Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Koks hidraulinis bandymas čia gi fizika, viskas paskęsta vandens horizonte, juk nėra į drenazo galą pajungtas vamzdis su slėgiu.

Slėgis bus tokio dydžio kokio aukščio vandens stulpas aukščiausioje  virš žemiausio žiočių vamzdelio vietoje.

Tai viso labo kilo paskalių dydžio slėgis, nes tikrai niekur nepakelsit kelių metrų vandens lygio, maksimum bus koks 80 cm .

Visa drenažo sistema "nuskendusi" tai koks ten hidraulinis bandymas?

Screenshot_20210208-220312_Samsung Internet.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To šulinėlio esmė ir yra, kad sukeli lygį, o pavasari atidarai, kad prasiplautų ir vėl uždarai sukeldamas iki reikiamo lygio.

Ekodrena demonstravo tą šulinėlį ir akcentavo prevenciją užsinešimui.

Man tai smalsu kaip laukai atrodys šį pavasarį po striptillo, pernai nebuvo sniego, tai nežinia kokie tie drėgmės režimai būtų buvę. Šiemet bus aišku ar tas "drenažinis griovelis" turi įtakos užmirkimui ar ne.

Jau greitai, pora gerų savaičių ir vėl rankoves raitosimes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

To šulinėlio esmė ir yra, kad sukeli lygį, o pavasari atidarai, kad prasiplautų ir vėl uždarai sukeldamas iki reikiamo lygio.

Ekodrena demonstravo tą šulinėlį ir akcentavo prevenciją užsinešimui.

Man tai smalsu kaip laukai atrodys šį pavasarį po striptillo, pernai nebuvo sniego, tai nežinia kokie tie drėgmės režimai būtų buvę. Šiemet bus aišku ar tas "drenažinis griovelis" turi įtakos užmirkimui ar ne.

Jau greitai, pora gerų savaičių ir vėl rankoves raitosimes.

Nukasinedamas laukus salcio bandymams pastebejau, kad pas kaimyna kvieciuose kitapus keliuko batai maziau klimsta. Kaimyno seta su fokusu po rapso, pas mane su rapidu po skutimo, buvo pupos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2021-02-08 at 22:12, pukotukas pranešimas:

Statem tokį sulinuka  viskas labai paprasta tenai. O pinigai dideli. Seip turi lygem lauke daryti tai. Pajimki ant ziotes uzmauk alkūnė ideki norima vamzdžio ilgi ir laikysis vanduo. Gal už 10 eur psidaryti

pernai bandziau vienam lauke alkune uzmesti kad laikytusi gruntiniai geras pusmetris nuo zemes. Viskas veike, vanduo tol kol buvo perteklius, tik viena beda kad augo ne tik kvieciai bet ir asiukliai atsigavo, ka galvojau kad jau esu isnaikines purskiant mcp pastoviai po derliaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...