Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Ką tik, ukis123 pranešimas:

Po rimtos žiemos pasimatytu sedulos ,,pranasumas'' aš Jane seju ne tam,kad derlių iš jos didelį pasiekčiau, bet tam, kad su šia veisle apsetu laukų nereikės atseti, 2014 radviliskio rajone kai visi laukai rudi buvo Jane zalia. Dar tais pačiais pačiais metais buvau pasejes Famulus, Ada, kovas, ir dar vienos nebeatsimenu, visos krito išskyrus Jane nes agrokoncernas pasiūlė bent sėklai pasidauginti.tai va 

del sedulos ziemojimo gali būt ramus,iš 2016 į 2017m žiema,o tiksliau sausio menesi saltis laikes apie -24 su 18m/s veju,sniego buvo pilni grioviai,bet ne laukai,paselis buvo plikas eilutes mates,sakau sedulai bus kabaš,pasirodo klydau išžiemojo kuo puikiausiai,vat ligom ir įpatingai septorijai tikrai neatspari

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , ukis123 pranešimas:

Po rimtos žiemos pasimatytu sedulos ,,pranasumas'' aš Jane seju ne tam,kad derlių iš jos didelį pasiekčiau, bet tam, kad su šia veisle apsetu laukų nereikės atseti, 2014 radviliskio rajone kai visi laukai rudi buvo Jane zalia. Dar tais pačiais pačiais metais buvau pasejes Famulus, Ada, kovas, ir dar vienos nebeatsimenu, visos krito išskyrus Jane nes agrokoncernas pasiūlė bent sėklai pasidauginti.tai va 

o jus pats pamatet po pirmos rimtos ziemos sedulos minusus ? ar is pletku girdejot ? ir siaip man juokinga kad zmones tik agrokoncerno seklas isimyleja..... nera ne trupucio jos kazkuo stebuklingos, bet vat matyt vadyba koncerno moka itikint....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , ukis123 pranešimas:

Po rimtos žiemos pasimatytu sedulos ,,pranasumas'' aš Jane seju ne tam,kad derlių iš jos didelį pasiekčiau, bet tam, kad su šia veisle apsetu laukų nereikės atseti, 2014 radviliskio rajone kai visi laukai rudi buvo Jane zalia. Dar tais pačiais pačiais metais buvau pasejes Famulus, Ada, kovas, ir dar vienos nebeatsimenu, visos krito išskyrus Jane nes agrokoncernas pasiūlė bent sėklai pasidauginti.tai va 

jau trys metai auginam sedula derlium labai patenkinti,gal tik šimet derlius menkesnis buvo bet tai ir metai neeiliniai,o šiaip ją reikia sėt ankščiau,nes lėčiau vystosi ir pavasarį letai issijudina,2016 rudenį vėlokai pasėjom tai nekaip atrodė ,po žiemos atrodė stipriai nurudus,bet nieko atsigavo ,palengva išsikrumijo galutiniam variante 8 su kapiekom tonos is ha,kas dėl jane tai visi dabar dėl jos pakvaišę matyt turi potencialo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Vilius pranešimas:

Nebuvo atšiauriu salygu jau 4-5metai atgal. 2012-2013m man rodos dėjo y aki daug veisliu .

tais metais irgi nebuvo ilgai besitesinčių šalčiu,bet atsimenu paskutines tris šalimo dienas minus 20 ir vėjas apie 15-18m,taip ir nukepė viskas,liko leisgyviu kai kur užuovėjose,tais metais ir janei but amzinatilsį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažkaip žiemkenčių žiemojime, sniego reikšme įvertinčiau 25 proc verte. daug daugiau lemia kaip žiemkentis yra pasiruošes žiemai, kiek sukaupes cukraus, sausųjų medžiagų. Nenuspėjamas pavasaris dažniau būna lemtingesnis nei  besniegė žiema. Šiltos dienos -šaltos naktys nualina augalus labiau bei žiemą sniegas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, yogop pranešimas:

Aš tai kažkaip žiemkenčių žiemojime, sniego reikšme įvertinčiau 25 proc verte. daug daugiau lemia kaip žiemkentis yra pasiruošes žiemai, kiek sukaupes cukraus, sausųjų medžiagų. Nenuspėjamas pavasaris dažniau būna lemtingesnis nei  besniegė žiema. Šiltos dienos -šaltos naktys nualina augalus labiau bei žiemą sniegas.

As vertinčiau minimum 50% 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , pukotukas pranešimas:

chebra nepykite bet dar net salcei neatejo o jau verket isals ne isals  tai kam sejet o poto nervuojetes va to nesupratu  bus kaip bus pries gamta nepasokinesi

Tu taipogi nesupyk, bet eik geriau skyrybos zenklu amato pasimokint. Bent pagrindus kazkokius sio sunkaus amato, kad turetum, visiem nuo to lengviau tik butu. Taip padrikai rasyt dar sugebet reik.  O chebra padiskutuos tuo metu..kokia reiksme ziemojui turi sniego dangos storis ir t.t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...