Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Kažin, ar pasinaudojus Pusiau Natūrinio ūkininkavimo programos parama 2007-2013 metų laikotarpiu, bus galima šia priemone pasinaudoti 2014-2020 etape? Ta prasme, tam pačiam ūkiui teikti naują paraišką, užbaigus vykdyti senąją.

manau,kad nebus galima.

Grumas,

kam tu žmones taip klaidini. :eusa-hand::eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-liar:

Bus galima, kadangi tai naujas etapas, su naujomis taisyklėmis. Svarbiausia turėsi būti pabaigęs vykdyti seniau paduotą paraišką pagal 2007-2013 metų programą. Kuškur seniau šia tema esu rašęs, kur jau vyrai spėjote pamiršti. Paskaitykite šios temos kelis lapus atgal ir daug klausimų bus atsakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uj , ponas RR , iš kur tokia nuostata?

:icon-rolleyes: V. NETINKAMI PAREIŠKĖJAI

7. Pareiškėjui parama negali būti suteikiama, jei:

7.1. jis yra gavęs paramą pagal KPP priemonę „Pusiau natūrinių restruktūrizuojamų ūkių rėmimas“;

Čia iš praėjusio laikotarpio taisyklių, o naujose numatoma neskirt jei ūkis buvo restrukturizuotas (t.y. perskeltas per pus.)

Taigi- :eusa-hand::eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uj , ponas RR , iš kur tokia nuostata?

:icon-rolleyes: V. NETINKAMI PAREIŠKĖJAI

7. Pareiškėjui parama negali būti suteikiama, jei:

7.1. jis yra gavęs paramą pagal KPP priemonę „Pusiau natūrinių restruktūrizuojamų ūkių rėmimas“;

Čia iš praėjusio laikotarpio taisyklių, o naujose numatoma neskirt jei ūkis buvo restrukturizuotas (t.y. perskeltas per pus.)

Taigi- :eusa-hand::eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-liar:

tai jei mano ūkis neperskirtas tai vėl galėsiu gauti šią paramą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uj , ponas RR , iš kur tokia nuostata?

:icon-rolleyes: V. NETINKAMI PAREIŠKĖJAI

7. Pareiškėjui parama negali būti suteikiama, jei:

7.1. jis yra gavęs paramą pagal KPP priemonę „Pusiau natūrinių restruktūrizuojamų ūkių rėmimas“;

Čia iš praėjusio laikotarpio taisyklių, o naujose numatoma neskirt jei ūkis buvo restrukturizuotas (t.y. perskeltas per pus.)

Taigi- :eusa-hand::eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-liar:

tai jei mano ūkis neperskirtas tai vėl galėsiu gauti šią paramą?

Kol NMA nepaskelbs patvirtintu taisykliu, galime tik spelioti kaip bus ar nebus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

but teisingiau kas jau gavo tai tas daugiau ir negautu o yra daug ir negavusiu ir norinciu...

nu aš tai nesutinku kad, čia neteisybė. nes kaip kolegos sakė tikrai šią paramą tikrai visi galėjo gauti.

o gavęs kitu periodu dar galėčiau kažkiek praplėsti ūkio galimybes. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

but teisingiau kas jau gavo tai tas daugiau ir negautu o yra daug ir negavusiu ir norinciu...

Kaip ir kiti minėjo - kas norėjo, pildė paraiškas ir paramą gavo 100%. Reikėjo tik reikalavimus atitikti, kurie tikrai ne tokie ir aukšti buvo.

O ta 5172lt*5metai parama tikrai niekinė. Arba vieną kokybišką padargą, arba daug ir prastų. Man praktiškai išėjo už ją puiki šienapjovė ir niekinis grėblys. :) nuo 1.04 EDV per 3,5 metų pakėliau iki 2,86. Todėl į modernizavimą pretenduoti dar negaliu. "Jaunieji" taip pat nuplaukė. Tai ką, tuos 6 metus be papildomų investicijų ūkį palikti? Todėl tikrai būtų neteisinga neskirti paramos augančiam smulkiam ūkiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
but teisingiau kas jau gavo tai tas daugiau ir negautu o yra daug ir negavusiu ir norinciu...

Kaip ir kiti minėjo - kas norėjo, pildė paraiškas ir paramą gavo 100%. Reikėjo tik reikalavimus atitikti, kurie tikrai ne tokie ir aukšti buvo.

O ta 5172lt*5metai parama tikrai niekinė. Arba vieną kokybišką padargą, arba daug ir prastų. Man praktiškai išėjo už ją puiki šienapjovė ir niekinis grėblys. :) nuo 1.04 EDV per 3,5 metų pakėliau iki 2,86. Todėl į modernizavimą pretenduoti dar negaliu. "Jaunieji" taip pat nuplaukė. Tai ką, tuos 6 metus be papildomų investicijų ūkį palikti? Todėl tikrai būtų neteisinga neskirti paramos augančiam smulkiam ūkiui.

o tai kokio dydžio paramos nori už 1EDV? :/ paramos suma tikrai nėra maža, palygink su modernizavimu, kokio ten EDV reikia ir kokie pinigai gaunami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai papasakok, kokią kokybišką techniką gali nusipirkti ūkininkas. Smulkus, besiplečiantis ūkis. Kad ir tarkim tuos 26000 naudok modernizavimo schemoje (50% parama, 50% savo). Tai suma gaunasi 52000. Na ir ką už tuos pinigus? Lenkiško šūdo pilną kiemą prisiversti gali, o po to pirkti elektrodus ir virinti pastoviai. Ir tikrai TAIP, manau, kad tie 26000 per PENKIS METUS yra niekiniai. Jei dar iškart ūkiui juos duotų, tai dar dar. O dabar trupina kaip batoną puse dešimtmečio. :)

Na tarkim su 1 EDV gal ir tikrai kažko stebuklingo tikėtis nereikia. Bet tarkim man dabar. 3 EDV. Nu ir ką aš su tais 3? Sakyk, ką nori, bet smulkūs ūkiai tikrai nebuvo tinkamai remiami, kad sustiprėtų ir galėtų tinkamai konkuruoti rinkoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai papasakok, kokią kokybišką techniką gali nusipirkti ūkininkas. Smulkus, besiplečiantis ūkis. Kad ir tarkim tuos 26000 naudok modernizavimo schemoje (50% parama, 50% savo). Tai suma gaunasi 52000. Na ir ką už tuos pinigus? Lenkiško šūdo pilną kiemą prisiversti gali, o po to pirkti elektrodus ir virinti pastoviai. Ir tikrai TAIP, manau, kad tie 26000 per PENKIS METUS yra niekiniai. Jei dar iškart ūkiui juos duotų, tai dar dar. O dabar trupina kaip batoną puse dešimtmečio. :)

Na tarkim su 1 EDV gal ir tikrai kažko stebuklingo tikėtis nereikia. Bet tarkim man dabar. 3 EDV. Nu ir ką aš su tais 3? Sakyk, ką nori, bet smulkūs ūkiai tikrai nebuvo tinkamai remiami, kad sustiprėtų ir galėtų tinkamai konkuruoti rinkoje.

Turiu pritarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku, stiprūs ūkiai kuriems nereikia paramos ją gauna, smulkūs ne, bet realiai dabar iš smulkaus į didelį ūkį išaugti beveik neįmanoma. o su 1 edv nereikia norėti prisistatyti pilną kiemą naglų padargų, juk daugelis ir be tos paramos puikiai išsisuka.

Tarkim aš į didelį ūkį išaugti ambicijų ir noro neturiu, gal net ne noro, o galimybių. Bet norint turėti nedidelį (iki 40-50 ha (mano atveju gyvulininkystės)) rentabilų, stabilų pelną nešantį ūkį, be adekvačios paramos teks vargti ne 5 ir ne 10 metų, kol savo jėgom tai padarysi. Žinoma malonu viską padaryti pačiam savo rankom, bet laikas tai bėga... O su tinkama parama, smulkus NEPRIKLAUSOMAS šeimos ūkis gali ne vieną burną išmaitinti ir ne vieną darbo vietą sukurti (bent jau šeimos nariams). Nes su dabartinėm tendencijom ir paramom, smulkių ūkių greitai visai neliks, nes juos suvalgys stambieji, o jauni žmonės kaime pasilikti tikrai nenorės, nes... Sakykit, ką norit, bet be tinkamos technikos darbą kaime galime prilyginti vargui... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai papasakok, kokią kokybišką techniką gali nusipirkti ūkininkas. Smulkus, besiplečiantis ūkis. Kad ir tarkim tuos 26000 naudok modernizavimo schemoje (50% parama, 50% savo). Tai suma gaunasi 52000. Na ir ką už tuos pinigus? Lenkiško šūdo pilną kiemą prisiversti gali, o po to pirkti elektrodus ir virinti pastoviai. Ir tikrai TAIP, manau, kad tie 26000 per PENKIS METUS yra niekiniai. Jei dar iškart ūkiui juos duotų, tai dar dar. O dabar trupina kaip batoną puse dešimtmečio. :)

Na tarkim su 1 EDV gal ir tikrai kažko stebuklingo tikėtis nereikia. Bet tarkim man dabar. 3 EDV. Nu ir ką aš su tais 3? Sakyk, ką nori, bet smulkūs ūkiai tikrai nebuvo tinkamai remiami, kad sustiprėtų ir galėtų tinkamai konkuruoti rinkoje.

tai kiek pas tave tu Ha? nes tas EDV tai nieko konkretaus nepasako

beja kokios tu technikos cia taip troksti su 3 EDV?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kiekvienam iš "savo varpinės".... Man ant 10 ha tie 5 000 kas met idealus variantas . Tokiem "masyvam" lenkiško "šūdo" pilnos akys . Kad 20 procentų EDV pakelt užtenka uošvienės karvę užsirašyt ....O iš kitos pusės - turinčiam beveik 4 EDV ir dar pagal sąlygas kelsiančiam jį 20 procentų , vargu ar ta parama apsimoka , nes sodra paskau ją "suvalgys" ... Jei neklystu turint virš 4 EDV jau sodra susidomi ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ko jūs užsiciklinat ant tų 26 000 litų? juk niekas nedraudžia pirkti už daugiau. Be to ta suma be PVM. pridėkit prie tų 26 dar 50 proc ir bus 52000, beveik modernizavimas :D su kur kas mažiau įsipareigojimų. Vienintelis minusas jog per 5 metus išmoka. Bet jei matysi jog gali įkąsti kitą riebesnį paramos kąsnį, bet kad gali šią paramą nutraukti ir imti kitą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai papasakok, kokią kokybišką techniką gali nusipirkti ūkininkas. Smulkus, besiplečiantis ūkis. Kad ir tarkim tuos 26000 naudok modernizavimo schemoje (50% parama, 50% savo). Tai suma gaunasi 52000. Na ir ką už tuos pinigus? Lenkiško šūdo pilną kiemą prisiversti gali, o po to pirkti elektrodus ir virinti pastoviai. Ir tikrai TAIP, manau, kad tie 26000 per PENKIS METUS yra niekiniai. Jei dar iškart ūkiui juos duotų, tai dar dar. O dabar trupina kaip batoną puse dešimtmečio. :)

Na tarkim su 1 EDV gal ir tikrai kažko stebuklingo tikėtis nereikia. Bet tarkim man dabar. 3 EDV. Nu ir ką aš su tais 3? Sakyk, ką nori, bet smulkūs ūkiai tikrai nebuvo tinkamai remiami, kad sustiprėtų ir galėtų tinkamai konkuruoti rinkoje.

tai kiek pas tave tu Ha? nes tas EDV tai nieko konkretaus nepasako

beja kokios tu technikos cia taip troksti su 3 EDV?

Galiu atsakyti savo pavyzdžiu, 1,5ha braskiu planas pakelti iki 3 ha reikalinga freza, lysviu formuotuvas , pleveles denejas ant lysviu, laistymo iranga, arba traktorius.

Be to kodel mes diskutuojame apie 26000 lt pagal nauja programa turetu buti 52000lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet reikia apsispręsti kažką pirkt,nes jau treti metai....Suma pridėjus PVM ne per didžiausia- apie 19 k. Be abėjo teks kelt Lenkijos ekonomiką, nes kitko naujo neįpirksi. :angry-cussingblack: Iš kitos pusės- geriau kažkas negu nieko. Pagal naują programą suma su PVM bus virš 70 k.- tai jau vos ne naujas bulbašas. :banana-wrench: Be to pagal naują programą numatoma einamų išlaidų dengimas. Su mielu noru perrinkčiau savo bulbašą už programos pinigus... Kas liečia peržengt 4 EDV - tai jo, tenka mokėt SODRAi - kažkaip per durnumą užmyniau šį grėblį :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet reikia apsispręsti kažką pirkt,nes jau treti metai....Suma pridėjus PVM ne per didžiausia- apie 19 k. Be abėjo teks kelt Lenkijos ekonomiką, nes kitko naujo neįpirksi. :angry-cussingblack: Iš kitos pusės- geriau kažkas negu nieko. Pagal naują programą suma su PVM bus virš 70 k.- tai jau vos ne naujas bulbašas. :banana-wrench: Be to pagal naują programą numatoma einamų išlaidų dengimas. Su mielu noru perrinkčiau savo bulbašą už programos pinigus... Kas liečia peržengt 4 EDV - tai jo, tenka mokėt SODRAi - kažkaip per durnumą užmyniau šį grėblį :angry-banghead:

Iskur tokios zinios kad su PVM virs 70 tukstanciu, pagal mane tai 52000 , o PVM savo pridesi tai gaunasi tik apie 63000Lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...