Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Vakar per radija pranešė kiek kainuoja derlingos žemės ha.Šiai dienai visi tik virkauja bet kai reikia derėtis traukia pinigine iš kišenės ir moka kiek paprašo jeigu sklypas teikia vilčiu.Skelbimuose dažniausiai tie sklypai kurie niekam nereikalingi ju niekam nereikia bet jie formuoja kainos tendencijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu klausimeli. Turiu sklypa 0.60ha, planuoju darytis geodezinius. Pagal preliminarius matavimus naturoje as gaunu 0.70ha. Kaimynams zemes uztenka, viskas tvarkoje .Gaunasi 0.06ha virsplotos. Jeigu darysiu geodezinius , gausiu virsploti. Ka siulytumet daryt ? Leis issipirkti tuos 0.06 ha? Kokia issipirkimo tvarka yra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku sunku tiksliai pasakyti,nematant realios situacijos,bet siaip dauguma atveju leidzia issipirkti,ir nepalikineti "laisvu" klynu.

P.S. jeigu tau priklauso 60 aru,o randa 70,tai issipirkinesi 10 aru,o ne 6a kaip tu sakai. Nes siaip yra leistinumo normos. Bet jeigu vykdant matavimus randamas virsplotis,tai issipirkineji virsploti nuo tau priklaususio,o ne nuo priklaususio+leistinumas. Ponel?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-20 at 23:06, antanasrudaitis pranešimas:

Žemėtvarkoje man pasakė,kad iki hektaro galima išsipirkti,o daugiau ne.

Maišai. Iki 1 ha galima išpirkti kaip įsiterpusį valdišką plotą. O čia kalbama apie viršplotį. Jei atliekant matavimus vadovaujantis pirminių matavimų brėžiniais (abrisais) paaiškėja kad žemės natūroje yra daugiau nei registruotas plotas, tada leidžia dasipirkt tą viršplotį. Čia visai nesusiję su valdiškos žemės pirkimu. Yra tolerancijos ribos, +- kie gali gaut ir dasipirkt nereikia, įregistruoja didesnį plotą. Lygiai tas pats ir jeigu randama mažiau nei priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-17 at 14:29, jevgenijus pranešimas:

Aišku galima formuot rinką, bet tas labiau galioja garantuotos pasiūlos ilgalaikėje perspektyvoje sąlygomis. Žemės pasiūla akivaizdu eina link nulio. Kadangi naivuolis ūkininkas yra apribotas geografiškai, t.y. kėdainietis nepirks žemės kaži kur Prienuose, todėl yra mažos rinkos dalyvis, mažos rinkos su maža pasiūla. Naivuoliui ūkininkui užtenka turėt gerus lūkesčius dėl ateities, o jei dar lišna kapeika kišenėj.... ops, trukt už vadžių vėl iš pradžių. Rinkos dėsniai. 

Ech gerai buvo, kai batonas Kamčiatkoje ir Kalingrade kainavo vienodai... :) 

Klystat. Jei tik plota didelį įmanoma nupirkti ir nupirks kedainietis ir dzin jam tas atstumas. Pasamdys firma ar vietinį ūkininka jam tą žemę ir sutvarkys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Liudas_L pranešimas:

Klystat. Jei tik plota didelį įmanoma nupirkti ir nupirks kedainietis ir dzin jam tas atstumas. Pasamdys firma ar vietinį ūkininka jam tą žemę ir sutvarkys.

Kalbu apie vidutinį statistinį ūkininką bei plotą.

Nežinau kaip ten pas jus Ignalinoje, bet pas mus žemė yra dirbama ir jokių ten žemės tvarkytojų su žiburiu nerasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kaimynas turi iš valstybės išsinuomojęs 3ha,nuoma 25m,jis sakė,kad gali tą žemę išsipirkti,bet ji jam nereikalinga ir neturi už ką pirkt.Aš jam duočiau pinigus išsipirkimui ir po to iš jo nupirkčiau.Ar galimas toks variantas,kiek girdėjau yra kažkoks terminas kai negali parduot,gal kas žinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Karve pranešimas:

mano kaimynas turi iš valstybės išsinuomojęs 3ha,nuoma 25m,jis sakė,kad gali tą žemę išsipirkti,bet ji jam nereikalinga ir neturi už ką pirkt.Aš jam duočiau pinigus išsipirkimui ir po to iš jo nupirkčiau.Ar galimas toks variantas,kiek girdėjau yra kažkoks terminas kai negali parduot,gal kas žinot?

Jeigu jis parduos brangiau negu pirko tada mokes 15 proc GPM. Terminas dabar atrodo 10 metu nekilnojamam turtui jei nori nemoketi GPM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-23 at 12:20, Zvanas pranešimas:

O pas mane, kiek matuoju, vien trukumai, nx nebematuosiu nieko :icon-evil:

Su tais nematuosiu atsargiai kažin kas nutiktu jei bloke visi pasidarytu matavimus o tu ne ir bloke paaiškėtu kad yra klaidu neatitikimu - kaip galvoji ant ko juos pakabintu tuos trukumus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, grazbek pranešimas:

Su tais nematuosiu atsargiai kažin kas nutiktu jei bloke visi pasidarytu matavimus o tu ne ir bloke paaiškėtu kad yra klaidu neatitikimu - kaip galvoji ant ko juos pakabintu tuos trukumus.

Yra tu neatitikimu sociai ir niekas neima i galva. Dariausi matavimus is 8,8ha geodezistai rado tik 8,2 . Po ilgu susirasinejimu su zemetvarka paaiskejo jog per sklypa siformuotas kazi koks kelias, kurio niekada gyvenime nera buve . Dave leidima naikinti ta kelia ir to kelio saskaita tipo pas mane jau bus 8,6ha, o tai jau yra normos ribose. O kur pinigeliai , kurie beveik per 30 metu ,sumoketi valstybei uz zeme kurios neturejau zemes mokescio forma? Kitas pavizdys-, valstybe isnuomavo  man1,24 ha ploteli, o as ten randu tik 1,12..., mokesciai ateis tai 1,24.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, chefas pranešimas:

Yra tu neatitikimu sociai ir niekas neima i galva. Dariausi matavimus is 8,8ha geodezistai rado tik 8,2 . Po ilgu susirasinejimu su zemetvarka paaiskejo jog per sklypa siformuotas kazi koks kelias, kurio niekada gyvenime nera buve . Dave leidima naikinti ta kelia ir to kelio saskaita tipo pas mane jau bus 8,6ha, o tai jau yra normos ribose. O kur pinigeliai , kurie beveik per 30 metu ,sumoketi valstybei uz zeme kurios neturejau zemes mokescio forma? Kitas pavizdys-, valstybe isnuomavo  man1,24 ha ploteli, o as ten randu tik 1,12..., mokesciai ateis tai 1,24.

Gal griovys koks eina ir jie matuoja nuo griovio vidurio? Man tas pats yra, issinuomavau viena plota, deklaruoti 15 aru maziau galiu nei popieriuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, Remse pranešimas:

Gal griovys koks eina ir jie matuoja nuo griovio vidurio? Man tas pats yra, issinuomavau viena plota, deklaruoti 15 aru maziau galiu nei popieriuose

Tame ir juokas, kad nera jokio griovio. Deklaruoti galiu tiek kiek issinuomaves, taciau naturoje, tiek nera. Taigi patikrinus NMA ir ikliutum... O , kad matuoja nuo vidurio griovio, tai zinau ir , kad uz griovio slaita ima mokescius, taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...