Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Visada taip buvo: kas pirmesnis tas gudresnis. Su ES pinigais neišimtis. Tik aš vieno nesuprantu, kaip mūsų klerkai nesugeba mąstyt kelis metus į priekį. 2007 - 2013 m. pinigus "ištratijo" per kelis metus, o dabar sėdi ramūs ir galvoja barjierus. Atsakomybės stoka.

tai jo gerai pasakyta 2010 metus ištisus metus rinko o 2011 mažai kas beliko tai tik2 mėnesius rinks reikia dar pasiskambint į ministerija gal galima paraiška teikt kol gus vertinimas jau jau ir bus 2 metai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aišku, čia valdininkų neatsakingumas, kad per 2010 metus išdalino vos ne visus modernizavimo pinigus. Bet dabar tai nors protingą sprendimą priėmė, nes jei vėl būtų renkama kiaurus metus, tai tada jau garantuotai, nei 2012, nei 2013 nebebūtų modernizavimo. O šiap bus labiau pasvertos ir planuotos investicijos, o dabar sugalvojo, kad džipas prie ūkio baika butų ir neša paraišką į nma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki štai ir naujametinė dovana http://www.zum.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/7885/

iki 150000 bus renkamos tik 2 mėnesius per kuriuos negaliu dalyvaut nes tik gegužės mėnesį 2 metai kaip įkurtas ūkis .

Udomiausia tai kad tam sarasiuke nematau Jaunuju ukininku isikurimas

Dar gali vėliau papildymas paraiškų būti bet mažai tikėtina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai tokiom saligom butu iškarto skire parama ,manau pinigėliu butu pakake visiems.otai gavosi kad stambus ukininkai net po tris ir daugiau gavo o smulkus net viena neistengia gauti.

dar mane stebina kaip agentura nesugeba balanso susivesti ir išanksto žmones perspėti apia pasikeitimus.žmonės pagal esama tvarka sandelius statėsi technika pirko ir BAC pinigai baigėsi ir nebus :D manau nevienas turės nemalonumu su bankais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir prirašėt jaunimas....

Ok pasakysiu šitaip sudėjus visą mano turimą informaciją krūvon, ja susisteminus, išanalizavus darau išvadą, kad supaprastinta nebeapsimoka. Na dar duodu 60% kad mano spėjimas pasitvirtins. Kas nežino priminsiu, kad aš labai atsargus su skaičiais ir prognozėmis. Taigi mano patarimas ruoškir didžiuosius projektus..

Jei kas norės paaiškinimo kaip priėjau tokių išvadų iškart atsakau kad trumpai išaiškint nesugebėsii todėl visai neaiškinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus su naujais :banana-skier:

Tai cia man neaišku dabar PVZ. jai nori pirkti traktorių pagal su paprastinta pasirinkai technika gauni pasiulyma rasai paraiska gauni atsakyma ir tik tada užsakai gamybai ta technika jai nera tokios pas tiekėja ? Ar kažkokia kitokia tvarka ?

O du metai turi but paraiškos teikimo diena ar priimant sprendima skirti parama ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia man neaišku dabar PVZ. jai nori pirkti traktorių pagal su paprastinta pasirinkai technika gauni pasiulyma rasai paraiska gauni atsakyma ir tik tada užsakai gamybai ta technika jai nera tokios pas tiekėja ?

Būtent taip ir nekitaip. Priduodi komercinius su paraiška ir lauki kol patvirtins. Kai patvirtins (ne anksčiau) sudarai sutartį su ž. ū. technikos tiekėjais ir gali drąsiai pirkt. Tik mokėjimo prašymo pateikimą datą reiks pasiplanuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia man neaišku dabar PVZ. jai nori pirkti traktorių pagal su paprastinta pasirinkai technika gauni pasiulyma rasai paraiska gauni atsakyma ir tik tada užsakai gamybai ta technika jai nera tokios pas tiekėja ?

Būtent taip ir nekitaip. Priduodi komercinius su paraiška ir lauki kol patvirtins. Kai patvirtins (ne anksčiau) sudarai sutartį su ž. ū. technikos tiekėjais ir gali drąsiai pirkt. Tik mokėjimo prašymo pateikimą datą reiks pasiplanuot.

O jai sutariu su tiekėju ir nuperku pas ji pvz kovo menesi barstytuve šio pavasario darbams tik nerašom sąskaitos kai vyks pridavimo paraiška aš barstytuve ir įtrauksiu ir paraiška

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesąmoningas scenarijus. Be sąskaitos tau niekas neparduos, o ir nėra tikslo pirk be sąskaitos ir kažko laukt. Nusiperki viską oficialiai. Toliau teiki nuo kovo 1 d. paraišką su mokėjimo prašymu. Tik atkreik dėmesį, kad šiemet sunkiau gaut paramą. Pasiplanuok ar patvirtins tavo paraišką, nes gali taip būt, kad nusipirksi "be paramos". Juk nusipirkęs barstytuvą prieš pateikiant paraišką, ir išbandęs ją savo laukuose, nepatvirtinus paraiškos, joks tiekėjas nesutiks tau jos atgal pasiimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesąmoningas scenarijus. Be sąskaitos tau niekas neparduos, o ir nėra tikslo pirk be sąskaitos ir kažko laukt. Nusiperki viską oficialiai. Toliau teiki nuo kovo 1 d. paraišką su mokėjimo prašymu. Tik atkreik dėmesį, kad šiemet sunkiau gaut paramą. Pasiplanuok ar patvirtins tavo paraišką, nes gali taip būt, kad nusipirksi "be paramos". Juk nusipirkęs barstytuvą prieš pateikiant paraišką, ir išbandęs ją savo laukuose, nepatvirtinus paraiškos, joks tiekėjas nesutiks tau jos atgal pasiimt.

Na jo ne taip parašiau, bet ar šiais metais galima bus taip už nupirkta technika susigrąžinti pinigėlius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau oficialiai dar nėra paskelbta. Tavo atvejis. Jei bijai rizikuot ir nenori pirkt iš anksto, tai paimk 3 komercinius, priduok paraišką su jais ir nurodyk mokėjimo prašymą: iki balandžio 30 d. Tačiau nereiktų atmest ir tokio atvejo: paraiškų surinkimas vyks 2 mėn., toliau vertinimas ir mokėjimo prašymų teikimas. Toks scenarijus netavo naudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau oficialiai dar nėra paskelbta. Tavo atvejis. Jei bijai rizikuot ir nenori pirkt iš anksto, tai paimk 3 komercinius, priduok paraišką su jais ir nurodyk mokėjimo prašymą: iki balandžio 30 d. Tačiau nereiktų atmest ir tokio atvejo: paraiškų surinkimas vyks 2 mėn., toliau vertinimas ir mokėjimo prašymų teikimas. Toks scenarijus netavo naudai.

O du metai turi but paraiškos teikimo diena ar priimant sprendima skirti parama ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...