Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
gal zinote koks gali buti inkubatoriuje temperaturos +- diapazonas? Tai yra kiek gali laipsniu svyruoti temperatura? Gerai butu kad atskytu tas kas praktiskai yra isbandes. Dekui.

Temperatūra nevėdinant, nelygu koks inkubas, apskritai neturėtų šokinėt. laipsnis nuo rekomenduojamos dar nieko, bet du jau daugokai, nelygu kaip dažnai ir dėl kokių priežasčių šokinėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki,as putpeles auginu tik antri metai nors buvau pradejusi jau kelis kartus tik aplikybes neleido,galiu pasakyti auginu faronines putpeles mesai ir kiausinems,kiausinei didesni nei japonisku,mesytes irgi daug daugiau,pakolkas putpeliu turiu nedaug nes nespeju usiveisti,kokius pirkti priklauso nuo kisenes,jei turit geriau pirkti jaunas pradedances deti,nereikes laukti 2 menesiu,jei ne tai mazylius bet neaisku kiek bus pateliu ir kiek patinu,tai apgaulingas pirkimas,na o kas del relizacijos priklauso kaip sugebesi parduoti kokia rinka surasi,priklauso nuo jusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

aktyviai ieškau sąžiningų ir į kokybišką produkto sukūrimą orientuotų putpelių augintojų. Svarbu, kad augintojui šis darbas labiausiai patiktų, o jeigu yra minčių puikia produkcija dalintis su kitais žmonėmis ir plėstis tai galėtume pasikalbėti apie galimą bendradarbiavimą dėl putpelių mėsos realizacijos. Geriausia rašyti asmeninę žinutę.

Edgaras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sveiki,as putpeles auginu tik antri metai nors buvau pradejusi jau kelis kartus tik aplikybes neleido,galiu pasakyti auginu faronines putpeles mesai ir kiausinems,kiausinei didesni nei japonisku,mesytes irgi daug daugiau,pakolkas putpeliu turiu nedaug nes nespeju usiveisti,kokius pirkti priklauso nuo kisenes,jei turit geriau pirkti jaunas pradedances deti,nereikes laukti 2 menesiu,jei ne tai mazylius bet neaisku kiek bus pateliu ir kiek patinu,tai apgaulingas pirkimas,na o kas del relizacijos priklauso kaip sugebesi parduoti kokia rinka surasi,priklauso nuo jusu.

sveiki,-man įdomu,kiek laiko inkubatoriuje perinate kiaušinius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,as putpeles auginu tik antri metai nors buvau pradejusi jau kelis kartus tik aplikybes neleido,galiu pasakyti auginu faronines putpeles mesai ir kiausinems,kiausinei didesni nei japonisku,mesytes irgi daug daugiau,pakolkas putpeliu turiu nedaug nes nespeju usiveisti,kokius pirkti priklauso nuo kisenes,jei turit geriau pirkti jaunas pradedances deti,nereikes laukti 2 menesiu,jei ne tai mazylius bet neaisku kiek bus pateliu ir kiek patinu,tai apgaulingas pirkimas,na o kas del relizacijos priklauso kaip sugebesi parduoti kokia rinka surasi,priklauso nuo jusu.

sveiki,-man įdomu,kiek laiko inkubatoriuje perinate kiaušinius?

16 parą jau skilimas prasideda....jeigu tinkamos sąlygos, o gali ir iki 20užtemp ,jeigu per žema temperatūra buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kiek ju maziausiai rekomenduotumet laikyt, as noreciau tik pameginimuj:) ir kokia kaina vienadienio? jei serciau visciuku kombikormu ar gerai butu? nu kol uzaugtu ir kur gaut normalaus putpeliu kombikormo ar dar ko, nes kiek domejaus jie nededa nuo paprasto vistu kombikormo kiausu, jiem daugiau baltymu reik, taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek ju maziausiai rekomenduotumet laikyt, as noreciau tik pameginimuj:) ir kokia kaina vienadienio? jei serciau visciuku kombikormu ar gerai butu? nu kol uzaugtu ir kur gaut normalaus putpeliu kombikormo ar dar ko, nes kiek domejaus jie nededa nuo paprasto vistu kombikormo kiausu, jiem daugiau baltymu reik, taip?

Is pat pradziu seriau su broileriu kombikormu,paskui kai uzaugo seriau su dedekliu komb. dejo kiausinukus gerai,tik vienu momentu buvo apstojusios gal koki menesy det.Bet tada buvau pakeitusi lietuviska komb. i lenkiska,gal del to nedejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...