Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, Eleikoo pranešimas:

verta pakeist i platesnius, per diena uzsikemsa gal penkis kartus. kada buvo siaurieji norageliai uzsikisdavo 25  kartus per užpylima :) sekla valom per 14mm apvalias skyles, apatinis 10mm apvalios.

Kelintu metu sejamoji? 

Nes su 2014 metu paprastais norageliais problemu nera... 

Arba pas mane pupos smulkesnes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Zilvis55 pranešimas:

Kelintu metu sejamoji? 

Nes su 2014 metu paprastais norageliais problemu nera... 

Arba pas mane pupos smulkesnes

Ne nuo sėjamosios priklauso, tačiau nuo sudėtų sėklos sėjimo noragėlių.. Kokie pas Tave? su aukštesnė išpjova gale (8 cm) panašus kaip trąšų išsėjimo noragėlis? Nes javų sėjimo noragėlio išpjovos aukštis apie 2 cm.. Pupinių noragėlių išpjovos aukštis 8 cm, plotis 3 mm platesnis nei javų sėjimo. Atrodo taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Eleikoo pranešimas:

verta pakeist i platesnius, per diena uzsikemsa gal penkis kartus. kada buvo siaurieji norageliai uzsikisdavo 25  kartus per užpylima :) sekla valom per 14mm apvalias skyles, apatinis 10mm apvalios.

Kolega valo pupas su 12mm. Tai vėderi kiša . Po sezono dės trašinius turėtų būt mažiau bėdos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 savaičių...
prieš 5 minutes , sigitass pranešimas:

20210523_082654.thumb.jpg.20fd47254137ed77aabc0f023110f686.jpg20210523_082449.thumb.jpg.47a5ddfce0c4e0f8cc42bfcdac28c55e.jpg20210523_082439.thumb.jpg.bcc1a48be9e25fc99b5f7e350fa15967.jpg20210523_082449.thumb.jpg.47a5ddfce0c4e0f8cc42bfcdac28c55e.jpg

Pirmas kartas pupos, tai rekomendavo stompo 1,5l + corum 1l. Stompo veikimo nematau, corumo prieš 2 dienas gavusios, tikiuosi paims. Kitais metais reikės keisti kažką. O vadyba "nu jo" registruota 2,9 o mes naudojam 1,5 na man 1,6 išėjo. Kitam lauke vienam važiavimui pritrūko tai ten piktžooių kiekis tas pats kur gavę kur ne tik gal šiektiek mažesnės, bet ir tai dar klausimas ar tik taip isivaizduoju kad gal kažkiek pristabdo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , sigitass pranešimas:

Pirmas kartas pupos, tai rekomendavo stompo 1,5l + corum 1l. Stompo veikimo nematau, corumo prieš 2 dienas gavusios, tikiuosi paims. Kitais metais reikės keisti kažką. O vadyba "nu jo" registruota 2,9 o mes naudojam 1,5 na man 1,6 išėjo. Kitam lauke vienam važiavimui pritrūko tai ten piktžooių kiekis tas pats kur gavę kur ne tik gal šiektiek mažesnės, bet ir tai dar klausimas ar tik taip isivaizduoju kad gal kažkiek pristabdo

zirniuose stomp 1,5 + basagran 1 eile metu jau naudoju tai neieskaus kito mixo nors varyba stipriai siule corum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , tadasjo pranešimas:

zirniuose stomp 1,5 + basagran 1 eile metu jau naudoju tai neieskaus kito mixo nors varyba stipriai siule corum

Žirniuose butaxone su basagran naudojau paskutinius kelis metus, stompas su basagranu buvau pasileidęs žoles, tai buvau pakeitęs stompą į basagraną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 13 valandų, ignas.d pranešimas:

Veikia corumas gana neblogai, tiesa poveikis tik po 3-4 dienu pradea matytis. Zoles nyksta labai palengva, bet turiu nuziurejes ramune viena iki keliu dydzio kontrolei, tai ta irgi sekmingai kasdien vis rudesne. Pries tai purksta stompas 455 2 ltr, corumo 1,3 latviska norma. 

Lietuvoje vis kitaip turi būti. 

As 1l dejau, bet dar neziurejau, pas mane usniu nemažų yra židinių... bus kontrolė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...