Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

prieš 51 minutes , sigitass pranešimas:

Garstuko peraugusio buvo tai tą per kelias dienas suraitė, o va kitos stovėjo ir tiek , bet itariu kad pelėvirkštis jau kyla, man ištikro po to stompo itartinai kur naudojau puse normos, gal tas pelėvirkštis buvo pastresavęs sulėtėjęs augimas ir to corum nelabai bevalgė, nes man rodos kad jis gyvas dabar o jo daug

Tai kad corum neima pelėvirkščio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Sauklys pranešimas:

Tą pelėvirkštį išvis niekas neima, viskas išbandyta.

basagrano 1,5 ltr, ir butinai purskiant sauletu oru sutvarkydavo neblogai. Tas corumas tai tas pats basagranas su prideta veiklia kita, bentazono kad nors kiek padoriai suveiktu reikedavo bent 700 veiklios purkst. As asmeniskai kazkokiu stebuklu ir nesitikejau man 1,3 ltr corumo ir tai paleido pelevirksty. Kitamet jauciu grysiu ant fenixo su kalifu ir kryzmadienes bei pabegusias balandas pataisysiu su butoxone, pinigai tie patys gaunasi o pupos grazesnes 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, ignas.d pranešimas:

basagrano 1,5 ltr, ir butinai purskiant sauletu oru sutvarkydavo neblogai. Tas corumas tai tas pats basagranas su prideta veiklia kita, bentazono kad nors kiek padoriai suveiktu reikedavo bent 700 veiklios purkst. As asmeniskai kazkokiu stebuklu ir nesitikejau man 1,3 ltr corumo ir tai paleido pelevirksty. Kitamet jauciu grysiu ant fenixo su kalifu ir kryzmadienes bei pabegusias balandas pataisysiu su butoxone, pinigai tie patys gaunasi o pupos grazesnes 

Fenix su kalif maišai? Ar aš ko nesuprantu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, lithuanus pranešimas:

Fenix su kalif maišai? Ar aš ko nesuprantu

galima ir nemaisyt, tada gali kad ir 3,5 fenixo det, bet paliks lipika, pelevirksty ir zliuges  pavienes. Pasigooglinkit pagal veiklias kolegos kas ka purskia už lietuveles ribu tai nustebtumet kokios veiklios ir kokiom normom purskiasi. Tas pats  corumas tiek angluos, tiek kokioj australijoj sojom senai eina, tik cia pas mus i uzkampy kol atveze tai jauciu anuos krastuos ir spejo zoles jau priprast

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Ukis200 pranešimas:

Pupoms,žirniams vėl bus ziedu sterilizacija kaip pries kelis metus, ypac pupos jau zydi tai tokia temp. ziauriai blogai, kaip sakoma jau nuostoliai is pelno

Panašiai ir su v.kvieciais. Bet pupų tikrai gaila... Bet žydėjimo dar pradžia jeigu atvės tai reikalai dar nebus liūdni. Kokius fungicidus naudojant? Rapsų, kviečių ar pupų spec. perkate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Ukis200 pranešimas:

Pupoms,žirniams vėl bus ziedu sterilizacija kaip pries kelis metus, ypac pupos jau zydi tai tokia temp. ziauriai blogai, kaip sakoma jau nuostoliai is pelno

siemet kazkaip geriau atsilaiko , bisky dregmes matomai like, o berots 2019 kai pasilde 36 kelias dienas beliko 4-6 ankstys ant augalo, kur prie asfalto isvis tragedija per 50 metru. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, AGROMAN pranešimas:

Panašiai ir su v.kvieciais. Bet pupų tikrai gaila... Bet žydėjimo dar pradžia jeigu atvės tai reikalai dar nebus liūdni. Kokius fungicidus naudojant? Rapsų, kviečių ar pupų spec. perkate.

Galvojame naudoti 0.8 tazzer+ 0.8 Orius + vabalinis tiek pupoms tiek zirniams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-06-21 at 18:09, AGROMAN pranešimas:

Panašiai ir su v.kvieciais. Bet pupų tikrai gaila... Bet žydėjimo dar pradžia jeigu atvės tai reikalai dar nebus liūdni. Kokius fungicidus naudojant? Rapsų, kviečių ar pupų spec. perkate.

Nori pasakyti kad v.kviečių gali likti neužmegstos varpos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...