Jump to content

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.


vladoukis

Recommended Posts

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

kaip patartumet kada naudot vasarojui: pries seja ispurkst ant dirvos ir su vederiu paset, ar paset, palaukti kol sudygs ir tada su rukiniais.

As pries seja purksiu siemet taip tai ankstesniais metais laukdavau kol sudygs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

kodel keisi metoda?

Perniai purskimas gavosi ant sausos zemes o laukti nebenorejau kad neperaugtu tai galvoju kad perniai pagaravo kazkiek jis man nevisa norma gavo siemet pirma karta meginsiu ant dirvos taip ttai visa laika ant sudygusiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , zetor1 pranešimas:

Perniai purskimas gavosi ant sausos zemes o laukti nebenorejau kad neperaugtu tai galvoju kad perniai pagaravo kazkiek jis man nevisa norma gavo siemet pirma karta meginsiu ant dirvos taip ttai visa laika ant sudygusiu

tik nevaryk.su lentom lyginimo po to, toks jausmas, kad sunesa i sonus tas zemes ir labai netolygus paselis gaunas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu toki klausima, ar  normaliai  ispurskia  150-200 l. KAS,o  rukiniai purkstukai, kaip Pvz:  LU 03 ar 04

( nes kaip diskusijose cia buvo minima, kad 1-am  kartui rukiniai geriau )

Nes  esu  girdejes, kad neispurksi, gali ir siurbli susprogdint !!!  

Tai ir galvoju ....  Kaip cia yra ...

Dekoju uz mintis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Gintokas pranešimas:

Sveiki, turiu toki klausima, ar  normaliai  ispurskia  150-200 l. KAS,o  rukiniai purkstukai, kaip Pvz:  LU 03 ar 04

( nes kaip diskusijose cia buvo minima, kad 1-am  kartui rukiniai geriau )

Nes  esu  girdejes, kad neispurksi, gali ir siurbli susprogdint !!!  

Tai ir galvoju ....  Kaip cia yra ...

Dekoju uz mintis

purskiu su paprastais ir nematau problemos. tik reikes leciau vaziuotu, nes prie to pacio slegio litru gaunasi ma,iau, nei vandens. skystis klampesnis, ne taip gerai lenda per skylutes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Ukmin pranešimas:

Aš išvis pradedu galvot apie 300 l kaso, o antru kartu 150 kg/ha  salietros, nes jeigu vėl sausros ...

Pernai 310l/ha KASo pirmu vaziavimu, veliau sulfato ir salietros. Veiklios apie 240/ha. Ir vistiek sausra pakenke. Nemanau, kad  pabegsi nuo sausros su tokiu sprendimu. 

As ir duociau apie 300l/ha, bet bijau persistengti. Kad nepriaugintu daug ugiu. Galvoju veliau ant bamblio pirmo geriau 300kg/ha salietros mostelsiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Pernai 310l/ha KASo pirmu vaziavimu, veliau sulfato ir salietros. Veiklios apie 240/ha. Ir vistiek sausra pakenke. Nemanau, kad  pabegsi nuo sausros su tokiu sprendimu. 

As ir duociau apie 300l/ha, bet bijau persistengti. Kad nepriaugintu daug ugiu. Galvoju veliau ant bamblio pirmo geriau 300kg/ha salietros mostelsiu. 

Nu nesiginčysiu, bet manau pagrindinė azoto norma turėtų būt atiduota iki krūmijimosi pabaigos. Čia tik mano nuomonė ;) 

Bet pagal tavo pernykštį tręšimą gal ne tiek pakenkė kiek būtų pakenkę jeigu būtum vėliau mėtęs azotą ... pagal pernai metus manau kaip tik padarei gerai su KAS, pildamas po 310.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Ukmin pranešimas:

Nu nesiginčysiu, bet manau pagrindinė azoto norma turėtų būt atiduota iki krūmijimosi pabaigos. Čia tik mano nuomonė ;) 

Bet pagal tavo pernykštį tręšimą gal ne tiek pakenkė kiek būtų pakenkę jeigu būtum vėliau mėtęs azotą ... pagal pernai metus manau kaip tik padarei gerai su KAS, pildamas po 310.

Bet pernai ir paselis buvo daug prastesnis.Reike paskatinti krumytus. 

As ir uz tai, kad pirma rimta tresima daryti. Bet si pavasari suabejojai, pagal paseliu isziemojima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Raimis45 pranešimas:

AgroTikslas klipe aiškino jog ž.kviečiuos 50 veiklios nereiktu viršyti, jei pasėliai tankus.. Ka jūs į tai?  

Ir ne išvieno pardavejo ar konsultanto teko panašias normas girdeti..atsižvelgiant buten į šiu metų pasėlių bukle..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...