Jump to content

ka manot apie visa RUSU TECHNIKA


mtzzz

Recommended Posts

Patarkite kokį traktorių pirkti, šiam pirkiniui galiu skirti max. iki 95000 lt., tai galvoju Belarus 1025.4

viskas priklauso ne vien nuo pinigų, o ir nuo to ką su juo darysi

Pas mane yra skutikas 3,5 m., žadu pirkti 3 k. vartomą plųgą, arimo apie 60 ha,. Koks pas tave modelis, kokie atsiliepimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 393
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

nu pagal tokius padargus ir arimo plotus reiks jėgos. Manau tas belarusas bus pats tas. Aišku daug kas sakys importinis geriau, sutinku, bet reikia tau galios o jie galingesni brangūs. Mačiau kitoj temoj tau siule Case JX 95, kaina jo tikrai gera, bet manau 95 AG tikrai nepatrauks 3,5 metrų skutiko ir su plūgu tokiu bus sunkoka (jis be priekinių svorių, reiks kažką dadaryt pačiam ar pirkt).

Mano 1025.3 kolkas tik vieni metai dirbau, 520 moto valandų, didesnių problemų nebuvo, kaip visiem lužo kaminas, dar trūko turbinos tepimo vamzdelis, suvirinom viską be problemų ar meistrų pagalbos. Užstrigo apšildymo kranelis, pirkau kitą - 20 litų. Nuo naujo pro paskirstytoją bėga tepalas garantinis veržė, bet pavasarį ardysiu, keisiu žiedelius po štuceriu pats. Dar nerodė kuro, pasirodo laidelis fiškėj atsilitavęs. Man nelaiko hidraulo šlaunų tos įtempimo traukutės į šonus sulaužiau tris- viena 120 lt (bet turbūt todėl, kad nemoku atsireguliuot, plūgas sunkus tai vis nutraukia). Mano nuomonė apie jį tokia, aišku noriu importinio, bet pagal mano pinigus jis atitinka poreikius puikiai, galios turi normaliai, dirbt man su juo smagu.

Žodžiu kolkas sugedę rimtai niekas nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su MTZ jų nėr ką lygint. Tik už naują MTZ dar pusė pinigų susigražinsi už JD dėvėtą ne. Dirbt aišku su JD bus ir smagiau ir geriau. Jei suges aišku bus blogiau, bet čia tik JEI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su MTZ jų nėr ką lygint. Tik už naują MTZ dar pusė pinigų susigražinsi už JD dėvėtą ne. Dirbt aišku su JD bus ir smagiau ir geriau. Jei suges aišku bus blogiau, bet čia tik JEI.

na ziurėk dar ir prastums devėtėms parama tai ir susigrazins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su MTZ jų nėr ką lygint. Tik už naują MTZ dar pusė pinigų susigražinsi už JD dėvėtą ne. Dirbt aišku su JD bus ir smagiau ir geriau. Jei suges aišku bus blogiau, bet čia tik JEI.

Net įdomu kiek su paramos gavimu MTZ 1025.4 kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka reiskia sinhronizuota greiciau deze.ko ji skiraisi nuo mechanines. Pas naujus belarusus tokios yra .Ar patvarios jos.

nu kaip aiškino man meistras atlikdamas aptarnavimą - tai, kad pavaras gali be sankabos perjunginėt. Diapazonus su sankaba, o pavaras jau be. Pabandžiau, tai atitaikius greitį su apsukom persijungia švelniai. Ant tempimo nepersijungia, bet ir nedžiaržgia irgi, tiesiog neina įjungt ir viskas.

Moksliškai tai paaiškint skirtumo negaliu, bet praktikoj esmė tokia.

Kai atvaziuos tas meistras kuris be sankabos patare junginet begius tai jo pavarde uzsirasyk, paskambink dzeiranos ar kojavikos vadam ir papasakok kaip ju meistrai nusimano apie technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atvaziuos tas meistras kuris be sankabos patare junginet begius tai jo pavarde uzsirasyk, paskambink dzeiranos ar kojavikos vadam ir papasakok kaip ju meistrai nusimano apie technika.

Čia Galuoto meistras taip sakė. Ir aš manau, kad jis teisus. Jis nepatarė taip bėgių junginėt, tik sakė, kad galima, pats bandžiau - galima. Niekas bėgių taip ir nejunginėja. faktas tas, kad perjungiant pavaras niekas nedžeržgia, kaip seno tipo dėžėj. o vat diapozoną perjungiant džeržgia ir naujam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atvaziuos tas meistras kuris be sankabos patare junginet begius tai jo pavarde uzsirasyk, paskambink dzeiranos ar kojavikos vadam ir papasakok kaip ju meistrai nusimano apie technika.

Čia Galuoto meistras taip sakė. Ir aš manau, kad jis teisus. Jis nepatarė taip bėgių junginėt, tik sakė, kad galima, pats bandžiau - galima. Niekas bėgių taip ir nejunginėja. faktas tas, kad perjungiant pavaras niekas nedžeržgia, kaip seno tipo dėžėj. o vat diapozoną perjungiant džeržgia ir naujam.

nedzerzgia todel, kad sinshronizatoriai sudeti ir tiek ;)

jie stabdo dantracius pries susijungima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel mtz 820 ir mtz 920 tokia didele kaina vienas nuo kito skiriasi, net 20000lt. kiek matau tai skiriasi tik ratu dydis, pavaru deze, tiltai vienodi. iskur susidaro toks skirtumas.Ar ryskus skirtumas buna su vienu ir kitu dirbant?

920 su turbo ir turi 10Ag daugiau

pagal kajovikos rasliava,nepasakyciau,kad 920 su turbina... :icon-question::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel mtz 820 ir mtz 920 tokia didele kaina vienas nuo kito skiriasi, net 20000lt. kiek matau tai skiriasi tik ratu dydis, pavaru deze, tiltai vienodi. iskur susidaro toks skirtumas.Ar ryskus skirtumas buna su vienu ir kitu dirbant?

920 su turbo ir turi 10Ag daugiau

pagal kajovikos rasliava,nepasakyciau,kad 920 su turbina... :icon-question::eusa-think:

cia is kajovikos rasliavo:

Tipas

keturtaktis, dyzelinis su turbina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manau apie rusišką techniką? Manau, kad ji turi būti prilyginta kaip nusikaltimas žmonijai. :icon-exclaim:

as manau ,jei tavo pirmas plugas butu buves arklinis ir tu butum keleta bent metu pavaiksciojas paskui arklio sikna,tai rusiska technika tau butu isigelbejimas,o ne nusikaltimas... :icon-exclaim::icon-evil:

P.S.nieko asmenisko... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manau apie rusišką techniką? Manau, kad ji turi būti prilyginta kaip nusikaltimas žmonijai. :icon-exclaim:

aš labai atsiprašau, nu bet negalėjau iškentėt neparašęs. Pirmas žodis atėjęs į galvą paskaičius šitą postą buvo... asilas. komentaru nebus :)

Skambiais žodžiais švaistotės, gerbiamasis. :eusa-naughty:

Bet, pirma mintis pamacius tavo avatara - ir rupūžė savo vaikus myli.. :)

O už savo žodžius aCakau, taikliau rusiškos technikos turbūt ir neįvardinsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...