Jump to content

zieminiai mieziai


Pofke

Recommended Posts

aš bandysiu pakeisti vasarinius į žieminius. Nors daugelis sako, kad žieminiai miežiai vėliau laukuose patampa kaip piktžolė - nei iš žieminių kviečių išimsiu, nei iš vasarinių javų, tik iš žirnių ir rapsų. Auginau panašiai kaip vasarinius, nieko per daug nekeičiau, gal mikrikų daugiau pavaišinau, o daugiau nieko kitaip nei vasariniams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka nesenai gryzau šiandien iš zzoom miežiu, dregme matuoklis rodė 15,4 . Derlius ka aš žinau grudai smulkus, auginta intensyviai, sėta buvo po ž.kviečiu. Sunku su akuotais sukovot dorojant.Tikejaus geriau nes i bunkeri byra daug bet smulkus matyt sausra pasidarbavo. Na ryt bandysiu kita lauka kur pasėti buvo po rapsu,jie geriau atrode

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka nesenai gryzau šiandien iš zzoom miežiu, dregme matuoklis rodė 15,4 . Derlius ka aš žinau grudai smulkus, auginta intensyviai, sėta buvo po ž.kviečiu. Sunku su akuotais sukovot dorojant.Tikejaus geriau nes i bunkeri byra daug bet smulkus matyt sausra pasidarbavo. Na ryt bandysiu kita lauka kur pasėti buvo po rapsu,jie geriau atrode

Tai kiek byrėjo?  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...