Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Gita,

kalbėkime eurais, nes lengviau susigaudyti. Pagal gaires, nes taisyklių dar nėra, tai:

1.Parama skiriama ūkiui, kurio ekonominis dydis, išreikštas standartine produkcijos verte, yra ne mažesnis kaip 4 000 EUR ir ne didesnis kaip 7 999 EUR;
Pagal tavo duomenis tai patektum į šias ribas. Vakar žiūrėjau vic'e, dar nėra duomenų sausio 1 dienai. Savo EDV ir VED gali pasitikrinti prisijungus paseliai.vic.lt arba paskambinus į VIC'ą ar seniūniją. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Idomu, pas mane. EDV 1,27 ,bet VED 6888 eu

 EDV ir VED yra du visiskai skirtingi dydziai,  EDV naudojamas mokesciu dydziui paskaiciuoti, EDV kazkas panasaus kaip gaunamas pelnas is ukio isreikstas EDV vienetais, o VED valdos ekonominis dydis isreistas SP standartine produkcija tai kaip galimos gauti pajamos is Jusu ukio ir butent siuo dydziu matuojamas Jusu ukis norint gauti parama.

Ankstesniame laikotarpyje EDV buvo naudojamas ir mokesciam paskaiciuoti ir ukio dydziui isreiksti paramai gauti.

 

P.S. bent jau aš taip suprantu.

 

Nes ir pas mane EDV 1,85, o VED isreikstas SP 6555Euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

2014-2020m. taisyklės blogesnės nei anksčiau. Smulkiesiems reikės Reikės tvarkyti dvejybinę apskaitą ir kartu su paraiška pateikti verslo planą, kuriame turės būti sudaryti 5 metų balansai ir pelno nuostolio ataskaitos. Paraiškos sudėtingumas atitinka prieš tai buvusį didįjį modernizavimą. Vėl darbo partija viską daro, kad būtų kuo sudėtingiau smulkiam ūkiui ir sunkiau gauti paramą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl nepamini, kad ir paramos atitinkamai paaugo? 

O šiaip labai gerai padaryta tos pelno nuostolio ataskaitos: nebus taip lengva gauti paramą ir ją ims tik tie, kurie tikrai planuoja plėstis ir užsiimti žemėsūkiu. Kitas dalykas - realiai viską paiskaičiavęs, gal nebenrėsi net imtis veiklos, o investuosi į kitą sritį. Taip pat tuo pačiu turėdamas vykdyti verslo planą turėsi rodyti visas pajamas ir išlaidas: mažėja šešėlis ir būsi linkęs pirkti viską oficialiai, kad galėtum įtraukti į išlaidas. Aš sakyčiau puikiai parengta viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko - pakentėkit. Manau bus nuleista ta reikalavimų kartelė. Jei kas pamenat iš pradžių taipogi pusiau natūriniam buvo reikalavimas pakelti ūkio pelningumą 10 %. O kaip pakelt jei produkcijos supirkimo kainos svyruoja ir tai labai jaučiasi mažame ūkelyje. Nustojo teikt paraiškas- tas absurdiškas reikalavimas buvo išbrauktas. O į pabaigą kai pamatė kad dar daug neįsisavintų lėšų - pratesė ir teikimo grafiką iki 13-tų pabaigos. Panašiai ir dabar bus. Kantrybės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...