Jump to content

Kas geriau Overum ar Kverneland?


Ceske117

Recommended Posts

O varžtai apsaugose kokie tai specialūs ar tinka ir paprasti, tik reikia kietumo klasę pasižiūrėti ? Jeigu naudoti jėginį-pozicinį reguliavimą, tai manau bet ką gali sukišti į molį. Man siūlė Skjold'ą, sunkus, gerai lenda įžemes (pats bandžiau). Bet lytagroje pasakė, kad dalių jam mažai ir be to brangios. Tai nuo pirkimo susiturėjau. Klausimas lieka atviras :icon-evil:

tu dar apsiskaiciuok kiek tu su juo ha arsi jei dar jis tau patinka ir gera kaina gal apsimoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tu dar apsiskaiciuok kiek tu su juo ha arsi jei dar jis tau patinka ir gera kaina gal apsimoka

Apie 12 ha tiktai , bet čia pradžiai. Bes skaičiuojant tai, kad nuo kokybiško arimo viskas prasideda, manau apsimoka nusipirkti gerą plūgą. Naudosiu jį tikrai ne vienus metus... O kainą tai šaukia kaip už kvernelandą (čia margučiai). Netgi labai rekomendavo sunkiai žemei arti :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu dar apsiskaiciuok kiek tu su juo ha arsi jei dar jis tau patinka ir gera kaina gal apsimoka

Apie 12 ha tiktai , bet čia pradžiai. Bes skaičiuojant tai, kad nuo kokybiško arimo viskas prasideda, manau apsimoka nusipirkti gerą plūgą. Naudosiu jį tikrai ne vienus metus... O kainą tai šaukia kaip už kvernelandą (čia margučiai). Netgi labai rekomendavo sunkiai žemei arti :icon-exclaim:

Ka jus cian tuos margucius visi isikliopinot, pilna lietuva ivairiu plugu, kaisiadoryse bent keliose vietose, Šiauliai, Radviliskis, rietavo turgus,, Alytus, Maziaikiai ir t.t , Dar toks pastebejimas jeigu neturi su kuom lyginti ismetimus tai pasidairyk ir i vartomus, buna tokie be apsaugu su rankenos pagalba apverciami, jie nera labai sunkus tai dvitilciui mtz gali rast, jeigu vientiltis tai dviju korpusu, dabar del daliu, jeigu plugas nevartomas tai is daliu gali prireikt tik verstuviu todel reiktu pirkti su geromis verstuvemis arba susizinot ar ju imanoma rast pirkt ir uz kiek, o gal tinka nuo kitokio plugo, visas kitastai yra kaltai, lauko lentos, noragai nesunkiai pritaikomo nuo kitu plugu, su svarke isduriai norage skyles reikiamoi vietoi, jeigu per ilgas gala nupjoviai ir viskas( su verstuvem kiek sunkiau, buna kad netinka ju lenkimas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O varžtai apsaugose kokie tai specialūs ar tinka ir paprasti, tik reikia kietumo klasę pasižiūrėti ? Jeigu naudoti jėginį-pozicinį reguliavimą, tai manau bet ką gali sukišti į molį. Man siūlė Skjold'ą, sunkus, gerai lenda įžemes (pats bandžiau). Bet lytagroje pasakė, kad dalių jam mažai ir be to brangios. Tai nuo pirkimo susiturėjau. Klausimas lieka atviras :icon-evil:

Jeigu zemes akmenuotos tai geriau su kokia spiruokline, lingine, ar gumine ar hidrauline ziuret, varztus tai sudek paprastus, matai kad nelaiko dedi stipresnius, dar nelaiko dar stipresnius, vat toks ir specialumas.

jei idesi stipresnius varztus nei 8.8 tai jau kentes plugas, kaltai arba noragai.

8.8 minksciausi, nu dar yra 5.6 rusiskoj technikoj buna jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei idesi stipresnius varztus nei 8.8 tai jau kentes plugas, kaltai arba noragai.

8.8 minksciausi, nu dar yra 5.6 rusiskoj technikoj buna jei neklystu.

Statybiniai būna ir 4-os klasės. Žodžiu aišku, nereik jokių specialumų. Manau kad liksiu prie šito varianto, nes ir kaina su varžtine apsauga žymiai mažesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau kokius 7 metus ariu su kvernelnd apvaliu remu su didesniais korpusais verstuves su isimamu kampeliu,nebuvo problemu su lingem niekada,nei slapiam nei sausam molyje o molynu turiu ir net raudonu......taigi mnau tik su lingem ir nekitaip :lol:

Tada jau galutinai suvėlei mane. Dabar nebežinau ką pasirinkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau kokius 7 metus ariu su kvernelnd apvaliu remu su didesniais korpusais verstuves su isimamu kampeliu,nebuvo problemu su lingem niekada,nei slapiam nei sausam molyje o molynu turiu ir net raudonu......taigi mnau tik su lingem ir nekitaip :lol:

Tada jau galutinai suvėlei mane. Dabar nebežinau ką pasirinkt.

ka pasirinksi - ta ir turesi. as ariu su apvaliu remu ir varztine apsauga. siandien draugeliui zolyna ariau, tai buvo apakes, kad su 4 korpusais 9km/h varau :D

salia su savo bielkiu vaziavo, nauju, ir greiti ziurejo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiu begiu kociojai su belarusu?speju 5-6 ar klystu? man 5 begis jau dugna numynus 9.2 rodo 6 begiu dugnu 12 km/h su kapeikom... :eusa-think:

6 vezliuku :D

dazniausiai 4 ariu.

bet kiek pastebejau 6 vezliukas letesnis uz 5 greituka :eusa-think: o kokias apsukas laikai variklio???? :eusa-think::eusa-think::eusa-think: leciau ariant grazesnis arimas.... stengiuosi pupsent ant 7km/h ir beja pasigirkt kokios kuro sanaudos... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sitos apsaugos nepalaikau :)

Pardavėjas taip ir sakė : susiaurinus užgriebį iki minimalaus molyje eina arti, o jeigu išplatinus ne... atlenkia korpusą tipo. Laukiu daugiau nuomonių, nes kaip ir visai neblogas man pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir apsaugos nuluzinejo ir pati pluga teko nekarta virint, ypac ta dali kur centrine trauke dedas. nors man taip nepasiseke is auridanos buvau pirkes :) bet nudazytas buvo gerai :lol:

Nera ten kam luzti.... apsaugos ir normalios o jei netenkina tai gali persideti i hidrauline..... buvom ir mes perlauze pluga per pus bet kai pagalvoju kokius akminus isroviau su juo tai siurpas ima.. as skaitau geras plugas, graziai aria priekaistu nera jam kolkas tik galetu buti vartomas :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...