Jump to content

bitininkyste


gintrs

Recommended Posts

Sveiki siandien bitutes apsiskrado ar ne per anksti jos taip matosi katrie aviliai silpnoki pagal apsiskraidyma vienas suviduriavo kazkodel

pas mane jau pris dvi savaites apsiskraide, tikrai nera per anksti, kuo anksciau tuo geriau. jos pacios zino kada lekt gali. seimos stipruma is apsiskraidymo nepamatysi, nevisos vienodai lekia pirma diena. pagal ka nustatet kad suvidurevo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip kandi tesla geriau, bet ir sirupas juk tinka. Seniau nei kandi teslu buvo... ir ka penejo sirupu ir gyveno bites.

reikia tobuleti, tas kad sirupu maitino, tj vien del to kad cukraus pudra buvo netoks daznas reikalas parduotuviu lentynose nei cukrus, o pacia kandi gali pasigamint ir namie(pats gaminu)sirupas turi viena toky minusiuka, bites turi jy perdirbti, ir tik tada maitintis, o vat kandi iskart vartoja, perdirbinejant sirupa reikia isgarinti labai daug vandens o tai zieminems bitems gana sunkus darbas, siektiek silpsta seima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 savaičių...

sveiki,kas skaito zemsuki ivairius puslapius,tikriause stebesi,kad as dalivauju kai kuriuose temose,tai triusei,paukscei zasis,o dabar ir bites,taip as jau tokia mane domina ir bites,tik nezinau ar susitvarkysiu nes tik vaikysteje laksciau aplink avilius kolukije,man pagamino korpusinius avilius 2 seimom su 10 remu,apie bites nieko nenusimanau gal galit pasakyti ar tie avilei patogus dirbti ar labai sunku bus bites priziureti,nuo ko reiketu pradeti nes jau kita savaite parsivesiu ju,aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sveiki,kas skaito zemsuki ivairius puslapius,tikriause stebesi,kad as dalivauju kai kuriuose temose,tai triusei,paukscei zasis,o dabar ir bites,taip as jau tokia mane domina ir bites,tik nezinau ar susitvarkysiu nes tik vaikysteje laksciau aplink avilius kolukije,man pagamino korpusinius avilius 2 seimom su 10 remu,apie bites nieko nenusimanau gal galit pasakyti ar tie avilei patogus dirbti ar labai sunku bus bites priziureti,nuo ko reiketu pradeti nes jau kita savaite parsivesiu ju,aciu

Siaip jei korpusinius omenyje turite daugiaaukscius avilius tai viskas gal su jais ir tvarkoje. Kiekvienas turi savo technika ir taktika bitininkavimo. As asmeniskai bitininkauju starndartiniuose 16 remiuose aviliuose, bei turiu keleta savos gamybos tai ten ir po 18-19 remu eina sudeti.

Beje kaip kitiems bitininkams ar daug peru i magazinus sudejo? Siemet kaip niekad daug traniniu i magazinus pridejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki pagaliau ir as jau turiu 2 seimeles parsiveziu is kauno is profesoriaus izimaus,sake kad iki pavasariu viskas bus gerai,bet pasirodo kad nutinka ir kitaip dabar veliviu laiku mano bitutes ispiete is vieno aviloi net du kartus per keles dienas,aisku as jes pagavau,tik ir vel problema neturiu metsukio nes kitas avilis dirbo gerai,tai noriu paklausti gal galit kas padeti issukti medu korius atsivesciau,jei kas gyvenat aplink klaipeda nors 100 kilometru atstumu uz pagalba atsiliginsiu mano numeriukas 869813755

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki pagaliau ir as jau turiu 2 seimeles parsiveziu is kauno is profesoriaus izimaus,sake kad iki pavasariu viskas bus gerai,bet pasirodo kad nutinka ir kitaip dabar veliviu laiku mano bitutes ispiete is vieno aviloi net du kartus per keles dienas,aisku as jes pagavau,tik ir vel problema neturiu metsukio nes kitas avilis dirbo gerai,tai noriu paklausti gal galit kas padeti issukti medu korius atsivesciau,jei kas gyvenat aplink klaipeda nors 100 kilometru atstumu uz pagalba atsiliginsiu mano numeriukas 869813755

Na del biciu spietimosi profesorius tikrai nekaltas, cia skaitosi bitininko klaida ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,tai gal galit pasakyti tai kodel vienas avylys dirbo gerai ir prinese medaus 14 k kitas durniavo nors buvo abudu vienu laiku pirkti is vieno seimininko,ir prieziura buvo tapati,atleiskit kad klausiu,

nu tai jei kitas spietė, tai reiškia kad jos mažiau dirbo, o daugiau rūpinosi spietimusi ir rezultatai visad būna mažesni spietusiu šeimų :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,tai gal galit pasakyti tai kodel vienas avylys dirbo gerai ir prinese medaus 14 k kitas durniavo nors buvo abudu vienu laiku pirkti is vieno seimininko,ir prieziura buvo tapati,atleiskit kad klausiu,

Na su bitemis kaip ir su moteremis, jeigu nori "gauti" medaus kaikurioms reikia skirti daugiau demesio o kaikurios ir be didesniu pastangu "duoda" medu. Nebus taip kad vienas avilys "dave" 70kg medaus tai ir visi aviliai turi taip "duoti". Na visko galejo buti gal tai seimai prasciau sekesi nesti medu o vasara gana lietinga buvo na ir prasidejo negerumai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na su bitemis kaip ir su moteremis, jeigu nori "gauti" medaus kaikurioms reikia skirti daugiau demesio o kaikurios ir be didesniu pastangu "duoda" medu. Nebus taip kad vienas avilys "dave" 70kg medaus tai ir visi aviliai turi taip "duoti". Na visko galejo buti gal tai seimai prasciau sekesi nesti medu o vasara gana lietinga buvo na ir prasidejo negerumai.

Aš nekomentuosiu bičių elgesio,bet MilkR paaiškinimas apie medaus "davimą" :D:D:D:D ,jei būtų nominacija "Metų komentaras" manau šis paaiškinimas be jokių išlygų pelnytų apdovanojimą :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: prajuokinot visą mūsų šeimyną :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...