Jump to content

Lizingas ar paskola?


mantas

Recommended Posts

Vorai nespresk pagal save apie kitus .Jei pats turi pora milijonų skolos tai nemanau kad duos .Jeigu žmogus neturi skolų tai jokios problemos tik palūkanos litais 11-12 proc.Paskola geriau tuo atveju kad gali pasigražinti dalį palūkanų .Deja dabar berods neužtenka užstato perkamo daikto .Daugiau šituo klausimu galėtų pakonsultuoti "Žmogus iš miesto".Gal net lyčnų 70000 Lt rastų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskola pamirsk, 99proc. sesuo gaut nepades (nebent banko valdytoja dirba, nors ir tai sprendzia banko centras), lizingas realesne galimybe gaut tik dabar biurokratija uztrunka savaite (seb'e)

tikriausiai aiskiaregis busi: butent banko valdytoja. Na buvome paeme paskola, laiku visus inasus inesem, tai pagal banka esam mokus klientai, o tai jau pliusas. Kazkaip bankai skirsto zmones i mokius, kurie viska pagal grafika grazino ir nemokius. swed banke ji dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na issiaiskinau toki dalyka jog balanse lizingas yra neigiamas reiskinis nes didina isipareigojimus, o paskola kaip tik padidina turta juk isigytas daiktas.

:icon-eek: kas tau taip paaiškino..? Ir paskola, ir lizingas atspindimas taip pat: vienoj pusėj-turtas, kitoj-įsipareigojimas. Lizingo niuansas tik tas, kad nors turtas ne tavo vardu, pagal priėmimo-perdavimo aktą jį užsipajamuoji balanse prie ilgalaikio turto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris variantas geresnis perkant tarkim apie 70000lt? Grazinimo terminas 4metai.

Geriau pasakyk, kokia pinigų paskirtis.:) Jei investicijoms (technika ir pan.), iš esmės jokio skirtumo. Žiūri, kokios palūkanos ir ypač palūkanų marža. turėk omenyje tai, kad lizingai skolina eurais, todėl jų palūkanos gali atrodyti mažesnės nei paskola litais. Na, o palūkanų kompensacija paskolą daro patrauklesnę.

Visa kita-iš esmės nesiskiria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na issiaiskinau toki dalyka jog balanse lizingas yra neigiamas reiskinis nes didina isipareigojimus, o paskola kaip tik padidina turta juk isigytas daiktas.

:icon-eek: kas tau taip paaiškino..? Ir paskola, ir lizingas atspindimas taip pat: vienoj pusėj-turtas, kitoj-įsipareigojimas. Lizingo niuansas tik tas, kad nors turtas ne tavo vardu, pagal priėmimo-perdavimo aktą jį užsipajamuoji balanse prie ilgalaikio turto.

Panašiai ir aš būčiau parašęs. Tik pridurčiau, kad lizingą iš esmės lengviau gaut, nes kol neišmoki pilnos sumos turtas kaip ir banko, nors balanse rodomas pas ūkininką. Su lizingu durniau gaunas su draudimu, nes kadangi nauda bankui, draudimas netaiko ūkininkų nuolaidos, jei ji dar yra krizės metu kaži. Dar su lizinginiais sunkiau daryt kokius tai pakeitimus, pvz negaliu pasididint sėjamosios sėkladėžės, nes ji kaip ir banko, kol neišsimokėjau, o su paskola kitaip. Bet dabar su paskolom striuka, pats susidūriau. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausiu jusu nes Jus esat susidure ir su lizingu ir su paskolom. Kas del sesers konsultaciju: ji man aiskina aukstom materijom, kurias man sunku suprasti, o paaiskinti taip, kad as suprasciau ji nesugeba. :D Pernai emiau paskola sejamai tai pigiau isejo paskola. Nuo imtos sumos permokejau 600lt. Kaip siemet nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausiu jusu nes Jus esat susidure ir su lizingu ir su paskolom. Kas del sesers konsultaciju: ji man aiskina aukstom materijom, kurias man sunku suprasti, o paaiskinti taip, kad as suprasciau ji nesugeba. :D Pernai emiau paskola sejamai tai pigiau isejo paskola. Nuo imtos sumos permokejau 600lt. Kaip siemet nezinau.

Mano manymu, jei jau niekaip negali išsiversti be paskolos, šiuo momentu reiktų imti paskolą eurais.

P.S. jei devalvuos litą tada geriau litais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausiu jusu nes Jus esat susidure ir su lizingu ir su paskolom. Kas del sesers konsultaciju: ji man aiskina aukstom materijom, kurias man sunku suprasti, o paaiskinti taip, kad as suprasciau ji nesugeba. :D Pernai emiau paskola sejamai tai pigiau isejo paskola. Nuo imtos sumos permokejau 600lt. Kaip siemet nezinau.

Mano manymu, jei jau niekaip negali išsiversti be paskolos, šiuo momentu reiktų imti paskolą eurais.

P.S. jei devalvuos litą tada geriau litais :D

jei lita devalvuos tada irgi geriau eurais, nes litines paskolas perskaiciuos ;) pasiskaitykit sutartis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas domejosi ar nepasikeite palukanu kompensavimo istatymas >bent jau pirmai buvo kad viska reikia daryti tokia tvarka: parasai verslo plana sudarai sutarti su banku duodi prasyma del palukanu kompensavimo perki technika Buvo taip kad jei parasai plana nusiperki technika su tiekejo mokejimu atedejimu gauni paskola ir tik tada prasai palukanu kompensavimo . tokiu atveju man pasake kad as negaliu pretenduoti i palukanu kompensavima :icon-twisted:

Ar teko kam su tuo susidurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas domejosi ar nepasikeite palukanu kompensavimo istatymas >bent jau pirmai buvo kad viska reikia daryti tokia tvarka: parasai verslo plana sudarai sutarti su banku duodi prasyma del palukanu kompensavimo perki technika Buvo taip kad jei parasai plana nusiperki technika su tiekejo mokejimu atedejimu gauni paskola ir tik tada prasai palukanu kompensavimo . tokiu atveju man pasake kad as negaliu pretenduoti i palukanu kompensavima :icon-twisted:

Ar teko kam su tuo susidurti

..taigi mano variantas :planas -bankas -1"geležytė"-apmoku-rašau prašymą-perku II"geležytę"-

apmoku -iš banko raštą apie apmokėtas palūkanas-viskas ok.pralindo :) , o iš tikro tai čia buvo praeitą vasarą,..o taip tai vrimvydai - prieš pirkimą , turi pateikt prašymą NMA.Nebent dabar ... :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas domejosi ar nepasikeite palukanu kompensavimo istatymas >bent jau pirmai buvo kad viska reikia daryti tokia tvarka: parasai verslo plana sudarai sutarti su banku duodi prasyma del palukanu kompensavimo perki technika Buvo taip kad jei parasai plana nusiperki technika su tiekejo mokejimu atedejimu gauni paskola ir tik tada prasai palukanu kompensavimo . tokiu atveju man pasake kad as negaliu pretenduoti i palukanu kompensavima :icon-twisted:

Ar teko kam su tuo susidurti

Na, nuo 2007 m. gegužės mėn. pasikeitė palūkanų (ir garantinio užmokesčio) kompensavimo tvarka. Mūsų ŽŪM'as "pasistengė" ir perspjovė ES reikalavimus. Dabar nebegalima daryti jokių išlaidų su technikos pirkimu iki pasirašyta paskolos sutartis arba žemės ūkio paskolų garantijų fondas priėmė sprendimą suteikti garantiją.

Kadangi retas pardavėjas užsakinės techniką be jokio avanso, sprendimas būtų toks:

-užsakome techniką ir sumokame avansą;

- kai atvažiuoja technika, pasitvirtiname paskolą ar garantijų fondo garantiją;

-tada nueiname pas pardavėją ir:

a) apsikeičiame pajamų orderiais (tipo, jis sugrąžina avansą, o paskui tu jam "iš naujo" sumoki avansą;

B) dar kartą sumoki avansą, o pardavėjas jį sugrąžina.

Svarbiausia, kad popieriuje išlaidos (pervesti pinigėliai) būtų padarytos po banko ir/arba garantijų fondo sprendimo.

Viliuosi, kad aiškiai paaiškinau. Ir kad teisingai supratau užduotą klausimą.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...