Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Sveiki kariai,

matau batalijos sekmingai verda ir be manes. :) Malonu.

Sauliui noriu atsakyti del komplektacijos - jei i kita traktoriu butu galima sudeti viska ka gali tureti Fendt (nors jokiu budu neakcentuoju kad butent del to jis ypatingas), ir butu galima uztikrinti analogiska pastovia kokybe - tie traktoriai ir kainuotu kaip Fendt. Tu tai ir pats puikiai zinai :) Juk abu esam tos pacios srities zmones. :)

Na teskit toliau :)

P.S. Vylukui del slepimo Fendt gedimu - siaip pas masciau ar cia juos kas slepia, bet manau gal del to cia maziau girdisi, kad:

1. Ju maziau yra zymiai nei visu kitu,

2. Jie vis tik (noriu tiket) maziau ir genda,

3. Juos turintys zmones yra nenusirite irki tokio lygio kad savo problemas spresti rekaujant internete :)

P.S. Dziedas del Vario dezes - parasyk cia rytoj suzinojes kiek kainuoja Case/NH/JD (bet kurio) - pilnai automatine 50 km/h deze. Jei tu suzinosi ir cia parasysi, as cia parasysiu kiek kainuoja Fendt nauja Vario deze.

nusipirkus TOKI traktoriu nei sis nei tas girtis, kad visgi jis eme ir ... :D:D:D

:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Automatine palyginus su kuria?

:)

Jei su mechanine - tai PVZ sakyciau transporte.

su pusiauautomatine transporte jei atmestumem "lietuviska bruoza" kabinti traktoriui dvygubai daugiau nei jam galima automat. nebutinas. gan patogus bet nebutinas...

kai gerai pagalvoju tai ir pats traktorius kaip po tok nebutinas, viskas nuo poreikiu priklauso, juk bentley irgi nebutinas, bet jis yra ir ka tu man ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu kad lengviau būtu viena darba pats ivardinti kur pripazystu - belaipsnė idealu, bet daugiau nesugalvoju nieko - tai bulviu kasimas nes ten gaunasi siaip bendrai mazas labai vaziavimo greitis bet kaip mazom platus diapazonas kurio be rėzimu perjungimo neisgausi , nei vienam traktoriui bet kas daugiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie automatines ar pusiau automatines privalumus pries mechanine gali ir arunis ar shaulinis papasakoti.

O siaip as vel gi retorini klausima uzduodu - jei jos butu reikalingos tik is mados - negi jas naudotu praktiskai visi gamintojai?

Jos reikalingos traktoriaus produktyvumui uztikrinti.

Tai yra evoliucija.

O belaipsnes transmisijos (neiskiriant Vario o kalbant apie visas) mano kuklia nuomone kol kas yra evoliucijos virsune.

Taciau i pasauli jau ateina vandeniliniai traktoriai, su elektrinem pavarom.

Ir darosi tik idomiau!

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykis, deze deze, pvz mano atvejis, jd atpuole nera 60 km h, case nera 60 , mf nera 60, amortizuojanti kabina jd nera, case nera, mf briedas kazkoks, apie vario neklabesiu, nes visi jau ja turi, ergonomika skonio reikalas, man patiko fendt, kainos isesmes tos pacios, mano apsisprendima nuleme 60 km/h galbut zinai dar viena toki su tiek arkliu beganti tokiu greiciu ?????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kariai,

matau batalijos sekmingai verda ir be manes. :) Malonu.

Sauliui noriu atsakyti del komplektacijos - jei i kita traktoriu butu galima sudeti viska ka gali tureti Fendt (nors jokiu budu neakcentuoju kad butent del to jis ypatingas), ir butu galima uztikrinti analogiska pastovia kokybe - tie traktoriai ir kainuotu kaip Fendt. Tu tai ir pats puikiai zinai :) Juk abu esam tos pacios srities zmones. :)

Na teskit toliau :)

P.S. Vylukui del slepimo Fendt gedimu - siaip pas masciau ar cia juos kas slepia, bet manau gal del to cia maziau girdisi, kad:

1. Ju maziau yra zymiai nei visu kitu,

2. Jie vis tik (noriu tiket) maziau ir genda,

3. Juos turintys zmones yra nenusirite irki tokio lygio kad savo problemas spresti rekaujant internete :)

P.S. Dziedas del Vario dezes - parasyk cia rytoj suzinojes kiek kainuoja Case/NH/JD (bet kurio) - pilnai automatine 50 km/h deze. Jei tu suzinosi ir cia parasysi, as cia parasysiu kiek kainuoja Fendt nauja Vario deze.

Gal nebūkim naiviais dėl pastovios kokybės.Pažiūrim kiek Lietuvoj yra Fendt,Valtra,Jd,Case.Nh.Na dar Claas ir Fm.Logiška būtų manyti,kad labiausiai girdisi apie tuos,kurių daugiausia,o Fendt tarp jų nepapuola.

Jei gerai supratau,tai žmogus nusipirkęs ne Fendt'ą jau kažkoks nebe toks,nes nesidrovi ir nete parėkaut?Ar tm FENDT yra kažkas panašaus į ale bauer,ar zepter?Tik anie tarp puodų "krūčiausi" ir nepardavinėjami be papildomo smegenų plovimo,nes kitaip niekas jų ir nepirktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykis, deze deze, pvz mano atvejis, jd atpuole nera 60 km h, case nera 60 , mf nera 60, amortizuojanti kabina jd nera, case nera, mf briedas kazkoks, apie vario neklabesiu, nes visi jau ja turi, ergonomika skonio reikalas, man patiko fendt, kainos isesmes tos pacios, mano apsisprendima nuleme 60 km/h galbut zinai dar viena toki su tiek arkliu beganti tokiu greiciu ?????

Ir ką tu darysi su tais 60km/h?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykis, deze deze, pvz mano atvejis, jd atpuole nera 60 km h, case nera 60 , mf nera 60, amortizuojanti kabina jd nera, case nera, mf briedas kazkoks, apie vario neklabesiu, nes visi jau ja turi, ergonomika skonio reikalas, man patiko fendt, kainos isesmes tos pacios, mano apsisprendima nuleme 60 km/h galbut zinai dar viena toki su tiek arkliu beganti tokiu greiciu ?????

JCB jei tave domina greitis toks ir kaina ne F E N D O

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykis, deze deze, pvz mano atvejis, jd atpuole nera 60 km h, case nera 60 , mf nera 60, amortizuojanti kabina jd nera, case nera, mf briedas kazkoks, apie vario neklabesiu, nes visi jau ja turi, ergonomika skonio reikalas, man patiko fendt, kainos isesmes tos pacios, mano apsisprendima nuleme 60 km/h galbut zinai dar viena toki su tiek arkliu beganti tokiu greiciu ?????

JCB jei tave domina greitis toks ir kaina ne F E N D O

Deja deja Dziedai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie transmisijas yra atskira tema ten galima iet isminti apie tech niuansus bet dabar ziurim primityviau paprasciau imam apie 150 AG eile traktoriu su belaipsnem belaiptem ar kaip ten jas pavadinsi nepagadinsi ir lyginam specifikacijas ir kainas, mazdaug to tikiuosi, ar apsistosim ties lipdukais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as parasiau kaip as galvoju. Mano nuomone nebutinai turi buti teisinga. Cia tik pamastymas.

Bet as ir neverciu Vyluk taves pirkti Fendt. Nebuk toks piktas. Mes cia tiesiog plepam :)

Na,aš bandau prisitaikyti prie bendro diskusijos tono. :D

Ir noriu,kad kas nors galų gale žmoniškai paaiškintu,arba paneigtų,kuo Fendt'as ypatingas.Nes kalbų,ypač po praeitų metų jau sklando visokių ne į gerą pusę.O skaityti,kokius paistalus Raimisx,ar drapox čia rašinėja...Va todėl ir palyginau su puodais. :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykis, deze deze, pvz mano atvejis, jd atpuole nera 60 km h, case nera 60 , mf nera 60, amortizuojanti kabina jd nera, case nera, mf briedas kazkoks, apie vario neklabesiu, nes visi jau ja turi, ergonomika skonio reikalas, man patiko fendt, kainos isesmes tos pacios, mano apsisprendima nuleme 60 km/h galbut zinai dar viena toki su tiek arkliu beganti tokiu greiciu ?????

JCB jei tave domina greitis toks ir kaina ne F E N D O

Voras aiskiai nori virs 300ag su 60km o jsb tik 260ir tiek :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...