Jump to content

Kas geriau Overum ar Kverneland?


Ceske117

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kiek prisimenu tai overumo apsauga yra hidrauline o kvernelando lingine tad jeigu plugas senesnis overumas tai gali buti problemu su korpusu apsauga nes ten kaip ir rusiskam stovi balionas

Tai visokiu apsaugu yra..... overumui hidrauline gumine ir berods su spiruokle eina.... pas mane su hidrauline ir tuo balionu(ir nauji overumai su balionais....) tai jokiu bedu nematau... pasikeiciau mandzetus visiem cilindram ir vsio :) bet jei dbr reiktu pluga rinktis manau butu kvernelandas linginis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek prisimenu tai overumo apsauga yra hidrauline o kvernelando lingine tad jeigu plugas senesnis overumas tai gali buti problemu su korpusu apsauga nes ten kaip ir rusiskam stovi balionas

Tai visokiu apsaugu yra..... overumui hidrauline gumine ir berods su spiruokle eina.... pas mane su hidrauline ir tuo balionu(ir nauji overumai su balionais....) tai jokiu bedu nematau... pasikeiciau mandzetus visiem cilindram ir vsio :) bet jei dbr reiktu pluga rinktis manau butu kvernelandas linginis

kodėl kvernelandas?? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

asmeniskai man geriau patiko kverneland firmos plugas nors esu ares ir su overumu visos bedos su overumu prasidejo kai istustejo balionas ir neliko apsaugos pakeitem kitu bet ir tas pasirode tuscias ko pasekoje uzkliuvus uz akmens jis sprogo pats buvom uzdeje nuo rusisko bet nelaikydavo korpusai matyt netas galingumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek prisimenu tai overumo apsauga yra hidrauline o kvernelando lingine tad jeigu plugas senesnis overumas tai gali buti problemu su korpusu apsauga nes ten kaip ir rusiskam stovi balionas

Tai visokiu apsaugu yra..... overumui hidrauline gumine ir berods su spiruokle eina.... pas mane su hidrauline ir tuo balionu(ir nauji overumai su balionais....) tai jokiu bedu nematau... pasikeiciau mandzetus visiem cilindram ir vsio :) bet jei dbr reiktu pluga rinktis manau butu kvernelandas linginis

kodėl kvernelandas?? :eusa-think:

Siaip overumas man asmeniskai graziau aria bet va pas kvernelanda lingine apsauga paprastesne prieziura nors ir turi minusu... siaip imciau pluga su plunksninemis verstuvemis tik klausimas ar kvernelandas turi tokiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Ir galų gale, ką pasirinkti ? Žemė : molis ir ne tik, traktrorius 44 kW :icon-confused: Ariau su kokiu tai skjold, baisiai sunkus, bet aria gražiai. Kieno detalės pigesnės ? Su kokia apsauga geriau rinktis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44kw tai nera daug :D jei metai tokie kaip siemet su 3k nepatrauksi niekur, na gal durpej tik.siemet paskaiciavau molyje reikia 1k=<45ag(uzgriebis40cm) kad normaliai artusi.tai tik 2k lieka,imk kverneland apvaliu remu vartine apsauga, bus lengvesnis. dar turbut senesni kverneland ejo ir su spyruokline apsauga ir variantas neblogas. sekmes darbuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44kw tai nera daug :D jei metai tokie kaip siemet su 3k nepatrauksi niekur, na gal durpej tik.siemet paskaiciavau molyje reikia 1k=<45ag(uzgriebis40cm) kad normaliai artusi.tai tik 2k lieka,imk kverneland apvaliu remu vartine apsauga, bus lengvesnis. dar turbut senesni kverneland ejo ir su spyruokline apsauga ir variantas neblogas. sekmes darbuose

o, žemietis atsiliepė :) Iš tos "durpės' gali tiesiai plytas gaminti, kokia pas mane "durpė" vietomis :( Kiek apžiūrėjau skelbimų, tai pigiausiai ko gero Mažeikiuose. Nejaugi teks taip toli trenktis... Visi siūlo Overum, tipo sunkus, gerai sminga. O aš taip ir nežinau. Apvalių Kvernelandų tipo rėmai nelaiko... galva susisuko nuo šitų legendų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats turiu kvernelanda su kvadratiniu remu,tvirtas ir sminga normaliai.bet tau nebent 2k toki pavyktu traukt,na dar jei sakei turi molio... :icon-rolleyes: overumas ars graziau, atitinkamai ir detales dylancios kainuos- kiekvieno teise rinktis.dar yra ir marguciai bet ten jie apvirina aplopina tuos plugus tas pats ir mazeikiuose. dar yra kaisiadoryse pasirinkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats turiu kvernelanda su kvadratiniu remu,tvirtas ir sminga normaliai.bet tau nebent 2k toki pavyktu traukt,na dar jei sakei turi molio... :icon-rolleyes: overumas ars graziau, atitinkamai ir detales dylancios kainuos- kiekvieno teise rinktis.dar yra ir marguciai bet ten jie apvirina aplopina tuos plugus tas pats ir mazeikiuose. dar yra kaisiadoryse pasirinkimas.

Gal gali kaišiadorių nr į pm mestelti ? Ačiū. Va aš tų apvirintų ir bijau. Nes litai nemaži, o gauti gali nieko nevertą daiktą. O kverenland su kvadratiniu rėmu tai ir prasideda nuo 4500 lt, man jau daugokai. Kažkaip prilipo kvernelad 3*35 apvalainas su lingine apsauga. Atrodytų toks ir ne per sunkus ir versti turėtų gražiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44kw tai nera daug :D jei metai tokie kaip siemet su 3k nepatrauksi niekur, na gal durpej tik.siemet paskaiciavau molyje reikia 1k=<45ag(uzgriebis40cm) kad normaliai artusi.tai tik 2k lieka,imk kverneland apvaliu remu vartine apsauga, bus lengvesnis. dar turbut senesni kverneland ejo ir su spyruokline apsauga ir variantas neblogas. sekmes darbuose

1 korpusui 45ag as siemet pievas nuo kolchozo laiku neartas areu kverneland 3 korpusai ir 4 norejau. traktorius 892 bielkius. zeme nuo smelio iki molio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia jau fantastikos kad traktoriui traukt pluga vienam korpusui reik 45 ag nebent ruskiems plugams :D pas mus aria mtz 892 su 4 korpusu plugu ovlac jie zymeij sunkesni us kvernelend ...o zeme visokia nuo molio iki smelio ir kalnu eina kaip zweris ir nesiskundzia :eusa-clap:

Jo jo eina kaip zveris.... nenusisnekekim.. siemet ir su 4 kvernu 1025 ejo molyje apsiputojes :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia jau fantastikos kad traktoriui traukt pluga vienam korpusui reik 45 ag nebent ruskiems plugams :D pas mus aria mtz 892 su 4 korpusu plugu ovlac jie zymeij sunkesni us kvernelend ...o zeme visokia nuo molio iki smelio ir kalnu eina kaip zweris ir nesiskundzia :eusa-clap:

Jo jo eina kaip zveris.... nenusisnekekim.. siemet ir su 4 kvernu 1025 ejo molyje apsiputojes :eusa-think:

nu nzn kas pas tawe ten per molis :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...