Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Su tuo ph irgi klaustukas. Kaimynui darė agriconas i kapitalų smėli rodo verst kalkes ir daug fosforo. Bet tas smėlis tik karjerui atidaryt tai logikos nematau, o barstytuvas vanoja per smėli fosfora....

o kažkas iš manęs žvengė dėl  smėlio, kai sakiau būt pigiau iškart juodžemio užsivežt nei kalkių bert  :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Shimshius pranešimas:

Kokie argumentai, kad vyraus tokia klase? Koks parametras numusines?

Didelis tankumas, aukštas derlingumas, mažai šilumos, daznesnis lietus pagal prognozes. 

Buvo ir dėl sausros neramu, bet reikalai pasikeitė pas mus. Yra rajonų vis dar dziuvanciu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, JCB pranešimas:

Ale tas su propeleriu tai dažnai šauna tokį pesimistinį, tai išdžius, tai paskęs, tai iššals, tai tik kiaulėm šert tiks... nestresink kolegų :)

Jauciu kiaulem tikrai nemazai teks,siemet daug mieziu kvieciuose ir netik pas mane,ir pas kaimynus maciau.Bet manau ant kiekio losim ,pagal dabartini vaizda derliai turetu but rekordiniai,ta silta ziema i nauda isejo zieminiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , kesstonis pranešimas:

Jauciu kiaulem tikrai nemazai teks,siemet daug mieziu kvieciuose ir netik pas mane,ir pas kaimynus maciau.Bet manau ant kiekio losim ,pagal dabartini vaizda derliai turetu but rekordiniai,ta silta ziema i nauda isejo zieminiam.

O kaip miežių grūdas susiformaves varpose žiurejai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Vilius pranešimas:

Su tuo ph irgi klaustukas. Kaimynui darė agriconas i kapitalų smėli rodo verst kalkes ir daug fosforo. Bet tas smėlis tik karjerui atidaryt tai logikos nematau, o barstytuvas vanoja per smėli fosfora....

Jei jau javai neauga, galima sėti zoliu mišinius, man kai gyvulininkui labai tinka toks variantas. Bet esmė tame, kai rūgsta dirva ankštines neauga ir aišku visos kitos kultūros vargsta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, kesstonis pranešimas:

Jauciu kiaulem tikrai nemazai teks,siemet daug mieziu kvieciuose ir netik pas mane,ir pas kaimynus maciau.Bet manau ant kiekio losim ,pagal dabartini vaizda derliai turetu but rekordiniai,ta silta ziema i nauda isejo zieminiam.

Kolega apie savo regiona gal labiau. Pas mumis bus geriau nei pernai bet kogero pritrūks iki vidutinių derlingumų.... žieminių.miežių varpos šių metų tragedija-trumpos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas man z kvieciai etana poreciai atrodo, bet lapija tai ohoho. Ypac veliavinis lapas, tikros veliavos plevesuoja. Jau ir lapamakstes trukt pradeda. Bet istraukus varpas, vaizdas per daug nedziugina. Po 8 sveikus segmentus, kiti tik uzuomazgos, kur atmesti bus. Bet gal varpas grudais gerai uzpildys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...