Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

claas 46rc su bielkiu 1700aps/min laikydavau viskas ore budavo. Siaip db suku su 1000aps, o ne 540aps. tiesa traktorius kitas 125ag, tai apsukos kazkur 1200 ir pasiekiu tuos 540 nes rodo man kompas apsukas darbinio, tai lb patogu ir kuro mazai ima, tik su smulkintuvu kur i statesni kalna duma meta o siaip tai lygumoj isvis taupumas :D gaila zinoma kad eko apsukimu nera tai butu gal geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neturejau bedu su varztu kirpinejimu, kiek zinau buvo perdaryta ant storesniu varztu nes buvo tokia beda iskilus. Pirmus rulius darant buvau uzsates per dideli spaudima tai grandine truko, o taip be bedu eina pokolkas. P.S mintys sukasi jau apie kokia deveta rinktuvine, nes kai reikia plevele pirkti tai ojoj kai pinigine pratusteja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuosiu i agrovizija apziureti dirziniu presu, kazkaip manau kad toki imsiu, nes dublis nors ir iseitu, bet neatsipirks niekad man.... sukant iki 1000vnt. o vyniotuva turiu nieko nereikia priburineti... o senoli 46 i pensija leisti reikes, gal kazkam pravers ateity daiktas dar nes moraliskai pasenes jau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal žinote kodėl presui Krone cp 1500 kartais tinkla ne ant viso rulono užvynioja, kartais nuslenka net per kokius 30cm nuo krašto,o retai pasitaiko kad tik ant puses rulono uzdeda,,,, kai paleidzia tinkla apvyniot tai atrodo kad kas nupucia ta tinkla ir pasislenka į šona,, gal ka reguliuot galima, tai truputi negerai o ypač kai su smulkintuvu presuoju., gal kas ka patars? (tinklas ne lenkiškas)

Išsprendėt problemą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...