Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Čia kaip teleloto, vienas laimi milijona, o paskui visi svajoja, kad irgi tokį turi laimėti. Tas pats ir su žemės nuoma. +- Normalu kai mokama puse išmokų sumos, 60-70€,o jei kas nusprendžia mokėti daugiau, tam yra tik kelios rimtos priežastys NMA baigia pakarti negyvai arba iš ha po 12t grudų.

 

Baikit juokus, jau vien cia aplink kur zemes 2x-3x balu mokama po 70 eu, o Pasvali kainos tikrai turetu but didesnes, nes ten derliai zenkliai didesni. Na nebent nemoki ukininkaut ir tau ismokos didele dali pajamu sudaro, tada aisku nori uz nuoma kuo maziau moket. O jei moki dirbt tada ir gerokai virs 100 negaila, nes zinai kad isspausi is tos zemes pelna ... 

Tokia nuomos kaina 60-70 eu tik nederlingose ar labai nederlingose zemese, bet tikrai ne gerose ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit juokus, jau vien cia aplink kur zemes 2x-3x balu mokama po 70 eu, o Pasvali kainos tikrai turetu but didesnes, nes ten derliai zenkliai didesni. Na nebent nemoki ukininkaut ir tau ismokos didele dali pajamu sudaro, tada aisku nori uz nuoma kuo maziau moket. O jei moki dirbt tada ir gerokai virs 100 negaila, nes zinai kad isspausi is tos zemes pelna ... 

Tokia nuomos kaina 60-70 eu tik nederlingose ar labai nederlingose zemese, bet tikrai ne gerose ...

tau reikia su paciu ukininku kalbeti ir tiek atrasti ta optimalia kaina ir tiek nes pas save ukyje tai mokam kiek pasako savininkas nes jai nemoki bus kas moka tiek ir nieko nepadarysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rajonų vidurkius paėmus, tai tikrai Pasvalio rajone žinoma geresnė žemė, bet ji ne visa gera, kaip kad dažnai ne vietiniai žmonės įsivaizduoja. Man iki tos vietos gal koks 50km, bet manau, kad ten kaip ir pas mane žemė marga ir kelių šimtų metrų pakanka, kad laukų nuomos kaina galėtų skirtis dvigubai. Pavyzdžiui iš vieno žmogaus nuomoju du laukus, nuo vieno iki kito lauko artimiausių kampų kokie 3-4 šimtai metrų. Už vieną ir 60 eurų atrodo daug, už kitą 150 negaila mokėt. Bendrai už abu laukus jam moku po 100, tai beveik taip ir gaunasi. Kitaip sakant gyvai nepamačius konkretaus lauko kainos nustatyt neįmanoma. Net jei apie mano mažą kaimą klaustum, nežinodamas konkretaus lauko negalėčiau atsakyti į tavo klausimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Dabar išsinuomavau 40 ha (per penkis laukus) už visas tiesiogines išmokas. Mūsų krašte čia yra LABAI daug, bet kadangi esu ekologas, o tie laukai iš ekologinio ūkio tai atsimeta iškart du metai pereinamojo laikotarpio. Galima tiek ir mokėt. O visiem kitiem daug maž po 50Eur

kuriam cia kaime ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar išsinuomavau 40 ha (per penkis laukus) už visas tiesiogines išmokas. Mūsų krašte čia yra LABAI daug, bet kadangi esu ekologas, o tie laukai iš ekologinio ūkio tai atsimeta iškart du metai pereinamojo laikotarpio. Galima tiek ir mokėt. O visiem kitiem daug maž po 50Eur

nesigirk nes tuoj ne tik Rutkauskienes saugotis reikes bet ir alytiskiai uzpuls :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar išsinuomavau 40 ha (per penkis laukus) už visas tiesiogines išmokas. Mūsų krašte čia yra LABAI daug, bet kadangi esu ekologas, o tie laukai iš ekologinio ūkio tai atsimeta iškart du metai pereinamojo laikotarpio. Galima tiek ir mokėt. O visiem kitiem daug maž po 50Eur

Dar negirdėjau kad Lazdijuose už 18-30 derlingumo balų atiduotų išmokas Reikės rimtai pagalvot ar verta toliau ukinikaut Išmokų gaunu apie 40t .tai išnuomavus kaip ir ministro alga gaunas.Ir galvos nereikia sukt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus tai nederlingos žemės ir iš manęs vienas savininkas pernai išspaudė po 155eu už ha. Tiesiog susuko maklę, padarė kaip aukcioną telefonu. Sako kitas siūlo tiek, kiek siūlai tu, nu tai nuo 100 eu isikėlėm iki 155eu, bet dabar sužinojau,kad savininkas tiesiog blefavo. Konkurentas buvo, bet jis pasirodo būtų davęs tik šimtą eurų ir taškas. Va kokių protinguolių atsiranda. Plotas 40ha viename gabale tai ir tyliu dantis sukandusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko nesenei nupirkti 3,3 ha uz 10k euru is jos ariamos 2,8 nasumo balas 30.ir cia dar pas mus ne pabaiga nes jau yra ir tokiu kurie po 300e uz nuoma moka :(

300e uz ha nu kledesiai galiu sakyti kad ir po 500 moku bet realybe visai kita nes lengviau paskleisti gandus kad po tiek moku ir tikrai kaimynas nesikesins i mano nuomojama zeme,jei realiai tokia kaina kas moka jau  geriau, perku žemę (jei parduotų) ir palūkanas moku bankui kurios dar pigiau atsieitų nei žemę nuomotis, už 28-30 balu žemė 300e nera žodžių.... tiesa ir tema diskusijai ne ta, tai baigiam 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo 300 tai daug. pas mane cia yra taip, uz 28balu 12ha moku 120e kitam uz 44balu moku 140 uz 20ha kitiem keli laukeliai po 3 po 6ha tai po 140e ju balas apie 45 

mokeciau uz normalius laukus ir 200e bet kad nera is ko paskambina paklausia kainos ir viso gero suzinai kad jau moka tas kas angsciau nuomavo, cia pas mus xebra kiti duoda 200e ir sumoka mokescius, cia  ne pasakos cia rimti dalykai. nes visi stambus ziuri kaip sunaikintui smulkius, buvo atvejis kaip issinuomavau 20ha pries tai dirbo ukininkas kuris dirba 900ha o as tada tik 35ha jis paskambina man ir sako pagalvok ka darai dar tavo vaikai mazi, pagalvok ka darai dar tau juos uzsiauginti reike.. ir ka tokiam zmoguj gali sakyti? kai pries kitus dedasi labai kulturingu ir doru saziningu zmogumi? gal baisu bet neturiu tikslo kazko meluoti... as per 4metus ysimusiau iki 70ha jei pavyks imsiu jei tik kas nuomuos, nes ko nepasiimsi to nebe bus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del grasinimu tia čia jau visiškas chamizmas. Tokio nei žmogum vadint negali. Nei vienas tos žemelės į kapus nenusinešim. Šitaip draskytis neverta. Nors aišku kiaulystė, kai sužinai, kad tavo dirbamą žemę išnuomavo kažkam kitam.

Bet po 300eur mokėt tai jau čia kosmosas. Pagalvočiau ar ne geriau pačiam išnuomot savo už tokią kainą ir gulėt po palme :)

Beje, pagal mano paskaičiavimus su daugmaž realiais ekologiniais derliais ir pagal dabartiniu taisyklių sėjomainą tai mokant 100eur dar normaliai galima ūkininkaut. su 200e jau reikia melstis kad išmokų nesumažintų, o 300e tai kaip bebūtų bus minusas.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...