Jump to content
Pofke

zieminiai mieziai

Recommended Posts

Bandžiau vienais metais, tai dabar turiu kasmet piktžolės vadinamos miežiais. Tie kurie grūdai išbyrėjo tai kasmet vis per nauja sudygsta ir pasėlius užteršia. Ir šiaip ne labai jie man patiko (sunkokai kūlėsi ir nuo ligų gelbėt reikėjo), nors derlius visai pusėtinas buvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auginam jau daug metu. Beda tik tokia, kad akuotai sunkiai kulasi ir jie siek tiek smulkesni tad astargiai reikia ventiliatoriu nureguliuot,kad per gala nepustu. Jei sesi z. kviecius po ju ir dar i nearta tai aisku bus misinys :D po ju labai gerai z. rapsa seti nes anksti nusikula, ir tuo paciu kulimo darbai pasiskirsto. Derlius zymiai didesnis nei vasariniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas liecia lauku uzterstua tai dvieilia isislaiko zemeje neilgiau du metus ir labai gerai luzta akuotai su seseiliai buna daugaiu problemeliu beto po z mieziu butinas lauku skutimas O o liusa kaiku paruosta zeme rapsui Jei praradai soemet atgausi kitamet is rapso....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drėgmė tai padori. Daug džiovinti nereikės. Kas mane žavi su žieminiais miežiais - jie kuliasi patys pirmi, taip išsidėliojama javų nuėmimas, bei ramus pasiruošimas žieinių rapsų sėjai, tvarkingai susiskutant lauką, susitvarkant su pabirom ir t.t.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×