Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

kiek ju maziausiai rekomenduotumet laikyt, as noreciau tik pameginimuj:) ir kokia kaina vienadienio? jei serciau visciuku kombikormu ar gerai butu? nu kol uzaugtu ir kur gaut normalaus putpeliu kombikormo ar dar ko, nes kiek domejaus jie nededa nuo paprasto vistu kombikormo kiausu, jiem daugiau baltymu reik, taip?

Is pat pradziu seriau su broileriu kombikormu,paskui kai uzaugo seriau su dedekliu komb. dejo kiausinukus gerai,tik vienu momentu buvo apstojusios gal koki menesy det.Bet tada buvau pakeitusi lietuviska komb. i lenkiska,gal del to nedejo.

bet koks pašaro pasikeitimas ,-įtakoja kiaušinių dėjimą,,,putpelėms reikia daugiau baltymų,-putpelių komb.pašaruose[KG]-tik 18-ka procentų,-o pakaitinių vištaičių P2-21,05-procento-šitu šeriu savo putpeles,-ir kiaušiniai byra kuo puikiausiai...šerk šitu ir mažiukus,tik su blenderiu pasmulkink,-broilerinio komb.-man, net pašarų pardavėja[Kauno Grūduose] rekomendavo neduoti,nes ten su visokiais priedais ir tt.[ po šito pašaro gamybos visą liniją turi išblizginti,kad nebūtų likučių]..be to yra schema,kad jei pradėjai broileriniu šerti,tai ir turi pabaigti,-o čia putpelėms,-ne į temą...Vienadienis :eusa-dance: putpeliukas 3 lt,-o vėliau su kiekviena savaite -kaina auga,,mėn.laiko -jau 10lt.1,5mėn,-15lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek ju maziausiai rekomenduotumet laikyt, as noreciau tik pameginimuj:) ir kokia kaina vienadienio? jei serciau visciuku kombikormu ar gerai butu? nu kol uzaugtu ir kur gaut normalaus putpeliu kombikormo ar dar ko, nes kiek domejaus jie nededa nuo paprasto vistu kombikormo kiausu, jiem daugiau baltymu reik, taip?

jei nori pradžiai -tai prdėk nuo vieno narvelio,kur telpa pvz;20putpelių [16 patelių +4 patinukai]-manau tiek pakaktų... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinuku parmazai gerai kad butu 5-6vnt nes jei 4 patinukai tai bus daug kiausiniu neverstu

Kas per daug, tas nesveika, tegu dirba gaidžiai, ne ką veikia :D

:lol::lol: pas mane tarp 9 putpelaiciu yra 3 patinukai tai verstumas geras yra bet verstu kiausiniu dar nemazai yra ydejau dar viena tai dabar verstumas apie 99% :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo 5 putpelės ir vienas patinukas,ir iš 40 kiaušiniu,nei vieno versto !!! Nežinau,kas čia buvo.

Gal gaidys gėjus??? :D , beje perinant iš iš savų kiaušinių, tai yra kai gaunasi kraujomaiša, tarp gaidžių atsiranda tokių padarų kaip " ONO" vienžo, nei višta, nei gaidys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo 5 putpelės ir vienas patinukas,ir iš 40 kiaušiniu,nei vieno versto !!! Nežinau,kas čia buvo.

Gal gaidys gėjus??? :D , beje perinant iš iš savų kiaušinių, tai yra kai gaunasi kraujomaiša, tarp gaidžių atsiranda tokių padarų kaip " ONO" vienžo, nei višta, nei gaidys.

:eusa-pray: o siaube matyt taip ir buvo.Jergau kaip juokiausi : Gal gaidys gėjus???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Nusprendžiau ir aš užsiveisti putpeliukų. :D Perėjo višta, tai nusipirkau turguje kiaušinukų.. :icon-cool: Baigiantis perėjimo laikui, radau tik gal 2, :icon-eek: šalia dar vištos kiaušinių pridėjo :eusa-doh: , matėsi sutraiškytų.. :( Perėjo kita višta. :eusa-clap: Vėl padėjau kiaušinėlių :eusa-dance:, apsaugojau, kad vištos neprieitų.. :eusa-pray: . Pažiūrėjau vakar- vėl 2 kiaušinukai belikę.. :eusa-doh: Kliuksi.. :icon-confused: Rinkdama vištų kiaušinius iš gūžtos, radau vieną padėtą putpelės kiaušinį :o ir girdėjau neįprastą čirškimą tvarte.. :icon-rolleyes: Ko gero, iš anksčiau perintų putpeliukų jau yra užaugusių ir jie gyvena mano tvarte ar daržinėj.. :D .. Tai ką jie lesa, jei tik kviečių vištom yra papilta? Gal ir antro perinimo putpeliukai kažkur išsilakstę slepiasi? :o Ar jie pas mane gyvens, ar po laukus išsilakstys ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Sveiki Putpelininkai :) Norėčiau auginti keleta putpelių dėl saves. Kokia veisle patartumėt?

Nu blyn didelis pasirinkimas iš 3 veislių. Japoninės, faraoninės(dalinai tikros) ir manžūrinės. Žvėriškas pasirinkimas..... :lol:

Kad jus ne visas turit ,tai dar nereiskia ,kad ir nera . Vien klaipedoj Arturask augina keliata veisliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki putpelių augintojai,

Jais tapom prieš kelias dienas, nusipirkome tris putpeliukes turėsiančias greitai pradėti ridenti kiaušinius, pradžiai pabandymui, vasarai galvoju plėsti ir perkraustyti į sodą, nes gyvename bute, o sode tėvai besikrapštantys prie daržo galės akį užmesti ir kiaušinį suvalgyti, verslo šioje srityje nesiruošiam daryti, bet pavalgyti ruošiuosi :D , skaitinėjausi daug komentarų, bet taip ir neapsisprendžiau kiek fermą papildyti 10 ar 20 vnt. aišku tokie kiekiai su jūsų juokingi, kokias geriau siūlytumėte įsigyti, kokias turime irgi net nežinau rūšies :) Kaip jas atskirti, oi daug klausimų, vakar pasidariau narvelį iš virinto vielos tinklo, kitame tinklapyje radęs rašoma kad skirta laikyti 10 snapų, bet pažiūrėjęs jūsų forumo nuotraukas matau kad reikia slėptis su savo gamyba, bandysiu tobulinti...

šiariu miežiais ir kombinuotais pašarais, morkų lupynų pridėjau lygtai lesa bet kiek parašyta norma 30g. vienai tai tiek nesulesa, gal dar stresas po aplinkos pakeitimo?

Ar vaikų didelis dėmesys ir triukšmas joms nekenkia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki, kaip suprantu su savim rasausi, kadangi yra kontaktas su..... susitiksim testinio mokymuose, putpeliukes pradejo deti kiausius ka tik perkelus is dezes t gal ju yprastini narva padaryta is sietkos, veliau viena apleido, net nezinau kodel, dabar likusios dvi viena sustra kita, dazniau tupi kaip jas suvienodint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...