Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

Prieš 8 valandų, MBLORINSER pranešimas:

cia jis ne marijampole kaip skelbesi.o Krosnoje.

buvau man nepatiko nieko padoraus ir tvarkingo neturejo.

http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=469968;6027236;Pažymėtas taškas;&xy=469986,6027230&z=1000&lrs=orthophoto,hybrid_overlay,vector_2_5d,stops,zebra

Kad ne Marijampoleje tai zinau, sake jis. O kuriuos modelius ziurejot? Kad padazyta tai cia nieko baisaus, svarbu kaip mechanizmu stovis. Kainos pas ji ner dudeles. Galvojam siandien pavaziuot iki jo.

O kur dar galima paziuret?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, JCB pranešimas:

735 2tonom lengvesnis, 500kg mažiau kelia, 60cm trumpesnė strėlė, hidraulinė sistema vienoda, keliais arkliais daugiau. O dabar pasakyk kiek pinigais skiriasi? Ant siloso lošia svoris, kuris kaip matom ženkliai skiriasi.

Devetu kaina skiriasi nuo 5 iki 12keur. Dabar ir sprendziam ka daryt. Pas 840 JD variklis, o pas 735 perkins arba naujesniuose merso, kazin kuris geriau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Katras variklis geriau, čia jau išmanančių reikia klausti būtent konkrečiu atveju, pas mane dirba ir merso, ir perkinso, nusiskundimų nėra. Jei statybų nenusimato, užteks ir 7metrų, nors jei kokį medį ar ką reiks apipjaut, jau žiūrėk trūksta, ar kokiam garaže grūdų didmaišį įraivyt. Bet vieną fermą ir su 7metrais pastatėm, šiemet žiūrėsim kaip seksis garažą pastatyt, turėtume išsiverst. Esminės klaidos nepadaryk, nenusipirk su paprastu prikabinimo kabliu.

Su valandom yra taip, jeigu žiūrėsi 1500-3000val, tada žiūrėk kažkiek primetus, jau naujas išeina, dar žiūrėk deminis papultų, išvis pasaka, mūsų sprendimas buvo toks, kad dabar perkam naują, kad kito jau nereiktų pirkt, užteks visam. Kitu atveju belieka susitaikyt su didesnėm valandom. Mano nuomone nuo 7000val jau yra nemaža rizika. Kizelevičius turi ką gero, neužsivežęs normalių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim mes 627 compacta, bet jau nebeuztenka vieno, nes ukis misrus. Ir senasis jau prasosi kapitalinio remonto. Valandu nebeisivaizduoju kiek jam, nes laikrodziai nelaiko. Bet bus turbut  virs 15kmth. Jame stovi perkinsas, buves perkaitintas, bet eina. Mf traktoriuje irgi perkinsas stovi, bet jam jau purkstukai keisti. Tai del to ir klausiu ar naujiem ner su purkstukais problemu.

Kizelevicius tai cia kur randasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...