Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, AGROMAN pranešimas:

nuo vienskilciu imaisysi ka nors? 

  • 27. Kaip Corum veikia vienaskiltes piktžoles bei kviečių pabiras?
    Corum veiksmingas nuo daugumos vienaskilčių piktožolių bei javų pabirų jas naikinant ankstyvuose vystymosi tarpsniuose.

Basfo agroforume taip atsakė į klausimą, po cleravo irgi buvau nepurškęs nuo kviečių pabirų tai išlėto bet nunyko. Šiemet po corumo, purškimo metu avižos buvo aukštesnės už pupas, dabar pupos gerokai praaugusios tai gal veikia, šiektiek itartinai bet gal paims. Vadyba tvirtino kad ir varputi paims, bet kadangi ir jo vietomis turiu tai tas man rodos kad nekabai ten jis stresuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-06-08 at 09:46, manttys pranešimas:

tai nuo fenikso irgi šviesėja, nėra matyt idealaus sprendimo. kažkaip nebesuku galvos dėl tų šviesėjimų, užtat kai reikai kulti su vijokliu, tai būna žiauru

Pas mane ir pasviesejo, lapai pasisuko bet prieš kelias dienas dar antra purskima dariau su mikro, boro ir Targos dejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Atsigaus dar, bus to derliaus tik gal mažiau , šiaip galėtum su mikrais ir aminorūgštim pralėkt, greičiau atsigautų ir mažiau derlius kentėtų.

Amino rūgštys padejo ir man..per pora dienu pasitaisė pupos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ignas.d pranešimas:

Kam ta fenixa ant sudygusiu purkst?, Taigi atsirade geros chemijos,tas pats corum bei butoxone jau registruota pupom yra tu varijantu kam cia marint tuo augalus, be to po amino rugsciu ne tik pupos atsigaus ir gausis pinigai i bala

nes? kur ta bala? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, AGROMAN pranešimas:

Jau dabar aišku iš Corum naudos nedaug, vargu ar daugiau naudosiu.. Ramunės gyvos, garstukai gyvi ir t.t.  Balandu tik nemačiau.

20210614_143325_HDR.jpg

20210614_143346_HDR.jpg

20210614_143421_HDR.jpg

Garstuko peraugusio buvo tai tą per kelias dienas suraitė, o va kitos stovėjo ir tiek , bet itariu kad pelėvirkštis jau kyla, man ištikro po to stompo itartinai kur naudojau puse normos, gal tas pelėvirkštis buvo pastresavęs sulėtėjęs augimas ir to corum nelabai bevalgė, nes man rodos kad jis gyvas dabar o jo daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...