Jump to content

Ar planuojat investuoti i ŽU 2008-2009 ?


swe

Ar planuojat investuoti i ŽU technika 2008-2009metais?  

104 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojat investuoti i ŽU technika 2008-2009metais?

    • Investuosiu su KPP parama
      27
    • Pirksiu dėvėtą techniką
      35
    • Pirsksiu naują techniką
      12
    • Neinvestuosiu į techniką
      17
    • Man visko užtenka :)
      13


Recommended Posts

na nejaugi manai, kad as naktimis nemiegu ir tik kuriu planus kaip ta rajona uzvadyti, tikrai ne.

yra kaip yra, nei vienam zemes lopineliui nepasakiau ne ir nepasakysiu, mano tikslas tureti zemes tiek, kad galeciau nusipirkti nuosavos kokius 400 ha, tada viskas man tikrai butu gana, visu nuomojamu neparankiu tikrai atsisakyciau, likciau tik ant savo ir ant tu kurie istikro patogus, dabar kai suziuri kiek per metus vien nuomai atiduodi, tai vien is to jau neblogai galetum pagyventi ar kur pakeliauti, vat todel ir noriu 1000, tik tam kad tas 1000 uzdirbtu man mano 400 :)

logiska ar ne? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurau ne taip ir blogai, investuoti norinciu nemazai yra, tiesa sakant tikejaus kitokiu rezultatu. bet seip dziugu kad nevisi rauda. mes asmeniskai bandysim investuot i deveta technika.

gyventi reikia, valgyt visi nori todel zemes ukis yra reikalingas...taciau kaip ir kiek matysim po sio pavasario manau...naujas daiktas yra naujas, tačiau esnat tokiai situacija ikokia ji dabar galima vienoj naujo nusipirkti du gerus devetus uz ta suma, ta prasme, pvz vienoj vieno naujo traktoriaus galima nusipirkt deveta ir dar koki purkstuva ar dar ka...ta turejau minty...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...