Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 9 minutes , Witalikas pranešimas:

Veliavinis islindes jau pilnai. Lapai svarus, grazus. Nzn ka cia daryti, purksti fungicida. Ar laukti varpos ir tada purksti? 

Veisle zeppelin naudota 31bbch inputas. 

Pursk dabar. Salygos ligoms plisti dabar palankios. Geriausia efektą gautum. O ant varpos matysi, jei lis purksi su kokiu pigiu tebukonazolu, jei ne, tai purskimo nereikes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Remse pranešimas:

Pursk dabar. Salygos ligoms plisti dabar palankios. Geriausia efektą gautum. O ant varpos matysi, jei lis purksi su kokiu pigiu tebukonazolu, jei ne, tai purskimo nereikes.

As ir taip galvoju. Gal nereiks ant varpos. Jai sausra vyraus. 
Darysiu, kaip is pradziu planavau. 
Fugicidas+terpalas. 
Ryt startuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

As ir taip galvoju. Gal nereiks ant varpos. Jai sausra vyraus. 
Darysiu, kaip is pradziu planavau. 
Fugicidas+terpalas. 
Ryt startuoju

Mestelk dar nuo vabalu ka nors paprasto. Vis tiek tai kokie lemai ar dar kas bus. Nebent negalima maisyti tiek daug prie terpalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Witalikas pranešimas:

Veliavinis islindes jau pilnai. Lapai svarus, grazus. Nzn ka cia daryti, purksti fungicida. Ar laukti varpos ir tada purksti? 

Veisle zeppelin naudota 31bbch inputas. 

Mano patirtis labai ribota, bet pirmi.metai.nepurskiau isvis ant veliavos, antrais ir treciais derinau fuzariumo apsauga su strobiku ant varpos. Niekad nebuvo jokiu bedu. Dabar gi gaunas lycnu koks 15 euru ir dar vienas vaziavimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , voras pranešimas:

Strobiką reiktų dėti pirmu purškimu, apatiniai lapai žali lieka, o viršų taip ar taip purškiam kitais preparatais

Bet ta pati.strobika ir dabar daug kas siulo pridet. Siaip kas kulia po 8t tai dzin, bet prie 6 tai kazkaip reikia biski pigiau prasisukt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Mano patirtis labai ribota, bet pirmi.metai.nepurskiau isvis ant veliavos, antrais ir treciais derinau fuzariumo apsauga su strobiku ant varpos. Niekad nebuvo jokiu bedu. Dabar gi gaunas lycnu koks 15 euru ir dar vienas vaziavimas. 

Bet nuo veliavinio lapo priklauso daugiau nei puse derliaus. Reik ji gerai apsaugosti. 
O varpa galima kazkuo pigiau nupurksti, jai yra poreikis.  Bet keli sezonai jos purksti nereikejo. 
Antra cia ta 100ha mano. Diena purskimo nesiplesant. 
 

Tavo varijantas neblogas, bet turejau praktika. Kad su strobiku apsideginau lapus. Bei nemanau, poreikio varpai esant zalinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Witalikas pranešimas:

Bet nuo veliavinio lapo priklauso daugiau nei puse derliaus. Reik ji gerai apsaugosti. 
O varpa galima kazkuo pigiau nupurksti, jai yra poreikis.  Bet keli sezonai jos purksti nereikejo. 
Antra cia ta 100ha mano. Diena purskimo nesiplesant. 
 

Tavo varijantas neblogas, bet turejau praktika. Kad su strobiku apsideginau lapus. Bei nemanau, poreikio varpai esant zalinti. 

tikriausiai priklauso nuo to, ar naudojo kažką žmogus bamblėjant. Aš naudojau pilną imputo normą gegužės pradžioje, tai iki birželio jaučiuosi saugus. Pernai purškimas ant varpos buvo birželio 12, tai realistiškai žiūrint, apsaugos nutrūkimas jei ir bus, tai minimalus

Mano geriausias derlius buvo nesaugant vėliavos. Vis bandau jį pagerint saugant, bet kažkaip neisIseka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , manttys pranešimas:

tikriausiai priklauso nuo to, ar naudojo kažką žmogus bamblėjant. Aš naudojau pilną imputo normą gegužės pradžioje, tai iki birželio jaučiuosi saugus. Pernai purškimas ant varpos buvo birželio 12, tai realistiškai žiūrint, apsaugos nutrūkimas jei ir bus, tai minimalus

Mano geriausias derlius buvo nesaugant vėliavos. Vis bandau jį pagerint saugant, bet kažkaip neisIseka :D

As pirmi metai ir Inputa naudojau. Tai budavo tik  veliavini saugau. Bet pasiskaitinejau forume. Nusprendziau pabandyti. 
Zinoma tik atseliuotiem kvieciam. 
 

Su tais bandymas ne tau vienam. Kaimynas viska ant durniaus skaityt daro. Ir pjauna ta pati, vos ne daugiau uz mane.( aisku nesveriau jo derliaus ir nezinau, kiek ten tiesos)

O pas mane viskas, kaip priklauso pagal literatura. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-24 at 14:44, manttys pranešimas:

Tingiu ieskot, bet 3 metai atgal  4 cia pat galva sukau ir pasara mintyse kuliau :) reziume biro apie 7 t su mieziu priemaisom, kurios pafal priekabas sudare apie 5 proc. Viskas ejo i extra. Tai del tu mieziu visai nesuku galvos siemet. Jei netingesiu, paieskosiu lapo su tyrimais

dovanokit, apsimelavau, 4 proc. rado priemaišų. už kokybę irgi dovanokit :)

IMG-1e7e6b5a3cd996edaba9a0b8bd13ec2a-V.thumb.jpg.664d7fcf16e2a8cfd0aba91268e12456.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...