Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Is kur info turite apie sekantcio etapo paramos sumas? Gal galite nuoroda imrst?

Man žinoma, kad

Paramos intensyvumas – iki 100 proc. tinkamų finansuoti išlaidų;

Didžiausia išmokos suma vienam paramos gavėjui – iki 15 tūkst. EUR.

Tinkamumo kriterijai (Programos lygmeniu):

1. Pareiškėjas turi nustatyto dydžio valdą (nuo 1 iki 3,99 EDV);

2. Pareiškėjas pateikia nustatytos formos verslo planą, kurį privalo pradėti įgyvendinti per 9 mėn. nuo sprendimo suteikti paramą priėmimo.

Tinkamos finansuoti išlaidos (Programos lygmeniu)

1. Nekilnojamojo turto statybos, įskaitant ilgalaikę nuomą, ir (arba) gerinimo išlaidos;

2. Naujų įrenginių ir įrangos, prikimo arba išperkamosios nuomos išlaidos, neviršijančios šio turto rinkos vertės;

3. Bendrosios išlaidos;

4. Investicijos į nematerialųjį turtą;

5. Ūkinių gyvūnų įsigijimas;

6. Daugiamečių augalų įsigijimas ir jų sodinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur info turite apie sekantcio etapo paramos sumas? Gal galite nuoroda imrst?

Man žinoma, kad

Paramos intensyvumas – iki 100 proc. tinkamų finansuoti išlaidų;

Didžiausia išmokos suma vienam paramos gavėjui – iki 15 tūkst. EUR.

Tinkamumo kriterijai (Programos lygmeniu):

1. Pareiškėjas turi nustatyto dydžio valdą (nuo 1 iki 3,99 EDV);

2. Pareiškėjas pateikia nustatytos formos verslo planą, kurį privalo pradėti įgyvendinti per 9 mėn. nuo sprendimo suteikti paramą priėmimo.

Tinkamos finansuoti išlaidos (Programos lygmeniu)

1. Nekilnojamojo turto statybos, įskaitant ilgalaikę nuomą, ir (arba) gerinimo išlaidos;

2. Naujų įrenginių ir įrangos, prikimo arba išperkamosios nuomos išlaidos, neviršijančios šio turto rinkos vertės;

3. Bendrosios išlaidos;

4. Investicijos į nematerialųjį turtą;

5. Ūkinių gyvūnų įsigijimas;

6. Daugiamečių augalų įsigijimas ir jų sodinimas.

Cia viskas aisku , bet is kur zinot apie 15000 euru? Ar tik spejimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pusiau naturiniai butinai turi imti, nes finansuoja 100%, o kitas paramas jei savo dalies nereikia skolintis is banko taip manau kad butinai reikia imti, nes ateis diena kai visas paramas turesime grazinti mokesciu pavidalu ir kas idomiausia kad tada niekas neklaus ar emei parama ar ne. Kiek girdejau isivedus eura pirmais metais jau reikes 1milijarda padeti i europos saskaita :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pirkai tą kas buvo projekte, tai nieko ten nežiūri, veteronai jokie nevažiuoja. Jeigu pakeitei pirkimą- pirkai kitokius įrengimus ar kažką - reik nusivežt komercinius tų mechanizmų dėl šventos ramybės ir tiek. O ar tikrins- tai maža tikimybė- tikrina apie 10 proc. ir tai pagrinde penktuos metuos. Pagrindinis rodiklis - 20 proc. padidinti EDV. Jei tai įvykdei- garantuoju nieks te nevažiuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pirkai tą kas buvo projekte, tai nieko ten nežiūri, veteronai jokie nevažiuoja. Jeigu pakeitei pirkimą- pirkai kitokius įrengimus ar kažką - reik nusivežt komercinius tų mechanizmų dėl šventos ramybės ir tiek. O ar tikrins- tai maža tikimybė- tikrina apie 10 proc. ir tai pagrinde penktuos metuos. Pagrindinis rodiklis - 20 proc. padidinti EDV. Jei tai įvykdei- garantuoju nieks te nevažiuos.

Prieš darant pirkimų pakeitimus reikia laisva forma parašyti į NMA laišką, kur nurodyti keitimo priežastis, pagrysti dėl ko tai bus daroma. Tada NMA duoda sutikimą ir tik tada gali pirkti. Jeigu pradėsi saviveiklą be suderinimo - gali sulaukti nemalonumų. Po 3 metų tikrai patikrins, nėra ši priemonė tokia jau labai populiari , kad tikrintojai nespėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš darant pirkimų pakeitimus reikia laisva forma parašyti į NMA laišką, kur nurodyti keitimo priežastis, pagrysti dėl ko tai bus daroma. Tada NMA duoda sutikimą ir tik tada gali pirkti. Jeigu pradėsi saviveiklą be suderinimo - gali sulaukti nemalonumų. Po 3 metų tikrai patikrins, nėra ši priemonė tokia jau labai populiari , kad tikrintojai nespėtų.

Baik tu - gal pas jus ir griežtai tai žiūri, pas mus tai ... Užvažiavau paklausiau - kas daryt jei nepirksiu to, ko norėjau pirkt, tai pasakė pirk, o po to surašysme pakeitimą, turėk tik komercinius pasiūlimus tų daiktų, O dėl tikrinimo jie man patys pasakė kad nelabai te žiūri šią programą. Skaito kad nedideli te pinigėliai. Svarbu sakė EDV kad padidėt...Ką aš žinau, matyt kožnam apskrities padalinį savas požiūris. Ir nuo padalinio viršininkėlio priklauso- viens dirba kad pencijos sulaukt , kits ušpakalį plėšo norėdamas padaryt karjerą :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš darant pirkimų pakeitimus reikia laisva forma parašyti į NMA laišką, kur nurodyti keitimo priežastis, pagrysti dėl ko tai bus daroma. Tada NMA duoda sutikimą ir tik tada gali pirkti. Jeigu pradėsi saviveiklą be suderinimo - gali sulaukti nemalonumų. Po 3 metų tikrai patikrins, nėra ši priemonė tokia jau labai populiari , kad tikrintojai nespėtų.

Baik tu - gal pas jus ir griežtai tai žiūri, pas mus tai ... Užvažiavau paklausiau - kas daryt jei nepirksiu to, ko norėjau pirkt, tai pasakė pirk, o po to surašysme pakeitimą, turėk tik komercinius pasiūlimus tų daiktų, O dėl tikrinimo jie man patys pasakė kad nelabai te žiūri šią programą. Skaito kad nedideli te pinigėliai. Svarbu sakė EDV kad padidėt...Ką aš žinau, matyt kožnam apskrities padalinį savas požiūris. Ir nuo padalinio viršininkėlio priklauso- viens dirba kad pencijos sulaukt , kits ušpakalį plėšo norėdamas padaryt karjerą :lol:

o ką daryti jei man atliko pinigų? t.y suma kurią išnaudojau 25k . liko tenapie 800 lt. kažin kaip kas bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ką daryti jei man atliko pinigų? t.y suma kurią išnaudojau 25k . liko tenapie 800 lt. kažin kaip kas bus?

Vadinasi neįvykdei reikalavimų panaudoti visą paramos sumą. Daryk rodą, kad neliktų - pirk ką nors papildomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...