Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

Jei kas pamenat iš pradžių taipogi pusiau natūriniam buvo reikalavimas pakelti ūkio pelningumą 10 %. 

Iš kur čia tokios žinios? pelno padidinimas 10% tai čia ir dideliam ūkiui būtų oho :D, gal tamsta maišai su EDV pakėlimu? tai tas liko ir reikia pakelti EDV ne 10 o 20 %, Sumažino tik EDV kartelę nuo kurios galėjai teikti paraišką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Nieko - pakentėkit. Manau bus nuleista ta reikalavimų kartelė. Jei kas pamenat iš pradžių taipogi pusiau natūriniam buvo reikalavimas pakelti ūkio pelningumą 10 %. O kaip pakelt jei produkcijos supirkimo kainos svyruoja ir tai labai jaučiasi mažame ūkelyje. Nustojo teikt paraiškas- tas absurdiškas reikalavimas buvo išbrauktas. O į pabaigą kai pamatė kad dar daug neįsisavintų lėšų - pratesė ir teikimo grafiką iki 13-tų pabaigos. Panašiai ir dabar bus. Kantrybės

Taip ir aš įšokau į "paskutinį traukinio vagoną" . Paraiška buvo labai lengvai patvirtinta ir išmokas už 2 metus vienu kartu išmokėjo ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ludditas - tikrai taip - aš 2006 norėjau teikt paraišką pagal pusiau natūrinį, Bet kai paskaičiau reikalavimus - atšoko noras. Biski perlenkiau - mat bais seniai buvo -prognozuojamas grynasis pelningumas penktaisiais paramos metais turi būti ne mažesnis nei 3 procentai.Bet ir ant tų 3-jų proc. daug pasimovė. Po to 2008 metų jau pakeitė reikalavimus ir paliko tik padidėjimą EDV 20-čia procentų. Tada programa vadinosi "Pusiau natūrinių restruktūrizuojamų ūkių rėmimas". Mokėjo po štuką eurų metams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Dr.

Tai ikrito tau uz 5 metus. 2016 pavasari teigsi antra mokejimo prasyma. Po to galesi jau teigti kita paraiska del 15 000 €. ;)

 

Man jau įkrito paskutinė išmoka , ta, kur jau paskutiniais metais pats už savo nusiperki paskutinius daiktus, o po to tau sumą grąžina. Tai man jau grąžino. O dėl 15 k eurų paramos.... Na nebent supaprastins sąlygas, nes kol kas tai baisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Gal kas žinot kada reikės pristatyt paskutinius mokėjimo prašymus? Anksčiau tai vasario pradžioj gaudavom laiškus dėl mokėjimo prašymų teikimo .Šiemet tyla.Gal specialiai vėluoja ,kad nespėtūm i ;;Investicijos i žemes ukio valdas] kurios bus renkamos nuo kovo 1d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki. Gal kas gali atsakyt. Arteja paskutinio mokejimo prasymo pridavimas, bet pas mane dar neviskas nupirkta uz 4 ir 5 metus. Klausimas, ar pirkimai turejo buti atlikti iki 2015 12 31,  ar cia nesvarbu ir galima butu pirkti nors ir iki paskutines mokejimo prasimo pridavimo dienos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškart klausimas,kada baigiasi tas "artėja",jei 2015 tai turėsi nemalonumu(reikės gražinti 4 metu išmoka),nes neivykdėj isipareigojimu,(mokėjimo prašyma rėikia priduoti iki 2016-05-31)o jei 2016,tai priduodant MP parašysi paaiškinimą dėl ko nenupirkai 2014m. ir viskas.PS pirkimai turi buti ivykdyti iki metu pabaigos t.y.iki tu metu gruodžio 31 d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...