Jump to content

zieminiai mieziai


Pofke

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Prieš 2 valandas, Zy ūkis pranešimas:

Ž. Miežiuose apie 20proc kviečių, jie aišku sunoks keliom savaitėm vėliau, ar glifosuoti ar kulti su žaliais kviečiais ?

mano patirtis tokia, kad jeigu sausi labai mieziai, tai dregmes daug neuzkels, o jeigu dregni, tada vistiek reikia dziovint ir kviečiai taip pat isdziuna. kita vertus, cia ne rapsas, turint laiko ir noro galima nusiglyfosint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

mano patirtis tokia, kad jeigu sausi labai mieziai, tai dregmes daug neuzkels, o jeigu dregni, tada vistiek reikia dziovint ir kviečiai taip pat isdziuna. kita vertus, cia ne rapsas, turint laiko ir noro galima nusiglyfosint

 

Ką tik, manttys pranešimas:

mano patirtis tokia, kad jeigu sausi labai mieziai, tai dregmes daug neuzkels, o jeigu dregni, tada vistiek reikia dziovint ir kviečiai taip pat isdziuna. kita vertus, cia ne rapsas, turint laiko ir noro galima nusiglyfosint

Mano tai pernai metų patirtis, kai agrokoncerne ant tiek numušė kainą dėl tų kviečių kad kažin ar apsimokėjo kulti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Zy ūkis pranešimas:

 

Mano tai pernai metų patirtis, kai agrokoncerne ant tiek numušė kainą dėl tų kviečių kad kažin ar apsimokėjo kulti.

jo, cia ju arkliukas. todel vengiu vezt koncernui. siemet esu pasirases kvietrugiu su jais, kvietrugiuose yra kviečių pabiru. matysiu ka ponai sugalvos. jei issikalines, bus jiems blokas iki gyvenimo galo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

jo, cia ju arkliukas. todel vengiu vezt koncernui. siemet esu pasirases kvietrugiu su jais, kvietrugiuose yra kviečių pabiru. matysiu ka ponai sugalvos. jei issikalines, bus jiems blokas iki gyvenimo galo

Per sezona nesikabins, turejau rugiu 15% priemaisu. Nuo kombaino kai veziau jokios nuoskaitos. Po to is sandelio po nauju, prasidejo nuokaitos ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Per sezona nesikabins, turejau rugiu 15% priemaisu. Nuo kombaino kai veziau jokios nuoskaitos. Po to is sandelio po nauju, prasidejo nuokaitos ir t.t

Pernai po kombaino vežiau miežius tai bile kaip išsikalinėjo, bet aišku ten kviečiai buvo žali ir karšti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

jo, cia ju arkliukas. todel vengiu vezt koncernui. siemet esu pasirases kvietrugiu su jais, kvietrugiuose yra kviečių pabiru. matysiu ka ponai sugalvos. jei issikalines, bus jiems blokas iki gyvenimo galo

Patikek kokie ju laukai kur paseti kvietrugiai po zieminiu kvieciu. 50 ant 50. Tai jiems reikia atsigroti ant ukininku uz savas bendroves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...