Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 55 minutes , jawax pranešimas:

Puikus laukas, matosi šeimininkas žino ką  daro. Kas išlaikė tokį gražų pasėlį, kur paslaptis? Tręšimas kažkuo išskirtinis? Ar per lapus kažkuo maitinta?

Itariu cia cia tresimai ne prieko o maitinimas per lapus tik is dalie. Man idomesnis klausimas kiek cia sudeta neto. Mes juk pinigus auginam o ne grozi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, jawax pranešimas:

Puikus laukas, matosi šeimininkas žino ką  daro. Kas išlaikė tokį gražų pasėlį, kur paslaptis? Tręšimas kažkuo išskirtinis? Ar per lapus kažkuo maitinta?

Dar aš nieko nežinau ką darau, pirmą kart gyvenime auginu žiemkenčius, ai ir vasarojaus pirmi metai kai pasėjau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

Itariu cia cia tresimai ne prieko o maitinimas per lapus tik is dalie. Man idomesnis klausimas kiek cia sudeta neto. Mes juk pinigus auginam o ne grozi 

Per lapus nieko negavę, tik per šaknis. Žemės balas 32, dirva smėlis, priesmėlis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ūk.Dainius pranešimas:

Jei neklystu čia darźininkas pakaunes .Po  kopustu kalafijoru lieka daug nepanaudotu PK   kur dar ju lapai žalia trasa   arba po bulviu  nes seta spali

Neklysti :)

Priešsėlis žirniai, kopūstų šita vieta nemačius dar niekada, nes tam smėlyje niekas neauga :) išduosiu kame paslaptis - kalkės. Ph šito lauko buvo 4,5 kur visiškas smėlis, kur geresnė žemė apie 6-6,5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Neklysti :)

Priešsėlis žirniai, kopūstų šita vieta nemačius dar niekada, nes tam smėlyje niekas neauga :) išduosiu kame paslaptis - kalkės. Ph šito lauko buvo 4,5 kur visiškas smėlis, kur geresnė žemė apie 6-6,5.

Na taip pakeites Ph atpalaidavai sugslui reikalingas medziagas. Plius sejai greicisusei neares ir laiku . Jei buvo toks Ph neturejai ispudingu  drrliu todel neturi patagenu .o jei dar kalkinai su humusinem kalkem sovei desimtuka .  Mano speliones . Laukas toligus arba tik foto tokia . PS . Siemet dronas tas daiktas kuris greit atsipirks nes laukai labai margi . Pasidronini imi sakes ir eini ziureti problemu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , vrimvydas pranešimas:

Na taip pakeites Ph atpalaidavai sugslui reikalingas medziagas. Plius sejai greicisusei neares ir laiku . Jei buvo toks Ph neturejai ispudingu  drrliu todel neturi patagenu .o jei dar kslkinai su humusinem kalkem sovei desimtuka .  Mano speliones .

Ariau ir dar neturėjau volų pernai tai tik su packer tipo praėjau, ir iškart pasėjau (nebuvo kada laukt kol susigulės), sėta su nordsten noragine, gylis gavosi nevienodas, kai kur per giliai pasisėjo. Paprastos kalkės be jokių humuso priedų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Ariau ir dar neturėjau volų pernai tai tik su packer tipo praėjau, ir iškart pasėjau (nebuvo kada laukt kol susigulės), sėta su nordsten noragine, gylis gavosi nevienodas, kai kur per giliai pasisėjo. Paprastos kalkės be jokių humuso priedų.

Keistoka. Jei arei kalkes neturejo taip greit per visa armeni suveikt . Nebent zeme priestai gerokai permaitinta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, tadasjo pranešimas:

Kokias kalkes naudojai ant javu? Kazkaip visada galvoju kad ant paseliu kalkinti negalima

Paprastas, nieko ypatingas, kalkės naudoju. Aš tų pasakaičių visokių girdėjęs, kad negalima ant augalų, kad bulvėms kalkint tik iš rudens ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...