Jump to content

Jautienos kepsniai-steikai


ricardaas

Recommended Posts

Šiuo metu kai reikia populiarinti pardavimus iš ūkio ir propaguoti ne užšaldytos iki kaulo,o atvėsintos jautienos vartojimą,būtų įdomu pašnekėti apie jautienos steikus.Juk jautieną valgyti daug sveikiau.

Gal pasidalintumėte savo mintimis ir receptais kaip išsikepti skanų steiką :icon-question: Jie atsiranda jau ir mūsų restoranuose ir žmonėms patinka...gal ne už kalnų tas laikas kai pamiršime šašlykus iš kiaulienos ir imsime kepti steikus per iškylas,kaip kad amerikonai daro...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 73
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ne tik amerikonai (taip kaip amerikonai daro geriau nedaryt :D steiką turiu omenį) gera idėja aš už, gal kas parduot jau siūlot? imčiau

Dėl receptų tai vienas svarbiausių dalykų pati mėsa, gyvulio veislė (pvz angusų). dėl paruošimo, bent jau mano stilius -laisva improvizacija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunu shaulini kad atsiliepei :icon-wink: Kaip tik tikėjausi tavo nuomonę išgirsti nes dirbai ir gyvenai Amerikoje,o ten be steiko savaitgalį nelabai išsiverčia...teko skaityti kad vienas amerikonas krepšininkas kai gyveno Panevėžyje,skundėsi kad nėra kur nusipirkti geros mėsos steikui...

Ką blogo amerikonai daro kepdami steikus :icon-question:

Parduot mėsos kol kas neturiu,gal bus vėliau...Beje parduotuvėje mačiau kad jautienos filė brangi,75 ar 85 Lt/kg,tiksliai nebepamenu.

Gal parašytum apie receptus,kokios veislės skanesnė mėsa,kokia mėsa naudojama steikams :icon-question: Ar tik nugarinės išpjova-filė ar dar kokią kitą galima naudoti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visai patiko žalia mėsytė ant lavos akmenų pasikept. Be jokių pagardų. Žolikės kokios priedo i viskas.

Būtent žolikių (pvz čiobrelių ar bazilikų ar panašiai ), česnakiuko citrinos rūgšties, aliejaus te tau ir marinatas

labai sudetingai cia :D ziupsnelis druskos ir pipiriuko cesnako skiltele, kelesdesimt minuciu kad prisitrauktu ir ant keptuves, aliejaus nereikia sugadina visa skoni :D pradejo keisti spalva verti kita puse ir skanaus. bent man skaniausia kai steike randi kraujo :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visai patiko žalia mėsytė ant lavos akmenų pasikept. Be jokių pagardų. Žolikės kokios priedo i viskas.

Būtent žolikių (pvz čiobrelių ar bazilikų ar panašiai ), česnakiuko citrinos rūgšties, aliejaus te tau ir marinatas

labai sudetingai cia :D ziupsnelis druskos ir pipiriuko cesnako skiltele, kelesdesimt minuciu kad prisitrauktu ir ant keptuves, aliejaus nereikia sugadina visa skoni :D pradejo keisti spalva verti kita puse ir skanaus. bent man skaniausia kai steike randi kraujo :icon-cool:

Kitam forumieciu susitikimui ruosim steika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Gal parašytum apie receptus,kokios veislės skanesnė mėsa,kokia mėsa naudojama steikams :icon-question: Ar tik nugarinės išpjova-filė ar dar kokią kitą galima naudoti :icon-question:

aisku geriausia skaitoma Angus, ne tik ispjova, labai einamas dalykas T bone ty mentes steikas dazniauisiai tai jau king size :D Na dar chops'ais visokie einamas dalykas kiaules tai karka riekutem supjausto (gal kas zinot kur tokias pjaustymo stakles gaut :D ) jautienos irgi tokiu dalyku buna tik nelabai isivaizduoju kokio amziaus versioku kojas pjausto ir per kuria vieta, kad tuks pamanomo dydzio gaunasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Šį savaitgalį išbandžiau nauja marinatą (anksčiau tikio nedariau) imbiero (na netaupant taip, bet ir nepersistengiant) citrinos sulčių, na ir pagal pageidavimus druskytes, pipiriuku, aliejus kaip nešančioji konstrukcija tai taip gera stiklinę. Visą ta reikalą i plakiklį, kelios sekundės ir gaunasi į majonezą panaši masė, tik kiek skystesnė. Tiesa dar bandžiau ir gvazdikelių antrą dozę darydamas įdėt. Užtenka keliu minučių bet visai nieko ir kai visai nakčiai palieki. Man patiko, galit pabandyt. Imbiera bandžiau todėl, kad jis minkština mėsą ir naudojant protingom dozEm visai nebloga prieskoni duoda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ats augini buliukus ar pirkai :icon-question:

tėvukas turi fermą su mėsiniais,nei pirkom nei nepirkom gaunasi :D

Šį savaitgalį išbandžiau nauja marinatą (anksčiau tikio nedariau) imbiero (na netaupant taip, bet ir nepersistengiant) citrinos sulčių, na ir pagal pageidavimus druskytes, pipiriuku, aliejus kaip nešančioji konstrukcija tai taip gera stiklinę. Visą ta reikalą i plakiklį, kelios sekundės ir gaunasi į majonezą panaši masė, tik kiek skystesnė. Tiesa dar bandžiau ir gvazdikelių antrą dozę darydamas įdėt. Užtenka keliu minučių bet visai nieko ir kai visai nakčiai palieki. Man patiko, galit pabandyt. Imbiera bandžiau todėl, kad jis minkština mėsą ir naudojant protingom dozEm visai nebloga prieskoni duoda

o ant žarijų kepei, ar orkaitėj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rib eye man labiausiai patiko ten uz juru mariu :)

O siaip tem juos patiekia su bulvem darzovem ir keptais svogunais.

Plonuoju uzsukti kaune kada i Steikhausa. Nes visur kitur ant lietuvos tai tik steiku parodijos uz steiku kaina :)

Normalus steikiukas 15-18 doleriu. JAV. Tai cia uz beveik ta pati gauni koki gabala mesos paskrudinta ir tipo steikas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...