Jump to content

bitininkyste


gintrs

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

neidejau nuorodos atleiskit /www.youtube.com/watch?v=f_jiT5ztQhw&spfrelo

                                                                                                                                                                                                                         ad=1

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

turiu problema, siemet kaip ir pradejau rimciau bitinikauti, bet gavosi kaip visad man, bites privede iki alergijos, per dvi savaites net pora kart teko i priimamaji vykt, nes visx keliauja i galva, zodziu galva kamuolio dydzio lieka, tad esme paprasta, ar kam teko ta alergija isaaugt, ar cia jau visam bus? nes tikrai nemalonu per tarkime siemet darbymeti sutinusiam kulti, nes cia tik kaip pomegi bandyciau lipdyti, nes kolkas slysta bites is ranku ir is mano kiemo del mano sveikatos. ar susitaikyti kad negalesiu buti bitininkas? cia alergija tokia kad jei prie veido sutinsta bet soko dar nera kad adrenalina leist? ar kam pavyksta bitininkauti, jaunas esu kolkas 27 tad cia kaip, patirties reiktu zmoniu kuriems buvo taip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu problema, siemet kaip ir pradejau rimciau bitinikauti, bet gavosi kaip visad man, bites privede iki alergijos, per dvi savaites net pora kart teko i priimamaji vykt, nes visx keliauja i galva, zodziu galva kamuolio dydzio lieka, tad esme paprasta, ar kam teko ta alergija isaaugt, ar cia jau visam bus? nes tikrai nemalonu per tarkime siemet darbymeti sutinusiam kulti, nes cia tik kaip pomegi bandyciau lipdyti, nes kolkas slysta bites is ranku ir is mano kiemo del mano sveikatos. ar susitaikyti kad negalesiu buti bitininkas? cia alergija tokia kad jei prie veido sutinsta bet soko dar nera kad adrenalina leist? ar kam pavyksta bitininkauti, jaunas esu kolkas 27 tad cia kaip, patirties reiktu zmoniu kuriems buvo taip...

Alergija buna kad atsiranda ,nors pries tai nebuvo ...  kad tinsta dar nieko kiti griuna nuo bites igelimo .Kazkur girdejau kad pas bitininka visada tabletyciu turi buti, nes nezinai kiek igels .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Nusipirkau medaus skysto ,nedaug ,bet jis nestengsta ir turi kzkoki ar tai vaistu prieskoni ,,,,,kas cia jam nutike?

Siuo metu visas naturalus medus tyuri buti plyta,medu reiktu pirkti pas zinoma bitininka,kad iir brangiau bet patikima.As turiu pirkeju kur perka jau trecia karta,tai yra pirko seneliai,tevai,dabar anukai perka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu visas naturalus medus tyuri buti plyta,medu reiktu pirkti pas zinoma bitininka,kad iir brangiau bet patikima.As turiu pirkeju kur perka jau trecia karta,tai yra pirko seneliai,tevai,dabar anukai perka

Kas susiduria su medumi žino, kad yra medus , kuris ilgesni laiką  nesusikristalizuoja ir gali būti net parduodant skystas . Ir tikrai turime pora indelių tokio medaus ir šiuo metu..

"Medus, kuris ilgai būna skystas (bet nekaitintas) yra ne nektarinės kilmės lipčius"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...