Jump to content

juka

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie juka

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  jonava
 1. juka

  pieno perdirbimas

  Sveiki. Gal kuris galit padėti? Nusipirkom el. separatorių, bet neišeina normaliai naudotis. Iš kokių 10l pieno apie 0,5l beseparuojant išteka pro drenažo skylę. Kas gali būti?
 2. juka

  vistos lesa kiausinius

  kaip lesinat lukstus? sutrinat, su kazkuo maisot ar dar kaip?
 3. juka

  Mėsinė galvininkystė

  Ar melžiat mėsines karves po apsiveršiavimo?
 4. Tai va, pas ka paklausi, vis skirtingi atsakymai. Dar viena varianta girdejau: kad zalios knygos pvm moketojui uztenka, jei per metus pajamos nevirsija 150000lt.
 5. Kaip paaiskino LŽUKT tokiems kaip man reikia pildyti "Žalia knyga" ir kol netampi PVM moketoju gali niekam nerodyti turiu nedideli ukeli, esu ukininkas ir pvm moketojas, tai konsultavimo tarnyboj sake, kad uztenka supaprastintos apskaitos ir zalios knygos. Tik tada reikia susimoket 5% nuo pajamu ir kas men. gpm sodrai. O ta zalia knyga tai reikes mokesciuose rodyt, pagal ja ataskaitas teikt.
 6. Sveiki, gal kas galite parasyti, kiek kokio amziaus versiui priklauso isgerti pieno? Musiskis 3 savaiciu, girdau 3 kartus per diena po 3 litrus pieno pakaitalo, bet nelabai vakare isgeria, gal per daug jam?
 7. juka

  braskininkai

  Sveiki. Nusipirkau braskiu daigu, tamsios pleveles, yra paruosta zeme. Kiek teko matyti, ant zemes reikia uzkloti plevele, prapjauti skyles, padarius duobutes palaistyt ir sodint. Ar tai ir viskas? Nereikia dar kazkaip priziuret? O ka su ta plevele daryti ziema, ar palikt ant braskiu?
 8. juka

  Patiekalai iš avienos

  Darysiu šiandien dešras, tai maišysiu kiaulieną su aviena, žiūrėsim kas gausis. O kas per daiktas yra britvonas
 9. juka

  Patiekalai iš avienos

  Skaniai gaunasi guliašas. Pakepam mėsą, po to troškinam su morkom, svogūnais. Dar bandžiau virti, po to išvirtą pakepint su svogūnais, visai skanu. Girdėjau, kad į dešras kiaulieną su aviena maišo, arba vien iš avienos daro. Įdomu būtų pabandyt.
 10. juka

  Patiekalai iš avienos

  Kiek laiko marinuojate?
 11. juka

  Patiekalai iš avienos

  Prašyčiau detaliau
 12. Pasidalinkite patirtimi, ką gaminate iš avienos. Kiek skaičiau internete, tai dauguma patiekalų labai jau mandri .
 13. Bando jis žįsti, kolkas sunkiai jam sekasi. Gerai kad pas karvę kantrybė auksinė, nenuspiria nei jo, nei manęs, kai melžiu
 14. Gal ir galėjo kur užsispaust, ar užsigaut, nes karvė pati apsiveršiavo, nematėm mes. Šiaip jis judrus, šiandien apibadė mane Kiek kartų per dieną jį reikia girdyti ir po kiek litrų?
×
×
 • Create New...