Jump to content

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.


vladoukis

Recommended Posts

prieš 18 minutes , Witalikas pranešimas:

Yra zmoniu kurie be KAS apsieina ir pjauna derlius ispudingus. 

Ir zinok kur cia klaida padarau, kad tokiu rezultatu nepasiekiu :) o atrodo viskas ciki, padaryta. 

Bet yra zmoniu kurie vien su KAS apsieina ir kulia ispudingus derlius ,tai ju tie derliai sugunde ir mane pereit ant KAS ,bandysiu siemet pirma karta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , dvidas pranešimas:

Bet yra zmoniu kurie vien su KAS apsieina ir kulia ispudingus derlius ,tai ju tie derliai sugunde ir mane pereit ant KAS ,bandysiu siemet pirma karta

Pas mus yra vienas fanatikas KASo, giriasi kad kosmusa pjauna. O kai pakalbi su darbininku supranti, kad vos 5t/ha graibo. 

Va tau ir tikek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Yra zmoniu kurie be KAS apsieina ir pjauna derlius ispudingus. 

Ir zinok kur cia klaida padarau, kad tokiu rezultatu nepasiekiu :) o atrodo viskas ciki, padaryta. 

KASas nera kazkoks stebuklas o tik pigesnis azotas skystoje formoje,tad nieko cia stebetis nereikia.Svarbu issiaiskinti kokios formos azotas jame ir kada po kiek geriausia tresti o ne pilti kada laisvo laiko randi.(tai labai svarbu)Ispudingas derlius dar nereiskia kad gausi ispudinga pelna.Man atrodo kad visi del to ir dirbame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Witalikas pranešimas:

Pas mus yra vienas fanatikas KASo, giriasi kad kosmusa pjauna. O kai pakalbi su darbininku supranti, kad vos 5t/ha graibo. 

Va tau ir tikek

Tai paimk ir padarik bandima vienus tresk biriom kitus kasu  išsiaiskinsi  nes teisybe  nevisi pasako ir klaidom nesigiria

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , ūk.Dainius pranešimas:

Tai paimk ir padarik bandima vienus tresk biriom kitus kasu  išsiaiskinsi  nes teisybe  nevisi pasako ir klaidom nesigiria

O tu garantuotas kad as pasakysiu teisybe :D 

as praeita sezona nepralosiau, kad naudojau KAS. Matesi pagal kaimynus, kad pliusai i mano puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Išradėjas pranešimas:

Tikrai ne del KASo naudojimo kulia 5t, kazkur kitur promachus daro.Visi zinom kad VISKAS turi buti subalansuota.

Tai zinoma. Bet norejau ta pasakyti. Kad yra zmogiu grupe, kuriem svarbu pasakyti dvigubai viska, nei tau gavosi. Bet eigoje matai, kai ju laukai atrodo. Ir patyli, kai jis nusisneka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, dvidas pranešimas:

Tas ukininkas jau daug metu KAS naudoja ,pakalbu as su jo darbininkais tai jie didesni derlinguma pasako negu pats ukininkas ,jis matyt sumazina kad kaimynai nepavidetu:D

Maniškiai kai susitinka elevatoriui kokį kaimyną būtinai pasako bent tona daugiau nei yra iš tikro. Kokia drėgmė?  - Sausi! Baltimų? - 15! ...ir t.t. ir pan. ....ir žvengia namo grižę :D Tokia javapjūtės pramoga :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, ūk.Dainius pranešimas:

Koks ž.kviecio vidurkis  ? Kaso nenaudoju 220vm N tik6t iskaitiniu pries metais 8.8/ ha   

Yra parasytas. Reik sekti temas, nesikartosiu. Tai daugiau su KASu ir nepasieksi. 8,8t/ha labai geras derlius. 

Bet reik skaiciuoti mazu tu maziau uzdirbi su 8,8t nei kaimynas su 6t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, jevgenijus pranešimas:

Maniškiai kai susitinka elevatoriui kokį kaimyną būtinai pasako bent tona daugiau nei yra iš tikro. Kokia drėgmė?  - Sausi! Baltimų? - 15! ...ir t.t. ir pan. ....ir žvengia namo grižę :D Tokia javapjūtės pramoga :) 

As tai nesuprantu, koks tikslas sakyt kad daugiau negu yra is tikruju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, jevgenijus pranešimas:

Maniškiai kai susitinka elevatoriui kokį kaimyną būtinai pasako bent tona daugiau nei yra iš tikro. Kokia drėgmė?  - Sausi! Baltimų? - 15! ...ir t.t. ir pan. ....ir žvengia namo grižę :D Tokia javapjūtės pramoga :) 

tik kad as tuos darbininkus pazystu seniau negu pati ta ukininka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Todėl, kad maniškiai turi humoro jausmą, o va realios padėties ir skaičių iki galo nežino, nes pas mane galutiniai skaičiai tik žiemą atsiranda, kartais net po pavasarinės sėjos ;) O jei kažkas įsivertina pats savo rezultatus besiremdamas kaimyno mechanizatoriaus "parodymais".... nu ką aš žinau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...