Jump to content

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.


vladoukis

Recommended Posts

prieš valandą, MBLORINSER pranešimas:

O dar ten yra prie ko virint? Gali is vidaus pajungi kompresorių kad puoštų orą per išleidimą, o per liuką išeis dūmai. Turiu kaukę skydely su kompresorium ir filtrais jei nuo Vilkaviškio galiu paskolinti.

Nu dar pakankamas storis,del kaukės biski toloka nuo Kupiskio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Laimonas pranešimas:

kokio dydzio tas itrukimas? jai ten virint  koki sprindi tik, tai manau kokia slanga apziojas pakvepuosi tas keles min kol uzvirisi  ir viskas. arba ziurek kokia apoksidke ar salta svarke uztept. tik ziurek ar jos gali but naudojamos tokioj aplinkoj.

 Gal kokiu penkių cm. Svarbiausia vanduo tai nei lašas nesisuka, o kasas varva, labai skvarbus gyvatė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, PingOx pranešimas:

O gal yra kokiu nors dazu ar kitokiu priemoniu, su kuriomis butu galima apdoroti plienine backa is vidaus?

Yra toks daiktas kaip epoksidinė mastika (derva). Ji dažniausiai naudojama fabrikų, garažų, sandėlių grindims.Aš pats esu panaudojęs autogaraže. Puikiai laikosi ant betono tai manau ir ant metalo gerai laikysis. Išbandžiau šiais metais ir bačkai 25 kūb. kai turėjau ją apversti aukštyn papais nes dugnas nuo kaso prakiūro. Žiūrėsim kaip laikys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Išradėjas pranešimas:

Dabar tiksliai nepasakysiu kiek kvadratas kainuoja,bet skaiciavau,tai pigiau deveta nerzaveikine gaunasi.Jie dazo didziulius rezervuarus,skelbia aukcijonus ir iesko kas pigiau padarys.Kaina nera fiksuota .

Kur gaut ta nerzaveikine :icon-smile: uz normalia kaina?

Uz jurinius tank konteineriis 25m3 saukia nuo 6k iki 9 ir daugiau. Uz tiek iseina 10 metaliniu backu. Tokia atlaike virs 10 metu (ir vis dar laiko), tai auksciau mineto pirkinio ilgam uztektu. Bet vis tiek patikimumo daugiau norisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , verbe pranešimas:

Yra toks daiktas kaip epoksidinė mastika (derva). Ji dažniausiai naudojama fabrikų, garažų, sandėlių grindims.Aš pats esu panaudojęs autogaraže. Puikiai laikosi ant betono tai manau ir ant metalo gerai laikysis. Išbandžiau šiais metais ir bačkai 25 kūb. kai turėjau ją apversti aukštyn papais nes dugnas nuo kaso prakiūro. Žiūrėsim kaip laikys. 

Ta mastika teptuku tepasi?

Visa backa apdorojai ar tik apacia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , PingOx pranešimas:

Kur gaut ta nerzaveikine :icon-smile: uz normalia kaina?

Uz jurinius tank konteineriis 25m3 saukia nuo 6k iki 9 ir daugiau. Uz tiek iseina 10 metaliniu backu. Tokia atlaike virs 10 metu (ir vis dar laiko), tai auksciau mineto pirkinio ilgam uztektu. Bet vis tiek patikimumo daugiau norisi.

Jei nori pigiau pirk juodo metalo ir laikys nes i KASa deda kazkoki prieda kad juodo negrauztu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Witalikas pranešimas:

As ir neapsisprendziu ar maisa ar konteineriu dasipirkti. 

O purkstuvas neistrauks past? Ar reik papildomo siurblio

ištraukia, tiesiog mano siurblys nevakuumuoja, tai aš jam biški padedu. Foto šlangė per viršų, bet po to jungiau į užpildymą, labai patogu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-23 at 12:34, manttys pranešimas:

Matysiu kiek laikys. bet patogumas labai didelisIMG_20180322_103733.thumb.jpg.ef544720c4849e2676e17505dd85b3ad.jpg

Geras daigtas jei pavasari papuola kad tinkama diena darbui ir gali atvezti salto kaso ta pusle nuvezdavom su masinine priekabuke uz kokiu 15 km kur laukai prie lauko numeti ir dirba per diena purkstuvas, ar jei koks gyventojas yra tai prie to kiemo. Vakare likusi kieki galima susitraukti i 10 tone backa:). 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, paulius radvila pranešimas:

Dabar i cisterna traukinio 60 m3 pilam achema kas perka didesni kieki tam duoda panaudai, gal nuo vadybininko priklauso, uz koki kieki nes vienam gal 50 tik tonu perka ir gauna, o man tik per 100 perlipus pasiule. Cisterna gerai kad anksciau atveza ir atsalt speja jei silta veza

(Kaso) nenaudojas kai būna šiltas negalima purkšti ar kas kito darosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...