Jump to content

Kas geriau Overum ar Kverneland?


Ceske117

Recommended Posts

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na cia vis kalbat apie plunksnines verstuves.. kuo pranasesnes plunksnines verstuves? ar jos neprasciau aria minksta zeme nei paprastos verstuves? koki pluga patartumet zmogui pirkt kur yra nemazai ir molio ir normalios zemes?

butent toki nes plunksnos gerai trupina zeme

bet kaip toks plugas aria minksta zeme?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia vis kalbat apie plunksnines verstuves.. kuo pranasesnes plunksnines verstuves? ar jos neprasciau aria minksta zeme nei paprastos verstuves? koki pluga patartumet zmogui pirkt kur yra nemazai ir molio ir normalios zemes?

butent toki nes plunksnos gerai trupina zeme

bet kaip toks plugas aria minksta zeme?

sito reiktu klaust gudresniu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasikaityk nete Yra pakankamai info, net atliktu studiju buvau kazkada rades, kur lygino verstuviu tipus. mano nuomone rinkis laiko patikrintas sraigtines verstuves, tuomet nekils bedu ariant bet kokia dirva. pats ariu su overumu tokio tipo verstuvemis ir esu labai patenkintas. zemes turiu ivairios apart smeliu.o kiek esu mates UK su plunksninemis verstuvemis ardavo na ne smelius bet labai lengvas dirvas. tai tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasikaityk nete Yra pakankamai info, net atliktu studiju buvau kazkada rades, kur lygino verstuviu tipus. mano nuomone rinkis laiko patikrintas sraigtines verstuves, tuomet nekils bedu ariant bet kokia dirva. pats ariu su overumu tokio tipo verstuvemis ir esu labai patenkintas. zemes turiu ivairios apart smeliu.o kiek esu mates UK su plunksninemis verstuvemis ardavo na ne smelius bet labai lengvas dirvas. tai tiek

Plunksnines kaip tik aria viska, ypach sunkias labai gerai o smeli prasciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norint kazka su kazkuo lygint reikia turet atramos taska,pasapaliot galima daug ko, o ypac nebande, tai tiek priburs. Pluksnines verstuves yra skirtos sunkiom suspaustom dirvom art, jos ta dirva labai gerai trupina, kai sako liaudis nevaro plytom, aria ir lengvas dirvas tik kartais papuola mazu problemeliu, tai koks akmenukas istringa tarp verstuves lystciu, perkant reikia pagalvot ar tau to reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...
O kuo skiresi prikabinamas nuo pusiau prikabinamo overum plūgas?

o tuo kad galo ir priekio gylis atskirai reguliuojasi galas ratu ,opriekis hidraulu ,pakabinamamu lengviau oprikabinamo tau prieky reiks islaikyt reikemam gyly gal kaip nors traukem suzaisi ,maciau arent pusantrini su prikabinamu vartomu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo skiresi prikabinamas nuo pusiau prikabinamo overum plūgas?

o tuo kad galo ir priekio gylis atskirai reguliuojasi galas ratu ,opriekis hidraulu ,pakabinamamu lengviau oprikabinamo tau prieky reiks islaikyt reikemam gyly gal kaip nors traukem suzaisi ,maciau arent pusantrini su prikabinamu vartomu

na man prikabinama bentjau teko matyti tik 50-uju metu filmuose kai komjaunuoliai celina isisavino, o siais laikais :eusa-think: nebent 300-500Ag traktoriukams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...