mažėja mėsinių galvijų supirkimo kaina ?":

http://manoukis.lt/naujienos/rinka/1862 ... imo-kaina-

Neslepsiu kad dauguma ukininku kieta.....iai su kuriais sunku susitarti -kurie verslus turi kur ir bet kada parduoti ne tik gyvulius bet ir grudus ir su jais normaliai bendraujama .Kaip vienas zmogas sake ..vienkartiniai.. cia ir dabar ..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi domina mėsinių galvijų auginimas, turiu 18ha viename sklype, bei dar apie 12ha išsimėtę aplink ( juos naudočiau pašaro ruošimui). Šiuo metu auginami grūdai ir galvoju pereiti prie gyvulininkystės. (Ar verta?)

Prie grūdų mažiau darbo (ūkyje dirbs tik du žmonės), tačiau gyvulininkystė mažiau priklausoma nuo gamtos sąlygų (sėjama pagrinde žieminiai kvietrugiai, kadangi našumas 35 balai).

Realu išgyventi iš maždaug 30 mėsinių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
noriu paklausti: ar yra geranorisku ukininku,pas kuriuos butu galima nuvaziuoti ir apziureti uki,kurie papasakotu apie mesinius galvijus,ju prieziura,pasarus,reikalinga technika ir t.t...kazkaip butu labiau naudinga isgirsti viska is pirmu lupu,nei vien forume info rinktis.esu pradedantytis ukinintas,tad daug kas dar nezinoma :) aciu

Kokios problemos? Manau kad i ka kreipsis tas priims, nebent darbymeciu nori trugdyti, o siaip kiek teko susidurti bent jau is jaunesnes kartos visi labai geranoriskai dalinasi savo patirtim...

Jei yra norinciu, susitarus is anksto priimciau i savo uki esanti Moletu raj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

esu dar zalias gyvulininkysteje,tad daug kas ir neaisku.domina hailendu veisles galvijai,nors domina ir kitos veisles.galvoju is pradziu gal pabandyti pavydziui nusipirkti 4 hailendus ir 4 galovejus ir laikui begant pasilikti viena rusi,kuri bus arciau sidies kaip sakant.ar cia blogas toks mastymas mano?nelabai isivaizduoju ir kokio amziaus telycias reiktu pirkti.gal ka patartumet?ir kaip tas visas pirkimas turetu atrodyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hailendai ir galovėjei mano manymu skiriasi tuo kad hailendai prieraišesni(kiek girdėjau ) ir turi ragus (lengviau pagauti jeigu pabėga)

dydis ir tų ir tų panašus. Laikau galovėjus 2 metus tai dabar patys ateina prie savo pavėsinės, o pradžioje teko gaudyti po miškus.

Laikyti dvi rūšis -automatiškai du aptvarai, nebent mišrūnus veisti(raguoti galovėjai) :)))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...